OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele MisaBellsMisaBells

MisaBellsPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Michaela

Věk: 24

O mně: miluju psaní příběhů, hru na klavír a čtení skvělých románů. jsem upřímná a potrhlá holka.

Kontakt:

E-mail: mysak.kol (zavináč) centrum.cz

ICQ: 384-152-773ICQ status

Statistiky:

Moje články: 8

Moje komentáře

Datum registrace: 26. 8. 2009

Poslední přihlášení: 5. 3. 2012, 21:16

Shrnutí povídek:

 

Povídky od MisaBells

Povídky od MisaBellsJednodílné povídky: Polibek hvězdy; Druhá šance; Bílý kvítek; Novoroční přání

Na pokračování: Srdce z ciziny; Minulý den;

Články:

 

Novoroční přání

Novoroční přáníPříběh je ještě z loňského roku, nějak to na mě padlo a začala jsem psát. Je o dívce, která dlouho žila ve svém vlastním světě, ze kterého se nakonec dostala, ale jak mám ve zvyku, šťastný konec tam chybí.

 

Bílý kvítek

Bílý kvítekTenhle příběh je můj, můj životní. Má zpověď z dětství. To já jsem ta malá holka, která brečela do polštáře. Nechci lítost, chci si jen ulevit. Napsala jsem to pro tebe, který máš na rodiče vztek. Chci jen, aby si byl vděčný, že máš oba. Mámu i tátu. Každý to štěstí nemá.Vím, že místy je gramatika slangová, ale to tam prostě patří.

 

Druhá šance

Druhá šanceTahle povídka není moje, je mého dobrého přítele, který mě požádal o zveřejnění. Zajímal by ho váš osobní názor, tak prosím pište. Povídka je o osobě, kterou kamarád dobře znal, ale přáním osudu bylo, aby se rozešli ve zlém. Je to trochu pochmurný nápad na to, jak to mohlo skončit a utvrzuje to v přesvědčení, že každý z nás má právo na druhou šanci. I on, nemyslíte?

 

Minulý den - 1.kapitola "Co to má zamenat?"

Minulý den - 1.kapitola Co to má zamenat?Tohle je první kapitolka Minulého dne, tak snad se bude líbit stejně, jako "Prolog" který jsem už představila. Prosím o názory, jestli to dorazit, nebo nechat být. Jsem ráda, že prolog se líbil a doufám, že i kapitola s názvem "Co to má znamenat" vás zaujme.

 

Minulý den

Minulý denTohle mi leželo celý den v hlavě, tak jsem meodolala a sepsala to. Není to ukončené, proto vás předem varuji. Sama nevím, jestli má cenu v tom pokračovat a žádám vás tímto o pomoc. Je to jedna scéna z temné uličky. Depresivní stavy a špatný závěr, ale prosím zamyslete se nad tím. Díky předem za komentáře.

 

Srdce z ciziny

Srdce z cizinyPříběh je o Kristýně Mayerové, mladé učitelce češtiny a angličtiny, která nachází to, po čem toužila a ztrácí, co sotva našla. Je v tom hodně věcí z mého vlastního života. Zážitky, pocity a nesplněné touhy. Možná se v tom najde i někdo z Vás, co já vím. Ze sebekritické, nejisté a důvěřivé holky se stane... Nechte se překvapit.

 

Polibek hvězdy

Nikde není napsáno, že se sny nemohou splnit. Jen nesmíte sedět doma a čekat, že u vás štěstí zaklepe. Musíte vstát a dát šanci osudu, aby Vám vstoupil do cesty. Vyjděte vstříc své šanci žít, stejně, jako to udělala Lída. Je to má prvotina, tak prosím o komentíky, jestli v tom mám pokračovat, nebo ne.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!