OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od AliskaNa pokračování::
Lezou mi na mozek a to doslova - zastavené:
Když se celý svět točí kolem někoho se jménem Hedwika - dokončené:
Naprosto (ne)hříšné místo - zastavené Moje malá bachařka - dokončené Streams of blood - pozastavené (dočasně!!!) Tisíciletá otázka - rozepsané Mer Allie Walaria - rozepsaná Tři královny - rozepsaná

 

Kapitolové

Lezou mi na mozek a to doslova

Žánr: Komedie, fantasy

Postavy: Eleonora Vaisová, Mathew Smith (Američan), Nekromant a další...

Eleonora Vaisová je regulátorka počtu zombie. Je to - ač si to nemyslíte - celkem nudná práce do té doby, než se otevře podsvětí a ona s novým parťákem, kterého zrovna nemusí bude čelit hordám zombie a dalších potvor.

1. kapitola, 2. kapitola, 3. kapitola, 4. kapitola, 5. kapitola, 6. kapitola, 7. kapitola

 

Když se celý svět točí kolem někoho se jménem Hedwika

Žánr: drama

Postavy: Hedwika, Janáček a další...

Dwen žila ve strachu, bolesti a trápení. Pan J. jí věznil ve sklepě a co s ní dělal ani nechtějte vědět. Když jí doktor prohlédl těsně po osvobození, dával jí třicetiprocentní pravděpodobnost na přežití.

1. kapitola, 2. kapitola, 3. kapitola, 4. kapitola, 5. kapitola, 6. kapitola, 7. kapitola, 8. kapitola, 9. kapitola, 10. kapitola, 11. kapitola, 12. kapitola, 13. kapitola, 14. kapitola, 15. kapitola, 16. kapitola, 17. kapitola, Epilog

 

Naprosto (ne)hříšné místo

Žánr: Fantasy, drama

Postavy: Luciele, Lucifer, Gabriel, Samuel...

Luciele je dcera Lucifera. Žije se svými kamarádkami, dcerami archandělů v jednom domě. Jednoho dne jim z nebe pšlou Radima. Sny Rafaelova, který způstobí více potíží, než by chtěl...

1. kapitola, 2. kapitola, 3. kapitola, 4. kapitola, 5. kapitola, 6. kapitola, 7. kapitola, 8. kapitola, 9. kapitola

 

Moje malá bachařka

Žánr: Komedie, fantasy

Postavy: Gizela, Arnold, Martina...

Gizela je bachařka v VMVNPZ. Hlídá marťany, upíry a elfy. Všichni okolo jí neskutečně lezou na nervy a nikdo jí nikdy nepochopí. Vždy ovšem přežívala. Co se stane, když nenávist k otci vyvrcholí? Co se stane, když už nedokáže koukat, jak její matka sedí v cele, místo jejího sobeckého otce?

 

Streams of blood

Žánr: Drama, fantasy

Postavy: Juliette, Peter, Herdegrác, švadlena...

Juliette byla švadlenou, dokud jí nevyhodili z práce. Je ve městě plném zločinu a chcanek. Co bude dělat?

 

 Tisíciletá otázka

Žánr: drama, fantasy

Postavy: Lucifer, Laurin, Peters...

Laurin je přízrak. Jednoho dne jí odchytí při toulkách světem výzkumá organizace a začnou jí zkoumat. Dělají na ní pokusy... Ohavné pokusy... Jednoho dne jí dají úkol... Musí zemřít a jistit, co je po smrti. Udělá to, ale jenom pod podmínkou, že jí potom pustí. Nechá se zabít, ale tím to opravdu jen začíná...

Peklo, Lucifer, znovuzrození, zrada, záchrana, boj, láska... A především smrt. Toto vše v přesné časové posloupnosti.

Trailer!!!

 

Náš panelák

Žánr: Komedie, drama a všechny ostatní žánry...

Postavy: Obyvatelé paneláku v Praze 10...

