OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele Lucka24



Lucka24

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Lucka

Kontakt:

ICQ: 219979007ICQ status

Statistiky:

Moje články: 80

Moje komentáře

Datum registrace: 6. 10. 2010

Poslední přihlášení: 19. 3. 2014, 09:36

Shrnutí povídek:

 

Shrnutí od Lucka24

Shrnutí od Lucka24Kapitolové:
Život v neživotě - rozepsaná
Zakázané? No a co! - rozepsaná
Můj přítel hvězda - rozepsaná
Vládce bez srdce - pozastavená
Tenká hranice mezi láskou a nenávistí - dokončená

Články:

 

Vládce bez srdce 11. kapitola

Vládce bez srdce 11. kapitolaMáme tady další dílek Vládce bez srdce. Snad se vám to bude líbit. Některá tajemství se začínají pomalu odhalovat. Hezkou zábavu :)

 

Můj přítel hvězda 18. kapitola

Můj přítel hvězda 18. kapitolaDalší dílek je na světě. Pohodový dílek s návštěvou v aquaparku a v dalším se dozvíte, jak se Joana rozhodně. Hezkou zábavu :)

 

Život v neživotě 21. kapitola

Život v neživotě 21. kapitolaPo delší době další díleček. Jaký plán má Andy a Emma? To se dozvíte :) Hezké čtení

 

Život v neživotě 20. kapitola

Život v neživotě 20. kapitolaCo se dozví Emma a Andy o Hel a Brianovi? A co podniknou? To se dozvíte v tomhle díle :) Hezké čtení

 

Život v neživotě 19. kapitola

Život v neživotě 19. kapitolaZachrání Emma Andymu život? Nebo se navždy odloučí? Hezké čtení :)

 

Život v neživotě 18. kapitola

Život v neživotě 18. kapitolaDalší díleček :)
Najde Emma Andrease? A co udělá až zjistí, že je mrtvý? To se dozvíte :)

 

Život v neživotě 17. kapitola

Život v neživotě 17. kapitolaCo vymyslí Emma? Dostane se Andreas s Brianem do sídla upírů? A jak to dopadne? Hezké čtení :)

 

Život v neživotě 16. kapitola

Život v neživotě 16. kapitolaMáme tady další díleček. Jak se Emma vypořádá se ztrátou? A co připravují Brian a Andreas? Hezké čtení :)

 

Život v neživotě 15. kapitola

Život v neživotě 15. kapitolaTak další díleček. Trocha té romantiky, ale taky neshody a zloby. Andreas si prostě nedá říct. Hezkou zábavu :)

 

Život v neživotě 14. kapitola

Život v neživotě 14. kapitolaDalší díl... Cesta našich hrdinů pokračuje. Hezké čtení :)

 

Život v neživotě 13. kapitola

Život v neživotě 13. kapitolaDalší dílek. Helen se setká s tím, kdo je nemá rád. Hezké čtení :)

 

Život v neživotě 12. kapitola

Život v neživotě 12. kapitolaDalší díleček. Velká připrava na akcičku :) Děkuji všem za komentíky

 

Život v neživotě 11. kapitola

Život v neživotě 11. kapitolaTak je tady další slíbený díleček. Doufám, že se bude líbit. Díl s názvem Zrada.

 

Život v neživotě 10. kapitola

Život v neživotě 10. kapitolaTak je tady další díleček. Rozhovor mezi Emmou a Andym a trochu se to komplikuje :) Hezké čtení. Moc všem děkuju za komentíky.

 

Život v neživotě 9. kapitola

Život v neživotě 9. kapitolaDalší kapitola. Oslňující příběh JEHO minulosti. Hezké čtení :)

 

Život v neživotě 8. kapitola

Život v neživotě 8. kapitolaDalší dílek. Jak myslíte, že dopadla Emmina zkouška? A co se stane, že Emma bude nenávidět Andrease? :)

 

Můj přítel hvězda 17. kapitola

Můj přítel hvězda 17. kapitolaDalší dílek. Docela sladký a romantický dílek. Po přečtení tohoto dílu bych byla ráda, kdybyste mi napsali jestli chcete aby Jo jela taky nebo ne. Děkuju :)

 

Život v neživotě 7. kapitola

Život v neživotě 7. kapitolaMáme tady další díleček. 2. zkouška a část přiznání, proč ji Andy nemá tak rád. :) Hezké čtení!

 

Život v neživotě 6. kapitola

Život v neživotě 6. kapitolaDalší dílek. 1. zkouška a boj :) Hezké čtení

 

Život v neživotě 5. kapitola

Život v neživotě 5. kapitolaDalší dílek. Chycena do pasti, co bude dál? Hezky se bavte!! A všem moc děkuju za komentíky a podporu :)

 

Můj přítel hvězda 16. kapitola

Můj přítel hvězda 16. kapitolaDalší dílek. Trocha romantiky, ale i komplikací. Peter se vrací na scénu!!! Hezké čtení :)

 

Zakázané? No a co! 15. kapitola

Zakázané? No a co! 15. kapitolaTak po delší době další díleček. Doufám, že se bude líbit. Díleček s názvem: Vše je jednou poprvé.

