OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Lonely rebel 11.dílLonely rebel 11.dílA další díl... tento nese název She realy hates me a po přečtení kapitoly zjistíme proč. Jinak je docela zábavné sledovat vaše dohady o tom s kým by se mohla dát dohromady, když já už sama vím, kdo to bude. :D

SHE REALY HATES ME

Blondýnka se téměř omráčeně vypotácela z auta. Její rovně vyžehlené a hladké vlasy připomínaly háro čarodějnice z pohádky, sice chyběl nějaký ten had, nějaká ta větévka a jiný nepořádek, ale i tak jí byla opravdu podobná.

„Už s váma v autě nikdy nepojedu!“ Taylor se pokoušela vlasy zkrotit, ale moc to nezabíralo. Raději si stáhla ze zápěstí gumičku a vlasy si stáhla.

„No ty vypadáš! Copak ti to udělali?“ zeptal se se zadržovaným smíchem Chris.

„Ještě ty se směj! Máš být na mé straně! Ty, já a Jacob proti těm třema!“ mávla rukama do prázdna.

„Dobře... to vypadá slibně!“ promnul si ruce Jeremy.

„Proč jsem v tom slabším týmu?“ zeptal se zdrceně Jacob, ale raději zmlknul, když se na něj Taylor vražedně podívala, tak raději souhlasil.

„Kluci vemte věci, Taylor, my jdeme domluvit ubytování!“

„Faaajn!“ blondýnka se rozešla za Chrisem do menšího hotelku, skoro to byl větší penzion, ale můžeme tomu říkat klidně malý hotel... ono je to vlastně úplně jedno...

„Cože?!“ Taylor nevěřila svým uším a málem jí vypadli oči z důlků, když recepční podávala Chrisovi jeden jediný klíč. „Neříkej mi, že tohle je pravda! Radši mi řekni, že sem sjetá a že se mi to zdá!“
„Jsi sjetá, ale nezdá se ti to!“ Chris se otočil k přicházejícím klukům.

„Vypadáš jako kdybys viděla ducha!“ rýpnul si Jacob.

„Něco takového...“ pronesla ještě stále s děsem v očích.

„Co se stalo? Neteče teplá voda?“ zeptal se Jason, protože netušil co by ji mohlo takhle vyděsit.

„Ta teče... ale všichni máme jen jeden apartmán!“ vychrlila to ze sebe tak rychle, že kluci na ni chvíli šokovaně koukali než si vůbec uvědomili co jim to vlastně říká. Potom se jeden za druhým začali smát.

„Co je na tomhle k smíchu?! To je k pláči! Máme jen jednu koupelnu!“ dodala zděšeně, ale to už se k ní rozběhl Jeremy, zvedl ji do vzduchu a přehodil si ji přes rameno.

„Hej! Pusť mě dolů!“ blondýnka ho bouchla dlaněmi dozad, ale moc to nezabíralo ani, když je dala v pěsti.

„Chceš koupelnu? Máš ji mít! Jdeme Jese!“ její bratr si „vypůjčil“ klíče o apartmánu tím, že je vyškubnul Chrisovi z ruky a rozběhl se ke schodům za Jeremym a v patách jim byli ostatní. Jejich apartmán byl ve druhém patře a mínus bylo, že hotýlek byl opravdu bez výtahu.

Jeremyho tempo v posledních schodech výrazně polevilo a díky tomu si do něj mohla Taylor rýpat dle libosti, ale když otevřel Jese dveře, tak ji podle jejího očekávání nepoložili na podlahu, ale oba dva začali zuřivě hledat koupelnu.

„Ne! Ne!“ blondýnka sebou začala škubat, ale bylo jí to marně platné, protože už slyšela burácení vody z místnosti, do které se zrovna teď nechtěla dostat.

„Já už budu hodná! Prosím! Prosím!“
„To už tu jednou bylo!“ odsekl jí Jeremy a donesl ji do koupelny. Museli uznat, že byla pěkná a velká. Byla tu jak vana, tak i sprchový kout...

Z vanového kohoutku právě teď šplíchala voda a Jese zkoušel její teplotu prsty.

„Brr... je to ledový!“ pronesl se smíchem.