Na Praze 10, v ulici K Rybníčkům stojí panelák. Starý, polorozpadlý panelák s deseti byty. Tři byty jsou prázdné, sedm jich je obývaných.V každém obývaném bytě žije jedna domácnost. Jaký je osud lidí žijících v paneláku?

Pozn. autora: Díly budou kolovat mezi domácnostmi, tudíž každá domácnost se objeví v jednom ze sedmi dílů.

 

Krevní banka

 Žánr: Komedie, drama...

Postavy: Gizelle, Sebastian, Alisabeth, Tobias...

Povídka pro milovníky akce a erotiky...

 

Mër Ällie Wälária

Žánr: Fantasy, dobrodružství...

Postavy: Alena(Mindë, Alisa), Mahtion, Zbigniew, Harmonia, Aliäbella...

Alena byla jak už to tak bývá naprosto normální holka. Ovšem jak dlouho by jste byli normální, kdyby jste v krabici na šály našli prsten, který vás přenese do země za zrcadlem? A když se objevíte přímo před králem elfů, který vám řekne, že jste ve Wälárii a on je Mahiton?

Moc dlouho ne, že?

1. série - 1., 2., 3., 4., 5.

 

 Tři královny

Žánr: Drama, fantasy

Postavy: Aliabella, Damon, Arwen, Saria...

Co je nejsevernější sever? To jsou končiny tak daleko na severu, že nikdo nevěří, že by tam kdy kdo přežil a tak běžnému lidu uniká, že tam... Za hranicí vysokých ledovců je království. Království, kterému vládne Led, Mráz a Sníh.

1. Epocha - 1., 2., 3., 4., 5.

 

 

 


 

 

 

 


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Aliska:

69. Aliska přispěvatel
11.10.2013 [20:07]

AliskaDěkuju za rady :)
Chápu, že Alisa je unavující :D
Pokusím se to vše napravit, ale co se týče starých povídek... Popravdě jsem je vždy začala psát v určité etapě mého života a když ta etapa skončila, už jsem se nedokázala přemoci a tu povídku dokončit. Nyní přidávám povídku Tři královny, u kterých jsem to udělala tak, že jsem nejdříve napsala povídku celou a potom začala uveřejňovat :)
ještě jednou děkuji za rady :)
Alisa

68. Tiny-Anne
11.10.2013 [17:43]

Ahoj, k tomuto komentáři se chystám už docela dlouho. V prvé řadě bych ti chtěla říct, že máš moc krásný styl psaní, umíš do něho vložit pocity, což se ale projevuje spíš v drabblech, jak tak koukám. Nechci tě nějak urazit, nebo tak, ale vypadá hodně divně, když mář rozepsaných X povídek a pořád zakládáš další. Jednotlivé kapitoly bych psala delší a procítěnější, víc bych rozepsala dané události a nepřeskočila v další kapče/odstavci o x let/hodin dál. Taky tvoje shrnutí je poněkud chaotické, radila bych ti, aby sis k tomu jednou sedla a udělala si v tom pořádek. A ještě něco, musíš do každé druhé povídky dávat jméno Aliska/Alisabet/jiná odvozenina toho jména? Chápu, že se ti líbí, ale je trošku unavující, když si člověk čte pořád o Alisách.
Prosím, neber to jako urážku, snažím se ti jenom pomoc, protože máš talent, a já tě prostě musela upozornit na tyto nedostatky, které až vypiluješ, bude to prostě perfektní!

67. Aliska přispěvatel
16.07.2013 [14:04]

AliskaTak to děkuju :-)
Ještě dnes přidám královny a zítra otázku a londýnské metro :-)

66. Perla přispěvatel
15.07.2013 [22:21]

PerlaJasné, že sa mi páči.
Od začiatku ma to zaujalo, keďže to bol dosť originálny nápad a ešte lepšie spracovanie. Emoticon Emoticon
Takže nie je dôvod, prečo by sa to nepáčilo.