 

Život v neživotě 4. kapitola

Život v neživotě 4. kapitolaDalší dílek, zklamání, ale i nalezení. Je to dobře nebo špatně? Příjemné čtení :)

 

Můj přítel hvězda 15. kapitola

Můj přítel hvězda 15. kapitolaDalší dílek. :) Co myslíte? Usmíření nebo ne? Nechte se překvapit. :)

 

Život v neživotě 3. kapitola

Život v neživotě 3. kapitolaDalší dílek. Bude se zabíjet a utíkat. :) Příjemné čtení.

 

Život v neživotě 2. kapitola

Život v neživotě 2. kapitolaDalší dílek. Podaří se Emmě a Filippemu zahladit stopy? Nebo je odklízeči přeci jen dostanou?

Novinka

Život v neživotě 1. kapitola

Život v neživotě 1. kapitolaSnad se vám má nová povídka bude líbit. :) Emma, upírka, která nezná nic jiného než lidskou krev. Andreas, upír, který tyto upíry zabíjí a sám se živí krví zvířat.

 

Můj přítel hvězda 14. kapitola

Můj přítel hvězda 14. kapitolaDalší díl, ještě se rozhodně neblížíme do konce, protože naše hrdiny čeká spoustu překážek, které musí překonat... Hezké čtení.

 

Vládce bez srdce - 10. kapitola

Vládce bez srdce - 10. kapitolaVšem moc, moc děkuju za komentíky nejenže potěší, ale taky dodávají odhodlání psát dál. Je tady další kapitolka s názvem Odpovědi. Ovšem ne vše je tak, jak si přejeme. Hezkou zábavu.

 

Vládce bez srdce - 9. kapitola

Vládce bez srdce - 9. kapitolaVšem moc děkuji za komentíky a Katy snad ti tento dílek přinese nedostatky, které ti vadily :-). Další dílek Polibek. :-)

 

Vládce bez srdce - 8. kapitola

Vládce bez srdce - 8. kapitolaTak je tady další kapitolka. Dozvíme se další věci, tak snad se vám to bude líbit :). Hezké čtení.

 

Můj přítel hvězda 13. kapitola

Můj přítel hvězda 13. kapitolaTak po skončení školy a dovolené, jsem opět tady. Kapitolky jsou už na svetě nebo se píšou a budou přidávány opět pravidelně. Máme tady další díl Láska i hádka. Tak pište, co si myslíte.

 

Vládce bez srdce - 7. kapitola

Vládce bez srdce - 7. kapitolaJe tady další kapitola - mučení i návrat do minulosti. Všem moc děkuji za komentáře a bavte se.

 

Můj přítel hvězda 12. kapitola

Můj přítel hvězda 12. kapitolaJe tady další díl. Omlouvám se za zdržení, ale zdravotní problémy. :-( Teď se vám to pokusím vynahradit. Díl s názvem - Rozhodnutí. Pěkné čtení a děkuji všem za komentáře.

 

Vládce bez srdce - 6. kapitola

Vládce bez srdce - 6. kapitolaTak je tady další povídka. Tak piště, co si myslíte a jaké jsou vaše postřehy :-). Hezké čtení.

 

Můj přítel hvězda 11. kapitola

Můj přítel hvězda 11. kapitolaTak komentáře přibyly a je tady nová kapitola. Narozeniny. Takže doufám, že se bude líbit. Hezké čtení.

 

Vládce bez srdce - 5. kapitola

Vládce bez srdce - 5. kapitolaTak jsem tady s další kapitolou. Doufám, že se vám bude líbit. Hektor se konečně odhodlá k mučení, ale Evelyn se snaží utéct. Opět se dozvíte i něco z její minulosti. :-) Příjemné čtení.

 

Zakázané? No a co! 14. kapitola

Zakázané? No a co! 14. kapitolaTak je tady další díl. První školní den a společné dny ve škole. Nevypadá to tak hrozně, jak se zdálo. Bavte se...

 

Zakázané? No a co! 13. kapitola

Zakázané? No a co! 13. kapitolaTak máme tady další dílek - společná dovolená. Opět všem děkuju za komentáře. :-)Pro přidání další kapitoly je třeba minimálně 5 komentářů!!!