„Prosím, prosím ne! Ne!“ Taylor se na Jeremyho přisála jako klíště a odmítala se ho pustit. Vana už byla skoro plná, tak Jese vypnul kohoutek.

„Ne! Ne! Ne!“ tyto zápory skoro pištěla, protože se s ní ten zatracený šampon začal sklánět nad tou proklatou bílou nádobou. „Ne! Áááá ne! Ne!“ Jeremy ji prostě nemohl setřást pořád se ho držela a strašně vyváděla, čemuž se musel smát. Nakonec mu pomohl Jason a společnými silami blondýnku hodili do vany.

Zalila ji ledová voda, která jí pronikala oblečení až na kůži, do které se zabodávala jako tisíce jehliček. Na chvíli viděla vycházet jen bublinky k hladině a mihotavé světlo z místnosti a byl ji odepřen kyslík. Taky si uvědomila, že se práskla do hlavy, ale nebylo to nijak vážné. Hbitě se chytla okrajů vany a vytáhla se na hladinu, kde se zhluboka nadechla a dřív než mohla kluky zasypat urážkami, tak začala drkotat zuby.

„Zzz... já vás... zzz...“ nemohla říct ani to slovo nesnáším jaká jí byla zima. Připadala si jako tučňák na severním polu, který se musel pro potravu potopit do chladné vody pod led s vyjímkou toho, že ona nebyla na zimu zvyklá.

Do místnosti vešel Chris.

„A zbláznili jste se? Jestli bude nemocná, tak ji ještě budete muset léčit!“ Taylor byla takl ztuhlá, že nebyla schopná vylézt ven. „Je ta voda aspoň vlažná?“ přelétl kluky tázavým pohledem, ale všichni se raději začali klidit z místnosti.

„Podej mi ruku!“

Taylor k němu natáhla lehce zmodralou ruku.

„Jsi jako kus ledu!“ konstatoval a zabalil ji do velké měkké osušky. „Donesu ti nějaké teplé oblečení...“ blondýnka jen roztřeseně přikyvovala.

Za chvíli byl zpátky i s teplými tepláky a huňatou mikynou.

„Díky...“ zadrkotala, a když odešel tak se převlékla a vyšla z koupelny. Usadila se na velké sedačce a zabalila se do deky.

„Na...“ Jeremy ji podával hrnek čaje.

„To mám brát jako omluvu?“
„Ne! Jako to, že mě to donutil udělat Chris!“

Taylor se po čaji natáhla a své díky zavolala na Chrise, který se s klukama dohadoval jak to bude s postelama, protože v apartmánu byla malá kuchyňka spojená s místností s televizí a gaučem, koupelna, se kterou se Taylor už důvěrně seznámila a potom místnost se čtyřmi postelemi a další jen s dvěma, ale ta byla opravdu malinká.

„Tak už je to rozhodnuto. Věci si můžeš dát do toho menšího pokoje.“

„A kdo tam bude semnou?“
„Tvůj brácha!“
„Ok...“

Večer se nemohli shodnout na jaký program se na televizi budou dívat. První kdo k televizi přišel byl Jason, který si tam pustil Faktor strachu. Následně za ním připochodoval Jacob a sednul si na sedačku vedle něj, ale chvíli namítal, že se chce dívat na fotbal, jenže když zjistil nesouhlas od vlastníka ovladače, tak se vydržel dívat i na to.

Potom přišel Jeremy, kterému něco takového přišlo hrozně nechutné, protože pojídání švádů za živa a jiné nechutnosti na něj nezapůsobily a on se pokoušel získat ovladač pro sebe, čímž rozpoutal válku, která přivolala Jeseho, který byl fanda basketu, jenž se odehrával na jiném kanálu. A nakonec se přihnala Taylor. Kluci byli vedle sebe nasáčkování na sedačce a pořád se dohadovali, ale blondýnka si jen tak přišla a vyrvala jim z ruky ovladač a přepnula si to na hudební program, kde se odehrával koncert nějaké klučičí kapely, při kterém se málem poslintala.

