OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele LealelLealel

LealelPráva: přispěvatel

Věk: 14

O mně: Čtení mě nikdy moc netáhlo. Nesnášela jsem ho a splnit pro mě čtenářký deník i na 1. stupni pro mne bylo mučení! Přibližně okolo třináctých narozenin se to změnilo a já knihy miluju. S psaním to bylo jinak, už odmala jsem psala různé příběhy a zůstalo mi to doposud. :)

Kontakt:

E-mail: katrinadenali (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 41

Moje komentáře

Datum registrace: 15. 3. 2013

Poslední přihlášení: 6. 8. 2014, 23:16

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Lealel

Povídky od Lealel♥ Kapitolové - Mrtvá láska - Hrátky osudu ♥ Jednorázové - Smrt není řešení - Doufám, že má klid - Já vzduch, ony přítelkyně ♥ Poezie - Proč jsem byl sobec? - Vlčice - Daroval jsem ti z lásky růži planou - V koutě - Svádění Ďáblice - Hrdlička ♥ Drabble - Budu sám - Proč mu odpouštím? - Ponocování - Copak už mě nemá ráda? - Miluju to!

Články:

Novinka

Hrdlička

HrdličkaTato poezie je z pohledu chlapce, kterému utekla milá a on nad tím vším přemýšlí. Příjemné čtení. ;)

Novinka

Svádění Ďáblice

Svádění ĎábliceTak jsem se znovu pustila do básnění, a jestli se mi to povedlo, musíte usoudit vy sami. Tato poezie je o svádění a ďábelství žen. Upozorňuji, že jsem to psala ve dvanáct v noci, přesto přeji příjemné čtení. Lealel... :)

Novinka

Já vzduch, ony přitelkyně

Já vzduch, ony přitelkyněTato jednorázovka je o přátelství a krizi, kterou si prošlo už mnoho lidí. Stavá se to, a my si prostě musíme nějakým způsobem postěžovat. Já to třeba napsala...

Novinka

Proč ne?

Proč ne?Každý o někoho někdy přišel a každého to bolelo, přesto nikdo nevymyslel účinnou a rychlou pomoc.

Novinka

Miluju to!

Miluju to!Někdo miluje knihy, filmy, kafe... Někdo zase chvíle strávené s přáteli. Každý si prostě najde něco, co má opravdu rád. A co mám ráda například já? Tak právě o tom je tento drabble. Příjemné čtení přeje Lealel. :D
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!