OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od LostAngelPovídky od LostAngelKapitolové:
Amor Matris (dokončená)
Úsměv čtyř andílků (fáze zveřejňování)

Jednodílné:
Vražedný Valentýn
Loutka
Outsider
Prokletá nevěsta
Prokleté nevěsty
Labutí píseň
Vánoční přání
To tajemství...

Drabble:
Poslední dotek
Pohled dolů
Ztracený sen
Roztáhni křídla
Chtěla bych být malou holčičkou
Příběh mořské panny
Lovec
Strach z létání
Nejsem jenom hračkou...
Začátek...
Voda, jenž po mě stéká

 

 

 

Vítejte!

Povídky od LostAngel

Přeji příjemné čtení shrnutí a celé mé tvorby.

Říkejte mi klidně Loan. (zkratka)


 

- O mně

Já - Loan

  Jmenuji se Karolína a svou tvorbu zveřejňuji pod pseudynem LostAngel, neboli chcete-li zkráceně Loan. Neznamená to, že bych se považovala za andílka, to nikoliv, i když dost lidí, hlavně dospělí si to o mě myslí.

   Mám v sobě více než dost protikladů. Na jednu stranu jsem ta tichá, uzavřená ve svém světě, ale pak jsem zase ta, která si hodlá užívat života plnými doušky a pro ránu nejde daleko. 

   V životě nehledám nic složitého, jen bych si přála vydat knihu, alespoň jednu a pak žít, tak aby mé smrti litoval i majitel pohřební služby. Nakonec proč život brát příliš vážně, když z něho stejně nikdo nevyjdeme živý.

   Psaní mě neuvěřitelně naplňuje. Bez něho, jako bych nebyla... už od malé holčičky jsem se snažila všechny vtáhnout do svého světa, občas i dost agresivně. Ale díky psaní se do mých světů člověk dostává nenásilně, aniž by možná o tom věděl a to se mi líbí. 

  Kromě psaní ještě miluji čtení, malování, navrhování šatů, pletení náramků, blogování, miluji jídlo, své kamarády...

  Považuji se za drabblistku, povídkářku, blogerku, amatérskou návrhářku, malířku a kreslířku a také za autorku svých knih, které zatím ještě nevyšli. =D No doufejme... no i když abych nezabila ten poslední kousek české literatury. =D

  Chodím na střední školu na obor Modelářství a návrhářství oděvů a řekla bych, že mě to více než baví!

  Přeji, co nejpohodovější a nejkrásnější počtení, snad zanecháte své názory a moje shrnutí bude pro vás dostatečně přehledné.


(Můj blog: k-magicalblog.blog.cz)

 


- Novinky

 

 Amor Matris - (v českém překladu "Láska k matce")

(Krátká kapitolovka)

Příběh o malém chlapci, který ztratil vše, ale byl odvážný dál bojovat. S pomocí bílého vlka, který také ztratil vše, dokáží neuvěřitelné věci, dokáží překonat přetěžké zkoušky, jen aby dokázaly zachránit to, co jim je nejdrazší - své rodiny.

Příběh o dětské lásce, opravdovém přátelství a o tom, co všechno taková láska a odhodlání dokážou.

Snad se někomu zalíbí.

1. kapitola , 2. kapitola ,  3. kapitola4. kapitola ,

5. kapitola , 6. kapitola7. kapitola


Oddělovač


Úsměv čtyř andílků

Úsměv čtyř andílků

(Moje první knížka, kterou se mi nepovedla vydat a vlastně se ani nedivím :DD )

Příběh o životě v našem světě, příběh o odpuštění, lásce, pravdě a přátelství, o odvaze bojovat a žít pro správné věci. O tom, jak se zachovat v jistých chvílích v našich životech. Hlavní hrdinkou se zde stává Erika, dívka, kterou opustila matka, ale ne nadobro. Jen si na pár let odkočila a jednoho dne si jen tak klidně nakráčela k nim před dveře s miminkem v náručí a novým přítelem.

Je těžké najít ztracenou důvěru, lásku k vlastní matce a srovnat se s tím vším.

Někdy se nám svět zhroutí a řešíme najednou až příliš problémů, ale nikdy není dorbé, aby takové problémy řešili čtrnáctileté dívky. 

Příběh plný zvratů, zmařených nadějí a hledání pravdy. V některých chvílí se může zdáti i inspurujícím, když si uvědomím, že díky této knížce moje kamarádka pomohla zase té své. To potěší více než vyprodané tituly.


Snad se někomu bude líbit...

1. kapitola, 2. kapitola3. kapitola4. kapitola5. kapitola6. kapitola

7. kapitola  (od nejstarší po nejnovější)

Vražedný Valentýn

Vražedný Valentýn


- Povídka psaná na Valentýna. Mladá žena, sotva osmnáct, miluje svého kluka. Čeho všeho je ale schopná, když zjistí, že její vyvolený je grázl a zrovínka na Valentýna, na svátek všech zamilovaných, se s ní rozejde? Povídka s drastickým koncem!

