OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele DarkPassionDarkPassion

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Ines

Bydliště: Slovensko-BA- Petržalka

Věk: 16

O mně: Milujem písanie. Milujem čítať to čo tu vždy nájdem alebo vylovím.
Inak som bláznivá a neznášam ak je niekto okolo mňa smutný a neusmieva sa. Mám tajomstvá, s ničím sa nikomu nezdôverujem. Nikomu tak ľahko neverím. Vždy pomôžem a povzbudím. Nemám rada ľudí, ktorí sa pretvarujú a sú vritolezky.
Milujem samotu ale aj spoločnosť. Milujem dážd, teplo. Moje obľúbené kvety sú ruže a chryzantény. Som maniak do fantázie tá ma núti žiť dalej aj v najhorších chvíľach. Môj najlepší priateľ je papier a pero =)). Ak by ste ma chceli lepšie spoznať kontakty sú dole.

Kontakt:

E-mail: darkpasionn (zavináč) zoznam.sk

ICQ: 489-998-259ICQ status

Skype: ineska0012

Statistiky:

Moje články: 40

Moje komentáře

Datum registrace: 14. 1. 2010

Poslední přihlášení: 23. 1. 2011, 01:35

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od DarkPassion

Poviedky od DarkPassionPoviedky:
Sláva zvíťazí... Znovu a zas!- rozpísaná
Môj skutočný život - rozpísaná
Škola života - pozastavená
Together in Sweet Heaven
Básne:
Pátram
Heart in your hands
Minulosť, prítomnosť a budúcnosť
Iná mena
Krutá realita
Viera
Jednorázove poviedky:
Nebeská brána
Stefanie
Som v rukách Prítomnosti

Články:

 

Sláva zvíťazí... Znovu a zas! 14. kapitola

Sláva zvíťazí... Znovu a zas! 14. kapitolaJe tu po strašne dlhej dobe nová kapitola. Bola by som rada, keby ju niekto nejako okomentoval/skritizoval.
Dark :)

 

Sláva zvíťazí... Znovu a zas! 13. kapitola

Sláva zvíťazí... Znovu a zas! 13. kapitolaTakže je tu ďalšia kapitola. Nehnevajte sa, že to tak dlho trvalo, ale venovala som sa poviedkam na stmívku. No teraz zas zavádzam moje staré pravidlá a zo tie, že budem písať zároveň tu a i tam. Sľubujem =) Tak ešte raz prepáčte a ďakujem za vašu veľkú trpezlivosť. Tak a teraz ku kapitole. Dozvieme sa kde sa naša Zoe ocitla. Táto kapitola mala byť úplne smutná, no moje slnko Pajka/Raketka mi to nedovolila. Takže je tu taká sarkastická časť... no myslím, že podobný tým pred tým. Len pri konci sa dozvieme niečo, čo i Zoe zakrútilo životom. V ďalšom diely sa Zoe stretne so starými známymi, ako to dopadne? Uvidíte samy... Vaša Dark =)

 

Sláva zvíťazí... Znovu a zas! 12. kapitola

Sláva zvíťazí... Znovu a zas! 12. kapitolaTakže je tu nová kapitolka. Dúfam, že sa Vám bude páčiť. Ja viem... dlho mi to trvalo, ale viete, že na Vás by som NIKDY nezabudla. Vy moji anjelikovia. A práve Vám je táto kapitola venovaná. Posielam pusy. =* Vaša Dp

 

Sláva zvíťazí... Znovu a zas! 11. kapitolka

Sláva zvíťazí... Znovu a zas! 11. kapitolkaTakže je tu nová kapitolka. Venujem ju vám všetkým... ste naozaj skvelí a vaše komentovanie je mojim palivom. Mám vás rada zlatíčka. Dnes sa tu nebudem moc vypisovať. Prajem vám príjemné čitanie vaša DARK =*

 

Môj skutočný život 11. kapitolka

Môj skutočný život 11. kapitolkaTakže v novej kapitolke bude pohľad teba milá Lili. Na tom budem pracovať dlho... bude to dlhé a dúfam, že sa ti to bude páčiť zlato!
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!