65. Aliska přispěvatel
15.07.2013 [22:20]

AliskaAhoj, jasne :-) po dovolené :-)) jsem rada že se ti líbi.

64. Perla přispěvatel
15.07.2013 [22:09]

PerlaAhoj, chcem sa spýtať,
máš v pláne pokračovať s poviedkou tisíciletá otázka? Mne osobne sa totiž veľmi páčila. Emoticon Emoticon

63. Qualitisia přispěvatel
05.02.2013 [19:25]

QualitisiaAle jo, mám :) Musím říct, že nejcvíc se mi z tvé tvorby líbí drabbly! :) Emoticon

62. Aliska přispěvatel
05.02.2013 [12:39]

AliskaNemáš zač!!!! :)

61. Qualitisia přispěvatel
05.02.2013 [11:56]

QualitisiaDěkuji za tvůj komentář... :)

60. Aliska přispěvatel
27.11.2012 [20:17]

AliskaNa profilu již mám první kapitolu druhé série Krevní banky! :)

59. Aliska přispěvatel
23.10.2012 [17:59]

AliskaAhoj všichni, možná se divíte, proč už není první kapitola Lagbyth. Mám k tomu pár důvodů. První je, že ještě není hotový trailer a osoba, která mi ho vytváří neodpovídá na maily. Tudíž první kapitola asi bude bez traileru. Další důvod je, že mi umřel hodně blízký člověk, tudíž mám teď dost těžké období. Nebudu moc přidávat povídky, jen ty, které mám už napsané (Lagbyth, pár drabblů). Doufejme, že se brzy všechno znovu srovná. Vaše Alissa.

58. Aliska přispěvatel
12.10.2012 [13:21]

AliskaDíky :) Krevní banku mám asi nejradši ze svých povídek (nejradši jí píšu). Další díl, z již druhé série bude tak za dva, tři týdny. Potřebuju si od toho dát na chvíli pauzu :D

57. YokoScarlet
12.10.2012 [7:58]

Ahoj Alisko,
také jsem několik Tvých povídek četla (Krevní banka) a rozhodně jsem toho taky nelitovala Emoticon . Bohužel, však poslední dobou nestíhám číst nastož komentovat... Emoticon
Jinak meč jsem si vzala do ruky díky rytířskému souboru, který měl vystoupení na hradě Pecka a veškerý jejich zbrojní arzenál byla možnost obtěžkat, vyzkoušet, ošmatlat,... (moje osoba se toho meče odmítala vzdát - dokonce i kroužkové košile, kterou jsem na sebe oblíkla - tu byl problém jiný - nešla mi sundat! Emoticon )

56. Aliska přispěvatel
10.10.2012 [10:13]

AliskaDobrá, takže HLASOVÁNÍ KONČÍ!!! Jsem ráda, že jste mi zahlasovali :) Vyhrává povídka Lagbyth! Už je rozdělaná, ale průběh je velice zmatený, tak jí budu předělávat. Jako první udělám takzvaný náhled, kde bude Trailer a malinké úryvky z povídky. Potom bude následovat první kapitola :)

55. Aliska přispěvatel
07.10.2012 [20:55]

AliskaLidi! Moc Vás prosím hlasujte! I ti, co moje povídky doposud nečetli - možná Vám konečně napíšu něco, co Vám bude bližší, než mé nekonečné prostřílené mozky, hroucení a zabíjení hlavních hrdinů! Anketa je v mém shrnutí dole :) P.S: Pro všechny mé čtenáře je v kolonce Aktuality krátká zpráva. - NEDIVTE SE, ŽE TO SEM DÁVÁM I NĚKOLIKRÁT ZA SEBOU - CHCI, ABY SI TOHO VŠIMLO CO NEJVÍCE LIDÍ :)

