OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele TheCyanWolfTheCyanWolf

TheCyanWolfPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Lenka

Věk: 15

O mně: Píšu za účelem odreagování, když mám v hlavě nepořádek a chci si urovnat myšlenky. Mám ráda přírodu, někdy i tu chvíli ticha, ale stoprocentní introvert rozhodně nejsem. Ráda běhám a zároveň miluju jídlo, takže celoživotní dilema mezi jedlíkem a někým, kdo touží po pěkné zadnici.:D

"Ne všichni ti, kteří bloudí, jsou ztraceni." - J. R. R. Tolkien
"Jsme těmi, ve které věříme, že jimi jsme." - C. S. Lewis
"Svět patří těm, co se neposerou." - C. Bukowski

Kontakt:

E-mail: lenkajenckova21 (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 59

Moje komentáře

Datum registrace: 25. 11. 2013

Poslední přihlášení: 29. 7. 2018, 22:15

Shrnutí povídek:

 

Povídky od CyanWolf

Povídky od CyanWolf***Kapitolové: Zloděj duší (nedokončené), Archwood (taktéž nedokončené)*** ***Jednodílné: Karlíkova prokletá čokoláda, Muž se železnou maskou, Slova na rozloučenou, Legenda o vlčím daru, Vrahovo umění, Za dveřmi je...,Proti sobě, Roznašečka duší*** ***Drabble: Hvězdné perly, Mé malé drama, Kachny nad zlato, Zlo dobrem, dobro zlem, Bez hranic, Jedna šťastná chvíle, Bitva čtyř meluzín, Someone-Somewhere, Zbloudilá duše, My, nahraditelní, Daleko za obzor, Vitrína skleněných očí, Lesk a zápach velkoměsta, Světélka nikdy nespí, Na lidi nevěřím!, California dreaming, Blue velvet, Volným pádem, Kruh věčnosti, Začít znovu, O vlku a Karkulce, Cílová rovina, Turn ship back to Africa, Pravá tvář, Nálezy, Hrob pro mou lásku*** ***Poezie: Šílencova první láska, Krvavá panna, Lesk limuzín***

Články:

Novinka

Malá noční můra

Malá noční můraNechytnu tě, nepolapím, ale zapomenout nedokáži... Předem říkám, že se nejedná o klasickou, rýmující se báseň, ale o změť pocitů, které musely být vyjádřeny slovy, aby tělo dokázalo usnout.

Novinka

Lesk limuzín

Lesk limuzínSlova jsou zrádná, láska obzvlášť. Holka z kabaretu, pouliční umělkyně a muž, který celý svůj život prožil v luxusu.

Novinka

Krvavá panna

Krvavá pannaBáseň, která vznikla po přečtení Kytice, takže nečekejte žádné kafíčko, doutníček a pohodičku, spíš krvavé pařáty a doteky smrti :D ... Věnováno všem, kteří nevěří ve spravedlnost.

Novinka

Šílencova první láska

Šílencova první láskaJedna, která mě bůhví proč napadla, ačkoliv na téma "láska" zpravidla moc nepíšu. Možná, že tohle je taková slabší chvilka... A možná, že ji časem taky zhudebním :)
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!