OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele missjankamissjanka

missjankaPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Jana (missjanka) Moravcová

Věk: 16

O mně: no tak co byste chtěli vědět? Úplně normální-občas praštěná-holka,kterou chápe jen málo kdo.

Kontakt:

E-mail: JanaMoravcova92 (zavináč) seznam.cz

ICQ: 481453210ICQ status

Statistiky:

Moje články: 18

Moje komentáře

Datum registrace: 6. 1. 2009

Poslední přihlášení: 13. 6. 2012, 10:14

Články:

 

Můj strážný anděl 2. kapitola

Můj strážný anděl 2. kapitolaTak je tu další dílek... trochu kratší, ale snad se bude líbit... nové postavy... zápletky... vražda. To vše vás v tomto díle čeká. :-)

 

Můj strážný anděl - 1. kapitola

Můj strážný anděl - 1. kapitolaPo hodně dlouhé odmlce se vracím s novou povídkou.
Středoškolačka Alexandra, známá jako Lexie, je kolektivem nepochopena. Snaží se žít normální život, ale jak to udělat když se kolem ní začnou dít zvláštní věci a navíc se kolem ní začne motat zvláštní muž? Odpověď se dozvíte přímo v této povídce.
Doufám, že se Vám bude líbit a budu ráda za jakékoli komentáře a konstruktivní kritiku. ;-)

 

Já a ona

Já a onaTak je tu takový mezi dílek. Chtěli jste pokračování povidky "Já a on" tak jsem napsala povídku z pohledu Gillana "Já a ona" řadím jí zase mezi jednodílovky a pokračovat bu s jinou povídkou "Nezkrotný bojovník a královna lesa", která bude na pokračování. Tak si to užijte, i když to není nic moc. budu se snažit co nejdřív vám sem dát tu další povídku, ta už bude adční, teda aspoň trochu.

 

Vznešený bojovník a královna lesa

Vznešený bojovník a královna lesaTak na vaše žádosti jsem začla psát pokračování povídky "Já a On" a "Já a Ona" Doufám že se vám bude aspoň trochulíbit a napíšete mi komentík.

 

Já a On

Já a OnProtože s povídkou "Tajemství mezi námi" jsem tak říkajíc ve slepé uličce, napsala jsem krátkou povídku trochu o něčem jiném. Neplánuji pokračování, ale když se vám dude jíbit, klidně to rozepíšu:-D takže stručně. Je to o dívce, která je tak trošku jiná než ostatní. Jednoho dne potká neznámého muže a ten jí řekne že má před sebou důležité polání. Je to trochu o elfech a tak. Rozhodně mi napište komekntíky, budu moc ráda a hlavně uvidim jestli mam s těmahle slátanima pokračovat.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!