54. Aliska přispěvatel
06.10.2012 [17:39]

AliskaLidi! Moc Vás prosím hlasujte! I ti, co moje povídky doposud nečetli - možná Vám konečně napíšu něco, co Vám bude bližší, než mé nekonečné prostřílené mozky, hroucení a zabíjení hlavních hrdinů! Anketa je v mém shrnutí dole :) P.S: Pro všechny mé čtenáře je v kolonce Aktuality krátká zpráva. - NEDIVTE SE, ŽE TO SEM DÁVÁM I NĚKOLIKRÁT ZA SEBOU - CHCI, ABY SI TOHO VŠIMLO CO NEJVÍCE LIDÍ :)

53. Aliska přispěvatel
06.10.2012 [14:16]

AliskaAhojda, vím, že je to tu asi každou půlhodinu, ale opravdu Vás všechny prosím, aby jste hlasovali v anketě, která je na mém shrnutí dole :) Díky!

52. Aliska přispěvatel
05.10.2012 [20:36]

AliskaAhojda, vím, že je to tu asi každou půlhodinu, ale opravdu Vás všechny prosím, aby jste hlasovali v anketě, která je na mém shrnutí dole :) Díky!

51. Aliska přispěvatel
05.10.2012 [19:19]

AliskaLidi! Moc Vás prosím hlasujte! I ti, co moje povídky doposud nečetli - možná Vám konečně napíšu něco, co Vám bude bližší, než mé nekonečné prostřílené mozky, hroucení a zabíjení hlavních hrdinů! Anketa je v mém shrnutí dole :) P.S: Pro všechny mé čtenáře je v kolonce Aktuality krátká zpráva. - NEDIVTE SE, ŽE TO SEM DÁVÁM I NĚKOLIKRÁT ZA SEBOU - CHCI, ABY SI TOHO VŠIMLO CO NEJVÍCE LIDÍ :)

50. Aliska přispěvatel
05.10.2012 [9:24]

AliskaLidi! Moc Vás prosím hlasujte! I ti, co moje povídky doposud nečetli - možná Vám konečně napíšu něco, co Vám bude bližší, než mé nekonečné prostřílené mozky, hroucení a zabíjení hlavních hrdinů! Anketa je v mém shrnutí dole :) P.S: Pro všechny mé čtenáře je v kolonce Aktuality krátká zpráva. - NEDIVTE SE, ŽE TO SEM DÁVÁM I NĚKOLIKRÁT ZA SEBOU - CHCI, ABY SI TOHO VŠIMLO CO NEJVÍCE LIDÍ :)

49. Aliska přispěvatel
04.10.2012 [21:16]

AliskaLidi! Moc Vás prosím hlasujte! I ti, co moje povídky doposud nečetli - možná Vám konečně napíšu něco, co Vám bude bližší, než mé nekonečné prostřílené mozky, hroucení a zabíjení hlavních hrdinů! Anketa je v mém shrnutí dole :) P.S: Pro všechny mé čtenáře je v kolonce Aktuality krátká zpráva. - NEDIVTE SE, ŽE TO SEM DÁVÁM I NĚKOLIKRÁT ZA SEBOU - CHCI, ABY SI TOHO VŠIMLO CO NEJVÍCE LIDÍ :)

48. Aliska přispěvatel
04.10.2012 [19:19]

AliskaAhojky, založila jsem anketu. Hlasovali už dva lidé - prosím všechny, co hlasovali do komentářů, aby zahlasovali ještě jednou do anketové tabulky. Děkuji :)

47. Aliska přispěvatel
04.10.2012 [18:17]

AliskaLidi! Moc Vás prosím hlasujte! I ti, co moje povídky doposud nečetli - možná Vám konečně napíšu něco, co Vám bude bližší, než mé nekonečné prostřílené mozky, hroucení a zabíjení hlavních hrdinů! Anketa je v mém shrnutí dole :) P.S: Pro všechny mé čtenáře je v kolonce Aktuality krátká zpráva. - NEDIVTE SE, ŽE TO SEM DÁVÁM I NĚKOLIKRÁT ZA SEBOU - CHCI, ABY SI TOHO VŠIMLO CO NEJVÍCE LIDÍ :D

46. Aliska přispěvatel
04.10.2012 [18:16]

AliskaA teď hlasuj! :D

45. Aliska přispěvatel
04.10.2012 [18:16]

AliskaJinak moc díky za radu :)

44. vilinka přispěvatel
04.10.2012 [18:15]

vilinkaDobře. Emoticon

43. Aliska přispěvatel
04.10.2012 [18:13]

AliskaNe, už to mám! :D Už nemusíš!