„Hej! Utři slinu a vrať sem ten ovladač!“ Jacob ji stáhnul za nimi na gauč a začal se s ní prát o ovládácí zařízení. Jediné čeho dosáhli bylo, že Taylor údajně nechtěně kopla Jasona do hlavy, Jeremymu skoro nafackoval Jacob a touhle řetězovou rekací zapojili do bitky všechny.

„Tak to by stačilo ne?!“ zakřičel Chris a vytrhnul Taylor, která právě teď ležela-seděla zaklíněná mezi Jeremym a Jacobem hající si ovladač pevně dřímající v ruce, ovladač a televizi vypnul. V dalším okamžiku ji vypojil od elektřiny a sjednal si tím šokované ticho a pozornost všech.

„Tak! Co kdyby ste se uklidnili?“

Mlčeli a všech pět jich bylo vcuclých na sedačce a sledovali jen Chrise.

„A co budeme dělat teď?!“ zeptal se Jacob.

„To nevím. Rozhodně se nebudeme dívat na televizi!“
„To jako chceš abychom měli tichou hodinku?!“ vypadlo ironicky z Taylor.

„Jo!“Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Lonely rebel 11.díl:

9. Janulik přispěvatel
28.01.2010 [15:33]

JanulikTak tohle byla jízda! já to přčetla během hodkya á chci a aby s jedním z nich chodiila! to by byla teprve sranda!EmoticonEmoticonEmoticonEmoticonEmoticonEmoticonEmoticon
až by to zjistil brášla... jáj... ale co už... musám tě pochválit! vážně jsme se u toho bavila...EmoticonEmoticonEmoticonEmoticonEmoticonEmoticonEmoticon

8. RoseDublest přispěvatel
24.01.2010 [9:28]

RoseDublestKrásne, krásne, krásne:) Ja som za Jeremyho:D! Takže som zvedavá ako to bude ďalej:) rýchlo ďalšiu kapitolu:)

7. uuuzaaa přispěvatel
23.01.2010 [11:57]

uuuzaaa Já si teda stále trvám na Chrisovi EmoticonEmoticon Nemůžu si pomoct ale je to tak. Je to sice jak říkáte takový trošku "suchárek"Emoticon ale to byl přece Edward taky a stejně ho většina z nás ( nechci opomenout i teamy Jacob, Jasper, Demetri a podobně takže SKORO většinaEmoticon)milujemeEmoticon A bylo by to takové nepravděpodobné pokud víte jak to myslím. Všichni se například můžou přetrhnout aby se Taylor zalíbili, ale on se zatím drží stranou a tak by to byl pěkný zvratEmoticon
Ale nechci ti do toho kecat LR je to jen taková moje představa, ale je to TVOJE povídka, takže s milou Taylor nalož jak chceš.Emoticon A hlavně POKRAČUJ protože já sem težký závislák a potřebuju nejméně denní dávkyEmoticonJinak tahle kapča taky superEmoticonEmoticonEmoticon

6. geniela přispěvatel
22.01.2010 [16:33]

genielaJá nemám slov... po delší době jsem si sedla k PC a ne jen že zjistím, že přibly ¨2 kapitoly, ale k tomu naprosto 2 úžasné kapitoly. Dost jsem se u nich nasmála. doufám, že pokračování bude brzy.

5. lili přispěvatel
21.01.2010 [21:49]

liliTáto poviedka je fakt super!!! Vždy sa pri nej šúlam od smiechu!Emoticon fakt totálne geniálne!!EmoticonEmoticonEmoticonEmoticonEmoticon

4. LonelyRebel přispěvatel
21.01.2010 [21:01]

LonelyRebelMno možná, že si Chris jako jediný uvědomuje, že by těch několik dnů, které spolu stráví měli všichni přežít :D a asi je jediný koho všici poslechnou

3. AgataEritra
21.01.2010 [20:47]

To s tou koupelnou bylo dobrý... Televize slabší, ale taky dobrý... A Chris, ne to že je mu přes dvacet, je pěknej suchar...Emoticon

2. uuuzaaa přispěvatel
21.01.2010 [19:32]

uuuzaaaSkvěléé!! Rychle další prosím jsem závislá!EmoticonEmoticon

1. sigua444
21.01.2010 [19:07]

EmoticonEmoticonEmoticonEmoticon zase bravurnééé

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!