OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele UrinusUrinus

UrinusPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Andy

Věk: 14

O mně: Jsem (ne)obyčejná holka, co ráda píše. Svoji první povídku jsem napsala už v osmi, ale nebylo to nic moc. Od té doby uplynulo šest let a já se ve svém spisovatelském umu o dost zlepšila. Dost píšu FanFiction na tVD, nebo-li Upíří deníky a vlastně taky na seriál Grimm. Jsem ale rozhodně schopná psát i na jiné téma. Je dost možné, že Vám někdy budu připadat necitlivá, ale to jen proto, že jsem víc jako kluk. Nebrečela jsem ani u Titanicu, ani u Zelený míle a to jsou jedny z největších dojáků... Krom psaní mám ráda Metal a Rock, zvířata a kreslení.

Kontakt:

E-mail: immortalsister1 (zavináč) gmail.com

Skype: andrea23062000

Facebook: https://m.facebook.com/andy.sokolova.3?fref=nf

Web: angel-povidky.blog.cz

Statistiky:

Moje články: 8

Moje komentáře

Datum registrace: 5. 7. 2014

Poslední přihlášení: 11. 9. 2020, 23:35

Shrnutí povídek:

 

Shrnutí od Urinus

Shrnutí od UrinusKapitolové: Napůl upír napůl čaroděj (rozepsané) Jednodílné: Tajemný motorkář Poezie: Africká saň

Články:

 

Dvě jsou přeci lepší než jedna... 3. kapitola

Dvě jsou přeci lepší než jedna... 3. kapitolaK Damonovi a Ree se v Grillu připojí Stefan s Elenou. Reina sestra neunese, že se s ní Damon stýká a dá mu to pořádně vědět. Další pokračování povídky Dvě jsou přeci lepší než jedna... Doufám, že se bude líbit a budu moc vděčná za každý komentář.

 

Dvě jsou přeci lepší než jedna... 2. kapitola

Dvě jsou přeci lepší než jedna... 2. kapitolaDalší díl. Dvě jsou přeci lepší než jedna. V tomto díle se objeví i Reina sestra-dvojče Kera. Budu vděčná za jakoukoliv kritiku.

Novinka

Dvě jsou přeci lepší než jedna... 1. kapitola

Dvě jsou přeci lepší než jedna... 1. kapitolaDo Mystic falls se přestěhují dvě sestry, o kterých nikdy nikdo neslyšel a pěkně Damonovi, Eleně, Stefanovi, Caroline, Tylerovi i Alaricovi zamotají život. A to jednou provždy. Časové rozmezí: Zhruba v době, kdy byl zabit Mason Lockwood; pohled Damona

 

Napůl upír, napůl čaroděj: 1. kapitola

Napůl upír, napůl čaroděj: 1. kapitolaLuca už pár týdnů žije v Seville. Doufal, že se odsud brzy dostane, ale nečekané komplikace mu to nedovolují. Nechce zabíjet, ale jeho upírská povaha mu nedovoluje přestat. Přál si, aby ho jeho minulost neměla šanci dohnat, ale Chiara se jen tak nevzdává. Zvlášť, když ji někdo naštve...

Novinka

Tajemný motorkář

Tajemný motorkářV Mystic Falls se objeví tajemný motorkář, ze kterého se Eleně doslova podlamují kolena. Doufám, že si ji přečtete a že se Vám bude líbit. Moc také prosím o komentáře.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!