(Zveřejněno: 28. 2. 2011)Loutka

Loutka


- Povídka o tom, co všechno s člověkem udělá alkohol. Co všechno se může stát, pokud žena nechce být loutkou ovládanou mužem. Povídka s drastickým koncem!

(Zveřejněno: 5. 3. 2011)Outsider

Outsider

 

- Další moje povídka s poněkud špatným koncem. Kluk jménem Asthon je na pohled drsný, ale v duši je hodný, slušný a milý. Snad proto se stal třídním outsiderem, do kterého si každý rád kopne. Co když toho ale jednou bude mít dost? A co když sen a realita se od sebe dost liší a člověk to nepozná?

(Zveřejněno: 29. 3. 2011)Prokletá nevěsta

 

- Hodně krátká povídka, původně drabble. Psala a vymýšlela jsem to takzvaně "za pochodu". V hlavě jsem neměla určitou myšlenku. Nakonec z toho vznikla trochu strašidelná povídka, o které si můžete myslet, co chcete. Jinak myslím, že název mluví za vše!

(Zveřejněno: 3. 4. 2011)Prokleté nevěsty

Prokleté nevěsty


- Volné pokračování povídky "Prokletá nevěsta". Vytvořila jsem ji na přaní, tak snad se alespoň malinko zalíbí. Lizzie, nevěsta, která utekla od oltáře se zčistajasna objevila na zvláštním místě, kde objevila další mrtvé ženy, které v sobě ale skrývají vztek a zášť.

(Zveřejněno: 11. 4. 2011)Labutí píseň

Labutí píseň


- Kratší povídka, která nemá ani tak základní zvrat, jako spíše se to dá považovat za dlouhé popisování pocitů před smrtí. Samozřejmě, psala jsem povídku jako povinost na dané téma, a já si vybrala napsat jí na rčení - Labutí píseň, tak snad to není tak strašné. Jinak jde o to, že muž, slavný hudební skladatel, zjistí, že jeho vrcholné dílo má být jeho smrt.

(Zveřejněno: 7. 6. 2011)Vánoční přání

Vánoční přání

 

- Povídka o Vánocích a o tom jak je slaví malá holčička Klárka, která touží jedině po vánočním přání. Psala jsem to jako malá holčička, ale i když jsme to později upravila, stále jsem se snažila zachovat pocit, že je to psané malou dívkou.

(Zveřejněno: 17. 6. 2011)To tajemství...


- Příběh, který měl být původně do soutěže, ale pak jsem si uvědomila, že tak úplně nesplňuje podmínky a tak s drobnými úpravami ho dávám sem.

Příběh o tajemství, které střežila jedna bláznivá příbuzná.... o vlcích...

(Zveřejněno: 23. 1. 2012)

 

 (od nejstarší po nejnovější)

 

Poslední dotek

Poslední dotek

 

Pohled dolů

Pohled dolů

 

Ztracený sen

Ztracený sen

 

Roztáhni křídla


Chtěla bych být malou holčičkou

 

Příběh mořské panny


Lovec


Strach z létáníNejsem jenom hračkou...


ZačátekVoda, jenž po mně stéká

Voda, jenž po mě stéká


 

Moje nápady
Friends


   Nápad na jednorázovku.

    Barevní: Fialová


Napadlo vás snad někdy, že by barvy mohli být skuteční lidé, že by se mohli milovat, mohli by spolu žít? Jenže jejich život asi nebude úplně normální, že? A jaký může být život dcery dvou z nich, která má být utajena, protože "nebyla v plánu". 

  Do této doby spolu měly děti jen ty základní barvy, ale co když mezi červenou a modrou přeskočí jiskra? To se nikdo nesmí dozvědět a tak ta nová musí být utajena... nejlépe do světa lidí.

   Ale vždy to vyjde na světlo světa, zvláště když se v duze objeví nová barva, začnou růst nové květiny a v přírodě se objeví doposud neznámá barva. Copak?
 Nedávno mě taktéž napadl jeden námět z trošičku odvážnější tématiky. Šlo by zřejmě o tři dívky, každá jiného věku, každá z jiné vrsty lidí, každá s jiným myšlením ale společné budou mít jediné. Sex! Možná si na to netroufnu, ale je pravda, že už jsem začala něco vymýšlet.  Jedna dívka, která by začínala, takže věk kolem 15, pak nějaká 18 a asi 20, ale upřímě? Zatím si na to netorufám. Jen vím, že název by byl asi "Vykřičené deníky".

 

Dívka jménem smrt

 

  Mám ještě jeden nápad a ten zrovna realizuji. Jde o námět na knihu, tak trochu fantasy, tajemno ale taky to dívčí čtení. Žádné nové, tajemné změně se zkomoleným jménem, které ani nejde přečíst, to nečekejte! 