42. vilinka přispěvatel
04.10.2012 [18:13]

vilinkaOkej, chvilku vydrž, pošlu ti na mail obrázek. Emoticon

41. Aliska přispěvatel
04.10.2012 [18:12]

AliskaTak já říkám :D Já vím, že jsem hrozný nemehlo, ale nějak nevím, co je tom HTML :D

40. vilinka přispěvatel
04.10.2012 [18:07]

vilinkaTen kód musíš zadat přímo do HTML. Emoticon Pokud ani nevíš, jak na tohle, řekni a já ti když tak pošlu nějaký vysvětlující obrázek. Emoticon Emoticon

39. Aliska přispěvatel
04.10.2012 [18:02]

Aliskavilinko, a jak tu anketu dostanu sem? Kam mám dát ten kód? :D

38. Aliska přispěvatel
04.10.2012 [17:48]

Aliskaok :) Emoticon

37. vilinka přispěvatel
04.10.2012 [17:47]

vilinkaMůžem třeba na chat??? Emoticon

36. Aliska přispěvatel
04.10.2012 [17:42]

AliskaAhoj, no jasně :) Budu ráda :)

35. vilinka přispěvatel
04.10.2012 [17:38]

vilinkaAhoj, můžu poradit ohledně té ankety? Emoticon Emoticon

34. Aliska přispěvatel
04.10.2012 [17:14]

AliskaLidi! Moc Vás prosím hlasujte! I ti, co moje povídky doposud nečetli - možná Vám konečně napíšu něco, co Vám bude bližší, než mé nekonečné prostřílené mozky, hroucení a zabíjení hlavních hrdinů! Anketa je v mém shrnutí dole :) P.S: Pro všechny mé čtenáře je v kolonce Aktuality krátká zpráva. - NEDIVTE SE, ŽE TO SEM DÁVÁM I NĚKOLIKRÁT ZA SEBOU - CHCI, ABY SI TOHO VŠIMLO CO NEJVÍCE LIDÍ :D

33. martinexa přispěvatel
04.10.2012 [16:04]

martinexajasně Emoticon

32. Aliska přispěvatel
04.10.2012 [16:01]

Aliskamartinexa: No to si piš! Šak mě znááš, néé? :D

31. martinexa přispěvatel
04.10.2012 [16:00]

martinexaAlisko já jsme pro B. Doufám, že tam bude erotuiky víc než dost:)

30. Aliska přispěvatel
04.10.2012 [15:23]

AliskaLidi! Moc Vás prosím hlasujte! I ti, co moje povídky doposud nečetli - možná Vám konečně napíšu něco, co Vám bude bližší, než mé nekonečné prostřílené mozky, hroucení a zabíjení hlavních hrdinů! Anketa je v mém shrnutí dole :) P.S: Pro všechny mé čtenáře je v kolonce Aktuality krátká zpráva. Emoticon Emoticon

29. Aliska přispěvatel
04.10.2012 [9:02]

AliskaDíky, ze hlasujete :-)

28. Killy přispěvatel
03.10.2012 [21:23]

KillyA-čko :)

27. Ronnie přispěvatel
03.10.2012 [20:24]

RonnieTo céčko... takový nápis mám na jednom tričku Emoticon.
Takže céčko!

