OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Trýznitel - PrologTrýznitel - PrologCharlotta je dívka, která nemá kamarády, není spokojená v práci a nevidí svou budoucnost moc růžově. Ve snech se jí ale objevuje stále ten stejný muž, který ji svádí. Je to jen její bujná fantazie nebo je všechno úplně jinak? Za případné chyby v textu se omlouvám.

Zase se mi zdál sen o něm. O neznámém muži, který se mi každou noc dostával do snu a snažil se mě svést.

Jeho paže mě objaly pevně a tak majetnicky. Jeho zelené oči propalovaly moji kůži. Cítila jsem ten jeho pohled. Už zase byl v mém snu a já netušila proč. Každou noc se objevil v mém snění a sváděl mě. Jeho polibky jsem cítila tak intenzivně. Jako by se sny staly skutečností. Opravdu se to zdálo děsivé, ale rozhodně nemůžu říci, že by mi to bylo nepříjemné nebo mě to obtěžovalo. Tenhle záhadný muž mě přitahoval až moc. Jeho černé rozčepýřené vlasy se leskly modrým odleskem. Na tváři měl lehký porost vousů. Čišelo z něho sebevědomí a jistota. Měl mě ve své moci, jenže to byl pořád jenom sen. Ve snech skoro vůbec nemluvil, jen stále opakoval mé jméno.

„Charlott,“ šeptal mi do ucha a pak mě vášnivě políbil. Fakt, že znal mé jméno a vkrádal se mi věčně do snů, nebylo moc potěšující. Vždyť je to jen sen, jen má fantazie, jen můj vysněný muž. Jemně jsem ho odstrčila a chtěla se ho na něco zeptat, jenže on se jen tak setřást nedal. 

„Dost,“ řvala jsem. On se jemně odtáhl, ale pořád byl ode mě na dosah ruky.

„Co jsi zač?“ zeptala jsem se ho a on se lehce usmál a pak jeho výraz zvážněl.

„Je moc brzy. Ještě nejsi připravena,“ řekl šeptavým hlasem. Jeho hlas byl tak nádherný pokaždé, když promluvil, měla jsem po celém těle husí kůži.

„A kdy budu připravena?“ zeptala jsem se ho s nedočkavostí v hlase.

„Až si uvědomíš, že beze mě nedokážeš být,“ zašeptal znovu a přitom mě objal pravou rukou v pase.

„Ty jsi přeci jenom ve snu,“ oponovala jsem mu.

„To bych tak úplně netvrdil,“ pověděl a já se v té chvíli probudila.

„Sakra, zrovna teď,“ nadávala jsem v posteli a pak se podívala na hodiny. Bylo pět hodin ráno a já jdu do práce až na osmou. Sakra, co mě vůbec probudilo, jako by on sám chtěl, abych se probudila, ale to přece není možné. Sám říkal, že není sen. Už opravdu začínám šílet. Zdá se mi o chlápkovi, kterého jsem nikdy dřív neviděla. Ve snech mě pořád svádí a ještě mi začne tvrdit, že tak úplně není snem, ale skutečností. Opravdu ses pomátla, Charlotto!

Snažila jsem se znovu usnout, ale bohužel marně. Pořád jsem musela myslet na něho a na to, co říkal, o tom, že není sen. Jak by mohl být skutečný? A proč se mi pořád o něm zdá? Vůbec jsem nevěděla, co to má znamenat, a bylo to opravdu dost frustrující. Nehledě na to, že pokaždé, když jsem se probudila, cítila jsem jeho polibky a doteky. Bylo to dost zvláštní. Seděla jsem v jídelně a usrkávala ranní kávy, kterou jsem si uvařila, a při tom přemítala o tom, co se mi poslední dobou zdá a jak mě ty sny ovlivňují.

Každou noc usínám s nadějí, že ho uvidím, že mě zase políbí a obejme. Zní to opravdu šíleně, když si představím, že jsem se zakoukala do vlastního výmyslu. Všechno se zdálo mnohem zmatenější a divnější než kdy dřív. Proč se to děje zrovna mně? Měla bych si dojít k doktorovi? Tohle prostě nebylo normální. Horší je, že ho za nic na světě nemůžu dostat z hlavy. Je to horší jak mor a ještě horší bylo, že jsem začala doufat, že to, co říkal můj pan záhadný ve snu, je opravdu pravda. 


Jak se vám líbí prolog? Za každý koment budu nesmírně vděčná. Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Trýznitel - Prolog:

14. ElisR1
01.01.2013 [15:10]

Wow, super. Jsem zvědavá, co je zač. Jsem ráda, že už tu mám tolik kapitol ke čtení, jenom ten čas, kdyby byl. Snad dneska stihnu ještě další kapitolu, ale myslím, že to bude až k večeru. Jinak Derek je opravdu výborná volba hlavní postavy :D

13. Arminka přispěvatel
10.12.2012 [0:27]

ArminkaDereka mám moc ráda, vlastně to byl perex obrázek, který mě při projíždění titulní strany zastavil a donutil si přečíst, o čem to je. A námět nezklamal. Emoticon

12. Ivetki přispěvatel
09.12.2012 [23:30]

IvetkiPridávam sa ku zvedavcom, čím nás prekvapíš? Čakám aj na Johna s Diablom! Emoticon

11. Sisi
09.12.2012 [20:21]

Je to krátké, ale hrozně se těším na první kapitolu. Doufám, že bude brzo. :)

10. mima33 admin
09.12.2012 [20:07]

mima33 Emoticon Emoticon Emoticon vyzerá to luxusne. Teším sa na pokračovanie Emoticon
Mimochodom Derek Hale Emoticon skvelá voľba Emoticon

9. martinexa přispěvatel
09.12.2012 [19:18]

martinexaHolky moc vám všem děkuji moc jste mě potěšily. Aspoň něco mě teď v těžkých časech drží nad vodou.
Eliz: Ano, hlavní hrdina vypadá jako Derek Hale. Jeho podoba mě totiž zaujala natolik, že mě napadal tato povídka myslím, že on je ten správný typ.

8. Arminka přispěvatel
09.12.2012 [18:32]

ArminkaParádní, zaujalo mě to. Emoticon
Pokračuj. Emoticon

7.
Smazat | Upravit | 09.12.2012 [14:29]

Wow, super...moc ráda, si přečtu další díl...už teď je to zajímavé Emoticon

6. Eliz
09.12.2012 [13:47]

Úžasné, fakt sa ti to podarilo :) Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Veľmi sa teším na pokračovanie Emoticon

P.S.: v perexe Derek Hale s Teen Wolf? zaujímavá kombinácia, vždy som ho mala rada :D

5. Everlinet přispěvatel
09.12.2012 [13:17]

EverlinetPerfektní, nemůžu se dočkat pokračování! Emoticon Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!