OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele RachelRachel

RachelPráva: přispěvatel

O mně: Zlákala mě možnost vrátit se zpět do svých dětských snů. Milovala jsem a miluji knihy. Stejně jako mnoho jiných, tak i mě (přesto, že pro svůj egoismus věřím že zcela originálním způsobem) zasáhl svět Harry Pottera a zde bych se prostřednictvím svých vlastních povídek chtěla do tohoto světa vrátit.

Již něajaký ten pátek se věnuji psaní drobnějších literárních útvarů, jako jsou básně (silně inspirované prokletými a beat generation), nebo fejetony, které zveřejňuji na literu, ke štěstí mi však něco chybí a to doufám, že naleznu zde.

Kontakt:

E-mail: curious-lady (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 10

Moje komentáře

Datum registrace: 9. 8. 2017

Poslední přihlášení: 11. 12. 2017, 19:18

Články:

 

Amiserat proelio - 10. kapitola (Dramione)

Amiserat proelio - 10. kapitola (Dramione)Chceš mě, chci tě. Před velkými rozhodnutími je vždy potřeba pročistit vzduch. Někdy obrazně, ale někdy i doslova.

 

Amiserat proelio - 9. kapitola (Dramione)

Amiserat proelio - 9. kapitola (Dramione)Dny jsou peklo, ale noci očistec. Tentokrát trochu oddechovka s našimi hlavními hrdiny. Vlastně kapitola, kde nedojde k žádnému závratnému zvratu, ale přesto se toho děje až moc. Vypráví pouze Hermiona.

 

Amiserat proelio - 8. kapitola (Dramione)

Amiserat proelio - 8. kapitola (Dramione)Smrtijed. Je potřeba vyřešit nastalou situaci ke spokojenosti všech. Když Harry Potter něco slíbí, je nasnadě slib dodržet. Snad. :) A co vyřeší hlavouni na veledůležité schůzi?

 

Amiserat proelio - 7. kapitola (Dramione)

Amiserat proelio - 7. kapitola (Dramione)Nejsi jediná. Jak řád vyřeší nastalou situaci? A co naši hlavní aktéři, jak se postaví k boji s vnějším i vnitřním zlem? Dokážou se přenést přes staré i nové křivdy?

 

Amiserat proelio - 6. kapitola (Dramione)

Amiserat proelio - 6. kapitola (Dramione)Zmetek na scénu
Malfoy se konečně probral, ale co bude teď? A jak budou dále postupovat ostatní členové Fénixova řádu. Pohnou se věci kupředu?
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!