26. Aliska přispěvatel
03.10.2012 [19:23]

AliskaAle dole je anketa !! :))
Vyber ještě jednu Emoticon Emoticon

25. Perla přispěvatel
03.10.2012 [19:23]

PerlaAliska: no veď hlasujem. Za tisíciletú otázku že chcem ďalšie časti.

24. Aliska přispěvatel
03.10.2012 [19:20]

AliskaPerla: Tak hlasuj!!

23. Perla přispěvatel
03.10.2012 [19:18]

PerlaJa chcem, ja chcem!
No a som tu. Znova. Ja si veeeľmi prosím ďalšiu časť Tisícletej otázky, či ako to vy skloňujete. Emoticon
Veľmi sa mi to páči, tak prosím, znova začni. Emoticon Emoticon Emoticon

22. Aliska přispěvatel
03.10.2012 [19:15]

AliskaProsím hlasujte a dejte mi vědět, jestli máte zájem o další dílu Tisícileté otázky :) Díky!

21. Aliska přispěvatel
03.10.2012 [19:02]

AliskaPodívejte se do mých aktualit ve shrnutí!!!! DŮLEŽITÉ!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

20. martinexa přispěvatel
11.07.2012 [21:48]

martinexaDítě se rozplakalo chudák dítě:D

19. martinexa přispěvatel
10.07.2012 [21:00]

martinexaDíky :) Určitě se juknu na všechny :) Stejně teď o prázdkách neni, co dělat:)

18. Aliska přispěvatel
10.07.2012 [19:55]

AliskaTak jsem to rychle sesmolila. Snad se v tom zorientuješ. Jsem v zahraničí, ale až se vrátím, dodělám to i s jednodílnejma :)

17. martinexa přispěvatel
10.07.2012 [19:10]

martinexaAhoj, prosim tě nechtěla by jsi udělat pořádně shrnutí povídek. Ráda bych si jich přečetla víc, ale nechce se mi to složitě vyhledávat šlo by to díky. :) Měj se doufám, že neotravuju:)

16. Aliska přispěvatel
07.07.2012 [13:53]

AliskaAhojky moji čtenáři,
Doufám, že si alespoň někdo z vás přečte tento komentář. Týká se povídky Naprosto (ne)hříšné místo. Ráda jí pro vás budu i nadále psát, ale potřebuji vědět, jestli ji vůbec někdo čte. Pokud ano, napište mi váš názor na tuto povídku do mého shrnutí.
Díky,
Vaše Aliss.

15. Aliska přispěvatel
01.06.2012 [19:39]

AliskaJé, to je supéér!! :)

14. Killy přispěvatel
01.06.2012 [18:56]

KillyĎakujéééém, za tvoj názor ku Humusáčke zo Slizolinu. teší ma, že sa ti moja tvorba páči.. trošku sa za jej začiatky hanbím, HT som začala písať v dvanástich.. Emoticon Emoticon a čo sa týka tej Humusáčky, myslím si, že kvôli tebe a AndrejQe začnem pridávať oveľa skôr, ako som mala pôvodne v pláne.. asi už v júny Emoticon

13. Aliska přispěvatel
28.05.2012 [22:02]

AliskaKilly: Pohoda :)

12. Killy přispěvatel
28.05.2012 [21:09]

Killyďakujem Aliska. Naozaj ma to nahnevalo. kapitolu som totiž pridala 18.5. a ja nemôžem za to, že admini mi ju publikovali až teraz. Do čerta s takými ľudmi. človek sa tu snaží a oni ho za takúto blbosť... Emoticon

11. Aliska přispěvatel
27.05.2012 [18:36]

AliskaJo, já to taky tak úplně nechápu.

