OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele ElliesEllies

ElliesPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Evka

Věk: 28

O mně: Jsem naprosto obyčejná dívka. Mám ráda hudbu, filmy, knížky a psaní. Píšu, protože mě to baví, je to můj relax, nejraději se věnuju psaní fantasy, kde jde zcela upustit uzdu fantazii a napsat cokoliv. Kromě vlastní tvorby píšu i FF na seriály TVD, TO a TW.

Kontakt:

E-mail: elliedaviss (zavináč) gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/ewka.stefkova

Web: our-stories-our-world.blog.cz

Statistiky:

Moje články: 27

Moje komentáře

Titulek článku Text
11.07.2016 (16:59)Pomoc autorůmNávod na vložení povídky Zdravim, po dlouhe dobe jsem sem prisla a chtěla publikovat svoje díla, jelikoz tuhle stranku mam rada a také jsem se seznamila s novymi pravidly, ale trochu me zarazila jedna věc. Nevadí mi, že je omezení kapitola na min. 1000, protože moje jsou dost dlouhé, ale trochu mě zarazilo, že se to vztahuje i na prolog. Ano je to sice kapitola, ale také se tomu říká i úvod nebo předmluva a ta muze byt kratsi nez tech 1000 slov. Já sama mám v pribezich prology kratsi a ted bohuzel nevim co s tim. Rada bych je sem vlozila, ale nemuzu prece uz do napsanych zacatku vlozit kus textu, co nebude davat smysl, jen abych to vyplnila. Na samotné kapitoly to chapu, ale k uvodním prologum me to docela mrzi a rada bych nejakou radu co s tím. Dekuji
07.07.2016 (18:03)O webuJak přidám povídku? Aohoj nevim kde mám napsat nebo komu, ale ráda bych se na něco zeptala, ráda bych poupravila již publikované kapitoly, ale když na to kliknu a upravuju není nikde tlačítko uložit tudiž mi to nic nezmění. Co mám udělat? Mám je nechat smazat nebo jak bych je mohla normálne poupravovat, aby se mi to pak uložilo. Budu moc ráda za odpověd, klidně pište i na email (elliedaviss@gmail.com)
26.10.2014 (18:42)O webuJak přidám povídku? Děkuji moc :)
22.10.2014 (14:56)O webuJak přidám povídku? Ahojky, chtěla bych poprosit o práva přispěvatele. Předem děkuji :)

Datum registrace: 30. 9. 2014

Poslední přihlášení: 13. 1. 2022, 18:39

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Ellies

Povídky od ElliesKapitolove:
♥ Hellhound (připravuje se)
♥ Wolf's Bride (připravuje se)
♥ Dark Angel (připravuje se)
♥ I'm the Alpha now... (dopsaná)
♥ Because... only you can set me free (rozepsaná)
♥ New Generation I. - Trouble (rozepsaná)
♥ Tajemství Dračích Křídel (rozepsaná)
♥ The Immortal Passion (rozepsaná)
♥ Long Road to Happiness (rozepsaná)
♥ Love as a Cure (rozepsaná)

Články:

 

I'm the Alpha now - 26. kapitola

I'm the Alpha now - 26. kapitolaJak nakonec dopadne rituál. Podaří se Kolovi a Stilesovi zachránit přátele nebo někdo nakonec přece jen zemře?

 

I'm the Alpha now - 25. kapitola

I'm the Alpha now - 25. kapitolaKol a celá parta promýšlí strategii na záchranu dívek a Dereka, zatímco se Klaus s ostatními chystá na večer. Lara čelí rozhodnutí.

 

I'm the Alpha now - 24. kapitola

I'm the Alpha now - 24. kapitolaAnnie s Larou jsou opět ve spárech Klause a Petera. Chtějí znova provést rituál? Kol s ostatními chtějí dívky zachránit. Vymyslí jak?

 

I'm the Alpha now - 23. kapitola

I'm the Alpha now - 23. kapitolaLara se probouzí do nového rána a zjišťuje, co se vlastně v noci stalo. I Kol se probouzí vedle Annie. Rozhodnou se najít ostatní a vyřešit konečně problém. Někdo je však překvapí.

 

I'm the Alpha now - 22. kapitola

I'm the Alpha now - 22. kapitolaAnnie a Kol mají opět svou chvilku, že by mu vážně začínala podléhat? A nejen oni mají chvíli v soukromí, také Lara a Stiles jsou sami, co se asi stane?
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!