 

Můj přítel hvězda 10. kapitola

Můj přítel hvězda 10. kapitolaMáme tady kulatou kapitolu :-D. Odhalení a nasazení brouka do hlavy. Taky tak trochu dílek pro čtenáře od 15 let. Takže hezké čtení a komentujte :-)

 

Vládce bez srdce 4. kapitola

Vládce bez srdce 4. kapitolaTak je tady další díl. Poněkud oddechovější, takže nečekejte žádnou surovost a krutost :-D. Děkuji všem za komentíky :-)

 

Můj přítel hvězda 9. kapitola

Můj přítel hvězda 9. kapitolaDalší dílek romantiky Joany a Jacksona. Měli by si to užívat, protože ani jeden neví, kdy si to budou moct zopakovat. Všem děkuju za komentáře a přeji příjemné čtení.

 

Zakázané? No a co! 12. kapitola

Zakázané? No a co! 12. kapitolaDalší díl - narozeninová oslava. Opět všem moc děkuji za vaše komentáře. Opravdu mě těší. Hezké čtení.

 

Můj přítel hvězda 8. kapitola

Můj přítel hvězda 8. kapitolaTak máme tady slíbenou kapitolku pro čtenáře od 18 let. Trochu romantiky neuškodí a sami mi dáte za pravdu, že si to Joana zaslouží. Všem moc děkuju za komentáře, opravdu moc, moc děkuju a přeji příjemné čtení.

 

Můj přítel hvězda 7. kapitola

Můj přítel hvězda 7. kapitolaTak je tady další díl. Opravdu mě těší vaše komentáře. Jsem moc ráda, že se vám povídka tak líbí. Máme tady firemní večírek se zajímavým koncem. Příjemné čtení.

 

Můj přítel hvězda 6. kapitola

Můj přítel hvězda 6. kapitolaTak je tady další kapitola a už bych řekla, že se konečně něco začalo dít. Dvě slova stačí na popis tohoto dílu - Kamarádské rande a nebo ne? :-D Uvidíte.

 

Vládce bez srdce - 3. kapitola

Vládce bez srdce - 3. kapitolaPáni, nečekala jsem, že se tahle povídka bude tak moc líbit. :-) Pytlík s komentáři se roztrhl a já jsem opravdu ráda za všechny komentíky. Pak se to píše opravdu samu. Takže všem moc děkuju a je tady další kapitolka. Doufám, že se vám bude líbit :)

 

Zakázané? No a co! 11. kapitola

Zakázané? No a co! 11. kapitolaTak máme tady další kapitolku, s takovým menším podnázven, přiznání, což bude mluvit za vše. Všem moc děkuju za komentáře a už najdete všechny mé povídky na mém shrnutí. :-) Hezkou zábavu.

 

Vládce bez srdce - 2. kapitola

Vládce bez srdce - 2. kapitolaTakže mám tady další díl povídky. Doufám, že se vám bude líbit. Byla bych ráda za každý kladný, záporný i smajlíkový komentář.

Novinka

Vládce bez srdce - Prolog + 1. kapitola

Vládce bez srdce - Prolog + 1. kapitolaTak je tady má nová povídka. Píše se rok 2058 a svět je jiný. Upíři mohou ven jen v noci, platí na ně světcená voda, ale přesto jsou nejobávanějšími tvory na Zemi. Vlkodlaci - mění se dle libosti, ale stříbro jim v tom brání. Lidé jsou jen otroci a slouží už jen jako potrava. Co se stane, když se jeden z posledních vlků stane otrokem upířího vládce bez srdce? Prosím komentíky :))

 

Můj přítel hvězda 5. kapitola

Můj přítel hvězda 5. kapitolaTak je tady další kapitola. Už se pomalu přibližujeme k tajnému vztahu. Ovšem komentíky nějak pokulhávají a já nevím jestli tím, že se vám nechce psát nebo se vám to nelíbí. Proto doufám, že se jich tady objeví alespoň pět, jinak nedodám další kapitolu. Díky a přeji příjemné čtení.

Novinka

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí - 12. kapitola + Epilog

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí - 12. kapitola + EpilogPro čtenáře od 18 let.
Tak máme tady poslední díl povídky. Všem moc děkuji za komentíka, a že jste povídku přetrpěli :-D. Takže příjemné čtení až do konce.

 

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí - 11. kapitola

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí - 11. kapitolaTakže máme tady předposlední díl povídky. Doufám, že se vám líbila. Byla bych ráda, kdybyste se k tomu vyjádřili trochu více než doposud.

 

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí - 10. kapitola

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí - 10. kapitolaNávrat, zjištění, hádka a opakování minulosti - to je náplň dnešního dílu. Přeji příjemné čtení a všem děkuji za komentíky.

 

Zakázané? No a co! 10. kapitola

Zakázané? No a co!  10. kapitolaMyslím, že docela nudná kapitola, ale jako všechny nezbytná. Takže příjemné čtení.