10. SarkaS přispěvatel
27.05.2012 [18:34]

SarkaSOmlouvám se, že Vám nezvaně vpadám do diskuse, ale už to tu chvilku běží a musím říct, že jedna věc mě opravdu zaujala. A to, jak moc si jako adminky vynucujete kontakt přes ICQ, ale zároveň chcete rychlý kontakt. I když vynucujete asi není to správné slovo, spíš na něm neodbytně trváte. Nebylo by moudřejší, nechat zájemce, ať napíší kontakt, na který oni používají nejčastěji? Je totiž skvělé, že budou mít vyplněnou kolonku, ale pokud budou jako já (a jak vidím, někteří jsou) a budou zapínat ICQ jednou za čtvrt roku, dá se to stěží nazvat rychlým kontaktem. Myslím, že by se to už nedalo ani nazvat pomalým kontaktem, spíš nefunkčním. Dejte jen někam zvýrazněné upozornění, že pokud po vás členové zatouží, musí vás kontaktovat na vaši nejčastěji používanou adresu a je nechte udělat to samé. Pro příště se tak snadno všichni vyhnou situacím, kdy někdo čeká dny nebo i týdny na odpověď nebo se ho nemůžete dovolat vy. Bude tu o hodně lepší vzduch a méně svárů. Emoticon

9.
Smazat | Upravit | 27.05.2012 [12:17]

V pořádku, hlavně, že jsme se domluvily. Pokud se budeš na něco chtít zeptat, použij tedy raději icq. Emoticon

8. Aliska přispěvatel
27.05.2012 [12:09]

AliskaJo, já to chápu. Dříve jsem to tak dělala, ale když jsem našla tuhle stránku, tak jsem to ukládala sem. Na Ronnie se nezlobím, vůbec. Jenom jsem chtěla říct, že mě to mrzí a že se omlouvám. Já e-mail používám i čtyřikrát denně a ICQ tak jednou za měsíc, tak jsem tak naučená.
Díky Alissa

7.
Smazat | Upravit | 27.05.2012 [12:03]

Alisko, je mi líto, ale zde žádný povolený počet nedokončených článků nemáme. Dělala jsem admina i na stmivani.eu ještě v době, kdy se s nehtovými články nic nedělalo a bylo jich tam, lidově řečeno, mraky. Což opravdu zpomalovalo práci adminů a že tam je více článků než tady, takže zde je hodně poznat, když tam necháš šest nedokončených článků plus ještě od některých jiných autorů, kterým některé byly vráceny k opětovné opravě. V poslední době preferujeme „rychlý kontakt“ což je icq nebo skype, abychom se s autory domluvily rychleji. Já osobně se na mail dívám tak dvakrát do týdne a někdy ani to ne, je větší pravděpodobnost, že odpovím na zprávu na icq, kde jsem denně, tak se potom nezlob, že ti Ronnie neodpověděla. Rychlý kontakt má něco do sebe, v dnešní době mail už nemá takovou funkci jako kdysi. Pokus se nás pochopit, snažíme se vyhovět všem autorům a nechceme, aby jeden, který, tvými slovy, píše na třech různých počítačích, ostatním znemožňoval vydání jejich děl.
Pokud tedy píšeš na tolika počítačích, tak v tomhle případě je e-mail dokonalou schránkou, pro ukládání tvých rozepsaných kapitol, můžeš si je otevřít na kterémkoliv počítači, kde je internet, nemusíš u sebe nosit flash disk. Vždy je řešení. Emoticon

6. Aliska přispěvatel
27.05.2012 [11:29]

AliskaLucka: Jo, já už si to do Wordu ukládám, jenom jsem chtěla vědět, proč mi byly vymazány poslední dva články. Já jsem se omluvila a jemi líto, že tahle situace nastala. Napravila jsem, co se dalo. Chci se tedy nakonec zeptat, aby nenastala znovu tahle situace, kolik můžu mít nehotových článků? Na Stmívání.eu to napsané myslím je, ale tady jsem to nenašla. Já jsem jich měla rozepsaných hodně jenom z toho důvodu, že mám tři počítače ve třech různých domácnostech a každý den jsem jinde, tak jsem to psala na netu.

