OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele VasantiVasanti

VasantiPráva: přispěvatel

O mně: Píšu ráda a píšu celkem dlouho. Cukrový vaty se ode mě ale nedočkáte. Moje povídky se dělí na, dejme tomu hororovější nebo mysteriózní (ráda se vydávám na "druhý břeh" do světa, kde nevládne lidská ruka, ale syrová a surová temnota) a na drama (kde je většina postav vystavena těžkému osudu). Tak pokud se nebojíte, račte vstoupit. :)

Kontakt:

E-mail: VasantiVittra (zavináč) seznam.cz

Skype: Nika Bi-Bi

Statistiky:

Moje články: 25

Moje komentáře

Datum registrace: 23. 6. 2016

Poslední přihlášení: 9. 12. 2016, 11:51

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Vasanti

Povídky od Vasanti- Ilja - - Mí démoni - - Bolestná hlubina -

Články:

 

Ilja - 18. kapitola

Ilja - 18. kapitola Jeden telefonát a jedno setkání může změnit všechno, zvlášť, když je mezi těma dvěma pořád láska. Otázkou zůstává, jestli TO bude konečně trvat už napořád a nebo... Hezké počtení! :)

 

Ilja - 17. kapitola

Ilja - 17. kapitolaZdravím! Omlouvám se, že nepřispívám tak často, ale jsem už skoro dva měsíce v pustině, kde není internet. Teď jsem na skok doma, a tak vám sem hodím hned dvě kapitolky jako malý bolestný. :) Ilja pojede na dovču, přidáte se? :) Třeba se jí tam rozleží pár věcí a bude tam moci přemýšlet. A nebo naopak konečně přemýšlet nebude... Užijte si kapitolku. :)

 

Ilja - 16. kapitola

Ilja - 16. kapitola Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř. Tak nějak bych pár slovy popsala tuhle kapitolu. Hezké počtení! :)

 

Ilja - 15. kapitola

Ilja - 15. kapitola Porozchodový období je jedno z těch horších. Známe to všichni, že jo. Ale jak se s tím popere Ilja? Ta holka má štěstí, že není úplně sama a najde se někdo, komu na ní opravdu záleží. Hezké počtení! :)

 

Mí démoni - 5. kapitola

Mí démoni - 5. kapitolaNetradiční metody, které nezaručují výsledek a není u nich plně prokázán úspěch, se většinou setkávají s nepřijetím. Jak Kelinger přišel, tak odešel. Ale co to bude znamenat pro Liu? No... Hezké počteníčko! :) PS: Dost by mi pomohlo, kdybyste mi dali vědět, jestli se to líbí, nebo ne. Tak když si uděláte chvilku na třeba i mini komentář. :)) Děkuju! :D
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!