OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele HexaHexa

HexaPráva: přispěvatel

Bydliště: Nitra

Věk: 18

O mně: Rozhodne žiadna umelecká duša, práve naopak. Otvorený a za každých okolností úprimný človek, ktorý rád všetko dostane ako na pozdvihnutej dlani.
Zo dňa na deň "fičím" len na priemernej káve a striekačkách botoxu, ktoré sa zdajú byť to jediné, čo mi dokáže po troch rokoch na Gymnáziu udržať oči v otvorenom stave.
Písanie je pre mňa len hobby. Koníček, ktorý sa ma drží už niekoľko rokov, ako moja tvár prechádzala celým "akné-obdobým"... až po - "Nie, vážne nemám priateľa."
Seriály, ktoré sledujem:
THE WALKING DEAD, TEEN WOLF, THE ORIGINALS (stále menej a menej), GAME OF THRONES, Z NATION, PRETTY LITTLE LIARS (stop po piatej sérií), THE VAMPIRE DIARIES (Kai umrel = umrel pre mňa akýkoľvek zmysel strácať čas), ARROW, ONCE UPON A TIME, BEATS MOTEL.
:)

Kontakt:

E-mail: MaoBe (zavináč) azet.sk

Statistiky:

Moje články: 1

Moje komentáře

Datum registrace: 29. 11. 2015

Poslední přihlášení: 15. 12. 2017, 00:50

Články:

Novinka

Polnočná naháňačka - Prológ

Polnočná naháňačka - PrológSkvelý život, rodina bez večných problémov, milujúci priateľ, verní kamaráti a náskok do sľubnej budúcnosti, čo viac by ste od života mohli chcieť? Iste, aby sa to všetko nezrútilo a mávnutím prútika nepremenilo na nočnú moru, v ktorej ste nútený zo dňa na deň prežívať.
Od prvého momentu tušil, že je iná, od prvého momentu vedel, že by ho dokázala pochopiť tak, ako to ešte nikto neurobil. Otázka je prostá. Dá sa vražda z chuti zabíjať vôbec pochopiť? Ututlávanie, „prekérne“ situácie, strach uviaznutý v krku a jej prenikavý krik v strede toho všetkého. Upozornenie je účinné, vyhrážky ešte účinnejšie, zdesenie všetko prikrášľuje. A na konci viac nezostáva nič k pochopeniu, len vôľa utiecť a vytrhnúť sa z pazúrov toho nenásytného psychopata.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!