5. Ronnie přispěvatel
27.05.2012 [10:23]

RonnieAliska promiň, na mail se opravdu dívám jednou za čas, ale svoje stanovisko jsem ti poslala alespoň dnes.

4. Lucka24 přispěvatel
27.05.2012 [10:16]

Lucka24Ahoj, hele já admin nejsem, takže nemám právo ti na něco odpovídat, ale tvoje chování je neuvěřitelné. Nikomu tady nedělá problém ukládat si povídky do wordu a vkládat je hotové. Až na tebe. Možná by ses měla zamyslet. Není to zase taková práce. Taky bys mohla práci adminů ocenit. Bez nich by to tady nefungovalo, takže... Ale nic ve zlém Emoticon

3.
Smazat | Upravit | 27.05.2012 [1:05]

Alisko, slušně jsem tě prosila, abys vkládala pouze hotové články. Ty co jsem ti včera smazala, byly všechny nehotové, dvakrát jsem to kontrolovala, abych náhodou nesmazala nějaký hotový, takže tvá výtka je neoprávněná a teď není to ani den a ty už jsi zase vložila dva nehotové články. Kdyby byly celé, nechala bych je tam, ale bylo v nich pouze po jednom odstavci. Nechci tu zbytečně rozdmýchávat svár, ale bylo by fajn, kdybys zkoušela dodržovat pravidla a vyvarovala se vkládáním nehotových článků, které opravdu brzdí publikaci ostatních. Nehledě na to, kolik jsi jich nehotových na svém účtu měla. Jsem ráda, že máš korektorku, ale není tak velký problém počkat s vložením, dokud ti to opraví a ty to vložíš už jako hotové, už i s připraveným perexem. Plně chápu, že chceš mít pravdu, ale nikdy bych nesmazala článek, kde je odškrnuto, že je hotov, to bych si nedovolila, ale tvých šest článků, co jsem mazala, bylo nehotových, nehledě na ty, které jsem smazala před chvílí s jedním odstavcem. Pokud máš problém s pravidly a nevyznáš se tu, kontaktuj mě na icq a já ti vše v klidu a dopodrobna vysvětlím, aby ses orientovala. Vše jde vyřešit bez hádek a osočování, ale tvé jednání mi pomalu připadá jako ledabylé, lajdácké a zaměřené proti nám jako na truc. My tvé díla rádi vydáme, ale když vložíš nehotový článek, značně to zdržuje opravu ostatních, které tam čekají jako hotové a my ty nehotové stále musíme obcházet dokola bez jediné odezvy od autora. Pokus se tedy vyčkat, dokud ti tvá korektorka nejbližší kapitolu neopraví a ty jsi i s připraveným perexem vložíš na stránky jako hotový článek, protože při vkládání je již navoleno „článek je hotov“, aby autoři zbytečně nezakládali nehotové články. Pokud by ti opravdu nebylo cokoliv jasné a chtěla mi něco osvětlit, dej mi vědět na icq, e-mail je příliš pomalý a nespolehlivý. Hezký večer. Emoticon

2.
Smazat | Upravit | 26.05.2012 [17:46]

*Ke dnešnímu dni byly smazány veškeré tvé nehotové články v administraci. Šest nehotových článku je extrém, nehledě na to, že jsi přidávala stále další, aniž by ses pokusila s předešlými články nějak pohnout. Pokud ti povídky někdo opravuje, přidávej kapitoly, prosím, až po jejich opravení. Tvé články se v ověření pletly natolik, že jejich stálé obcházení a opětovná kontrola, zdržela vydávání ostatních článků v uplynulých dnech. Emoticon

1. Ronnie přispěvatel
24.05.2012 [17:14]

Ronnie* Víš, splést se může každý, ale černé na černém to bude někdo číst asi horko těžko.
* V administraci máš sedm nedokončených povídek. Nebudu ti lhát, ale je to víc než polovina ze všech nedokončených článků! Takže domácí úkol: změnit barvu písma a KONEČNĚ dát ke schválení ty články.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!