  Příběh je o dvou dívkách, jedna má vše, je populární, dcera slavných, nádherná, má úspěchy, kluka a je hlavně živá. Ta druhá takové štěstí neměla. Už je po smrti a ke všemu chytila zelenou barvu. Byla brutálně zabita a stala se poslem, neboli bolestí, která slouží smrtí. A jelikož je Nora jediná, která ji vidí, nezbývá jí nic jiného než najít její tělo a vraha.

 V příběhu sama Nora objevuje smysl života a uvědomuje si, že přátelé, kteří se tváří jako přátelé, ještě nemusí být upřímní. Najde novou přítelkyni... najde nový smysl života a zjistí, že štěstí se váží jinak.

  Zatím to má název "Dívka jménem smrt".

* * *  

   Jinak moje nápady chodí ruku v ruce s mojí múzou. Někdy dlouhou dobu nic, a jindy zase nápady skáčou sami na papír. Snažím se ve psaní zlepšovat a taktéž se snažím něco pravidelně přidávat, aby moji případní fanoušci, pokud nějací jsou, měli stále, co číst... 


Konec

The End

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od LostAngel:

17. Myll přispěvatel
27.01.2012 [20:26]

MyllMno, já bych to s tím vzdáváním v soutěži zase tak nepřeháněla... :D Řekněme, že téma Městských legend zrovna není moje oblíbený téma. Emoticon Moc děkuju za komentáře... Emoticon Emoticon

16. Myll přispěvatel
26.01.2012 [19:21]

MyllAhoj Loan Emoticon ,
ještě k k tomu co jsi mi psala na Shrnutí a k povídce To tajemství... Myslela jsem si, že to možná bylo do soutěže Urban Legends, taky jsem se jí zúčastnila a ta nejistota na konci mi téma městských legend připomněla. Emoticon Každopádně jsem se zamilovala do povídky Outsider Emoticon . Je smutná, ale donutila mě se zamyslet... A myslím že je úžasně napsaná, dokonale jsme se do Asthona vžila... Emoticon Asi v budoucnu čekej pár komentářů, protože mám v plánu se na tvá díla vrhnout... Emoticon

15. LostAngel přispěvatel
21.01.2012 [13:53]

LostAngelPo hodně dlouhé pouze přidávám jednu novou povídku "To tajemství..." a jeden drabble "Nejsem jenom hračkou..."
Snad se někomu dílka zalíbí a snad se také dočkám kritiky, přeci jenom jsem za tu chvíli vyšla ze cviku. Emoticon Emoticon Emoticon

14. LostAngel přispěvatel
30.10.2011 [11:03]

LostAngelLeno: Děkuji a děkuji. Emoticon Emoticon Moc mě těší, že se Amor Matris líbí a i tobě přeji hodně štěstí ve tvé tvorbě. Emoticon

13. Lena přispěvatel
30.10.2011 [10:36]

LenaAmor Martis je kouzelné... hřejivé v závějích... držím palce i na saspi :)

12. LostAngel přispěvatel
27.10.2011 [12:14]

LostAngelDnes jsem přidala pátý díl Amor Matris Emoticon Emoticon Snad se vám zalíbí. Emoticon

11. Shire přispěvatel
22.08.2011 [23:36]

ShireTakže taky fanynka Victorie Francés? Já jsem si na skládání puzzle vytvořila téměř závislost (strašně to uklidňuje a já jsem po otci hrozně nervní), takže puzzle s obrazy Victorie mám deset (šest malých obrázků, pětistovky, dvoje tisícovky a jednou tisíc pět set - ty jsem téměř nesložila, protože břečťan na kamenných stěnách a dva téměř stejní kamení andělé se hodně špatně skládali). Emoticon

10. ElisR1 přispěvatel
19.08.2011 [18:28]

ElisR1Ok, poslala jsem ti žádost =D

9. ElisR1 přispěvatel
19.08.2011 [18:24]

ElisR1Jasně, že můžeš... jenom mě napadá, jestli nepůjdeme spíš na icq nebo fb, bude to rychlejší a můžeme pokecat =D
Jinak jsem chtěla vydat tu Válku, co tu mám napsanou, ale jak jsem řekla, chce to ještě HODNĚ opravit =D

8. ElisR1 přispěvatel
19.08.2011 [18:14]

ElisR1Určitě to nevzdávej, ten děj, co si tu napsala mě docela zaujal, takže se těším až si to přečtu. No, kdyby mi napsali, že o to nestojí, tak si to prostě vydám jen pro sebe a pár kamarádů na vlastní náklady =D.
Držím ti palce, ať ti alespoň jedno nakladatelství vyjde.
Jo, teď si mi dodala takový šťávy, že snad začnu tu knihu opravovat =D a co nejdříve to pošlu.
A pokud budeš chtít povzbudit nebo dodat odvahu, tak klidně napiš =D a já ráda dodám =D

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!