OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele AttiaAttia

AttiaPráva: přispěvatel

O mně: Miluju všechno kolem světa v němž jsou nejrůznější příšery, upíři, andělé, čaroději, nějaké ty víly a také miluju knihy s těmito náměty ve kterých jsem večně začtená.

Kontakt:

E-mail: spagety.a.omacka (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 34

Moje komentáře

Datum registrace: 5. 1. 2012

Poslední přihlášení: 29. 5. 2020, 08:45

Články:

Dokončeno

Bubble - Kapitola 12. (Poslední)

Bubble - Kapitola 12. (Poslední)Tak tu mám poslední kapitolu Bubble. Konečně je to dposané a já můžu žít s klide v srdci, že už to mám za sebou. Vím, že to už asi nikdo nečte, ale tak kdyby se někdo hodně nudil a chtěl si něco přečíst, nebudu proti :D Jsem ráda za každý koment i kritiku. Jinak se moc omlouvám za pravopisné chyby, nestihla jsem si to zkontrolovat :)

 

Bubble - Kapitola 11.

Bubble - Kapitola 11.Tak mám konečně po přijímačkách, a tak vám tu dávám další kapitolu Bubble. Vím, že to přidávám po dost velkém odstupu, a ani se nebudu divit, když si to nikdo nepřečte, ale každý koment potěší :)

Novinka

Ať poznají, jak to bolí...

Ať poznají, jak to bolí...Pro ty, kteří šikanují a neuvědomují si, co tím působí druhým. A pro ty, kteří tu bolest musí prožívat den co den. Hlavně zůstaňte silní a bojujte, ať už proti sobě nebo proti druhým, ať to nikdy nezajde takhle daleko.

 

Bubble - Kapitola 10.

Bubble - Kapitola 10.Kapitola tak trochu na zastrašení a tak trochu na zamyšlení. El se zdají noční můry, ale jak nazveme noční můru, když se potom z části vyplní?! Kapitola nese název Jehňátko, však vy uvidíte proč. Každý koment potěší. Přeji pěkné počtení.

 

Bubble - Kapitola 9.

Bubble - Kapitola 9.Liam zase radí a El to zase nejde. No každopádně od El mamka se vrátí zpátky domů a Ten muž tam v domě strašil jenom včera, bude to vůbec bezpečné nebo se stane něco jiného? Přeji pěkné počtení :)
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!