 

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí - 9. kapitola

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí - 9. kapitolaDoznání a těžké rozhodnutí, to je náplň této kapitoly. Všem moc děkuju za komentáře.

 

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí - 8. kapitola

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí - 8. kapitolaDalší kapitolka. Pravda a těžké rozhodnutí. Všem moc děkuju za komentáře, opravdu potěší.

 

Můj přítel hvězda 4. kapitola

Můj přítel hvězda 4. kapitolaTak je tady další kapitolka. Snad se bude líbit. :)

 

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí - 7. kapitola

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí - 7. kapitolaCaroline se odváží k dalšímu a mnohem odvážnějšímu kroku, Carltonem proplouvá štěstá a láska až do nečekané návštěvy. Pro čtenáře od 18 let.

 

Zakázané? No a co! 9. kapitola

Zakázané? No a co! 9. kapitolaUž se dostáváme k rozvíjení vztahu, odbourání stydlivosti, ale taky k tomu, že ne všem se tento vztah líbí.

 

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí - 6. kapitola

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí - 6. kapitolaPro čtenáře od 15 let!
Noční můra, pomluvy a přiznání. Snad se bude líbit. :)

 

Zakázané? No a co! 8. kapitola

Zakázané? No a co! 8. kapitolaVýlet, seznamka a sblížení.

 

Můj přítel hvězda - 3. kapitola

Můj přítel hvězda - 3. kapitolaSeznámení, pláč a odůvodnění.

 

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí - 5. kapitola

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí - 5. kapitolaPro čtenáře od 18 let!
Tak je tady pro vás další dílek. Sbližování, svatební noc a pláč.

 

Zakázané? No a co! 7. kapitola

Zakázané? No a co! 7. kapitolaNečekaná a milá návštěva. Děkuji za komentíky. :)

 

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí - 4. kapitola

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí - 4. kapitolaOdjezd ke své budoucnosti a svatba.

 

Můj přítel hvězda - 2. kapitola

Můj přítel hvězda -  2. kapitolaPro čtenáře od 18 let!
Další kapitolka. Snad se vám povídka líbí. Vím, že je to docela nudné, ale nechtěla bych nic uspěchat, takže pokud vydržíte budu ráda, protože to bude stát opravdu za to.

 

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí - 3. kapitola

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí - 3. kapitolaNepříjemné překvapení a hádky.

 

Zakázané? No a co! 6. kapitola

Zakázané? No a co! 6. kapitolaDalší dílek, který už začíná být mnohem zajímavější. Slibuji, že už budou jen zajímavější... prosím o komentíky ať vím jestli to má cenu.

 

Můj přítel hvězda - 1. kapitola

Můj přítel hvězda - 1. kapitolaDalší kapitolka. Hádky jsou na denním pořádku. Joanu to štve, ale nehodlá to zatím řešit, ovšem jen zatím. Koho uvidí v sousedním domě?

 

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí - 2. kapitola

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí - 2. kapitolaHudba, víno, tanec a krásné šaty - to je ples. Zábava nebo noční můra?

 

Zakázané? No a co! 5. kapitola

Zakázané? No a co! 5. kapitolaPo dlouhé době jsem zpět s pokračováním. Omlouvám se všem, kterým se povídka líbila a čekali na ni. Teď doufám, že bude číst dál.

Novinka

Můj přítel hvězda - Prolog

Můj přítel hvězda - PrologDalší má povídka se bude týkat Jacksona a Joany. Co jim osud přichystá a zvládnou spolu to, že jeden z nich bude hvězda?

 

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí - 1. kapitola

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí - 1. kapitolaDalší dílek. Carolin se dozví špatnou zprávu a William z ní taky není dvakrát nadšen. Příjemné čtení.

Novinka

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí - Prolog

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí - PrologPro čtenáře od 18 let!
Snad se vám bude líbit. Povídka o tom, jak dokáže člověk nenávidět a přesto milovat.
Poprosím o komentíky a klidně nešetřete kritikou:), příjemné čtení.

 

Zakázané? No a co! 4. kapitola

Zakázané? No a co! 4. kapitolaDalší díleček. Všem moc děkuji za komentíky:-)

 

Zakázané? No a co! 3. kapitola

Zakázané? No a co! 3. kapitolaDalší článeček. Snad se bude líbit.

 

Zakázané? No a co! 2. kapitola

Zakázané? No a co! 2. kapitolaTak je tady další díleček a doufám, že už bude alespoň více záživnější. Mockrát díky za komentíky.

 

Zakázané? No a co! Prolog + 1. kapitola

Zakázané? No a co! Prolog + 1. kapitolaPovídka, která se mi stala a vlastně pokračuje, takže mi napiště kritiky a kdyby náhodou pochvaly, jestli má smysly pokračovat nebo jestli si to mám nechat pro sebe.




Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu



...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!