OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele sanguinumnixsanguinumnix

sanguinumnixPráva: přispěvatel

Věk: 20

O mně: Ráda se věnuji kreslení, hrám a psaní. Při psaní se nechávám inspirovat svým životem a lidmi z okolí. Hodně času věnuji poznávaní nových lidí, vaření, cestování a vytváření nových věcí.

Kontakt:

E-mail: lucie1200 (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 7

Moje komentáře

Datum registrace: 29. 6. 2015

Poslední přihlášení: 11. 6. 2016, 15:40

Články:

 

Sileon - 5. kapitola

Sileon - 5. kapitolaAlice se seznamuje s panem C, co po ní chce? A co ona může získat od něho? Celé psaní této kapitoly mě nehorázně bavilo, neboť jsem konečně mohla trochu představit hlavní postavy.

Novinka

Sileon - 4. kapitola

Vracíme se do současnosti a Alice už je dospělá. Její mysl je ale pořád uvězněna v dětském těle. Nastane zařazení do společnosti a Alice se rozhodne po letech vyjít na světlo, a co ji venku čeká? V závěru představuji jednu z nových hlavních postav, ke které mám velmi blízký vztah. Postava je inspirovaná skutečným člověkem, kterého jsem znala. V příběhu dokonce i používám naše staré konverzace a kradu si jeho slova pro povídku. Poníženě přiznávám. Moc děkuji za vaši podporu a mějte, prosím, trpělivost, ta láska v příběhu opravdu bude, jen to bude ještě chvíli trvat.

Novinka

Nejde vrátit se zpátky

Kde je pomyslná hranice mezi dítětem a dospělým? Kdy budeme se cítit dostatečně zodpovědní stát na svých nohách ?

Novinka

Možná jednou

Další díl povídky je momentálně rozepsaný, tak přidávám alespoň jednu z mých novějších básní. Byl někdy váš život příliš nudný? Tak začněte konečně žít a kašlete na stereotypy.

 

Sileon - 3. kapitola

Komu patří nehybné tělo? Podaří se Alici chlapce zachránit? Rozhřešení dětství Alice a nový začátek. Tato kapitola se psala skoro sama, i když musím říci, že do budoucna neplánuji už žádné drastičtější zvraty.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!