OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Lifestyle of rock stars - 26. kapitolaLifestyle of rock stars - 26. kapitolaPrvý koncert na celej koncertovej šnúre =P. Samozrejme, že by to neboli chalani, ktorí by nemali "menší problémik" a Char, ktorá by im pomohla.

Stáli sme pred hotelom s taškami a čakali, kým nám príde Mike oznámiť, že môžeme ísť na izby. Šiel dnu za recepčným, ale keď sa vrátil, na tvári mal naštvaný výraz.

„Vraj tam nie sme ubytovaní! Vraj sme nepodali žiadosť o ubytovanie!“ napodobnil recepčného s teplošským prízvukom.

„Čo? To nemyslíš vážne!“ skríkli sme jednohlasne.

„Vážne! Ale presne si pamätám, ako som tomu debilovi pred mesiacom volal,“ povedal Mike.

„Idem to vyriešiť!“ povedala Char a vrútila sa dnu ako tornádo.

Popár minútach vyšla von so spokojným úsmevom na tvári. Za ňou šli nejakí zamestnanci s poriadne vystrašenými výrazmi na tvári. Vyzerali, že sa báli, čo len dýchnuť, aby im niečo neurobila. Celkom som ich chápal.

Zobrali nám všetky tašky zaniesli ich rovno do izieb. My sme si ešte šli ku recepčnému po kľúče od izieb. Ten bol z nej totálne zosratý. Podal nám tri kľúče a my sme sa pobrali do izieb. Mike s Lee a Stuom, Luke s Jamiem a ja so Char. Všetci sme boli na jednom poschodí.

Izba bola celkom pekná. Bol gauč a telka, barová skrinka a veľká kúpeľňa. Problém nastal, keď sme si všimli posteľ. Bola len jedna, manželská. Vlastne, pre mňa by to až taký problém nebol, na takej by sa dalo robiť viac vecí...

„Takže... chceš pravú alebo ľavú polku?“ spýtal som sa akoby nič.

Nič nepovedala, len na mňa zavrčala.

„Myslel som, že sa ti takáto posteľ bude páčiť,“ zamrmlal som si pod nos.

Začali sme si vybaľovať veci a ukladať si ich do skríň. Ja som mal po chvíľke vybalené, ale ona nebola ešte ani v polovičke.

„Ak si budeš vybaľovať takýmto tempom, ledva stihneš prísť na koniec koncertu,“ povedal som jej.

Len na mňa vrhla vražedný pohľad.

Znovu sme sa dostali pod bod mrazu. Pomyslel som si.

 

_

 

Pódium aj všetko už bolo pripravené a postupom času do sály začali vchádzať prví ľudia. Vždy som miloval naše koncerty. Všetci sme si ich neuveriteľne užívali. Vybláznili sme sa na nich. Po pár minútach už bola sála plná na prasknutie a my sme zo zákulisia počuli, ako naši fanúšikovia skandujú:

„LOSTPROPHETS! LOSTPROPHETS!“

Konečne sme mohli ísť na javisko a keď nás fanúšikovia videli, hlavne fanúšičky, začali vrieskať, tlieskať a pískať ako blázni.

„Ďakujeme, ďakujeme, že ste tu,“ povedal som do mikrofónu, keď sa publikom ako tak upokojilo.

„Dnešný koncert, vlastne všetky koncerty na tejto koncertnej šnúre, budú naše pamätné koncerty. Budeme hrať všetky naše najúspešnejšie piesne zo všetkých našich albumov. TAK SI TO UŽITE!“ skríkol som.

Publikum začalo tlieskať a kričať a všetci sme sa zasmiali.

„Ako úplne prvý song, ktorý vám tento večer zahráme, bude naša úplne najnovšia pieseň. Budete prvý, kto ju kedy počul. Je to pieseň z albumu, ktorý nikdy nevidel svetlo dňa! Užite si I AM NOT WHAT YOU THINK I AM!“ skríkol som a počul som, ako publikom prebehla vlna vzrušenia.

Občas som z predných radov začul vetu ako: „Nová pieseň! Nový album!“

Usmial som sa začali sme hrať. Bola to naša úplne najnovšia pieseň a ja osobne ju milujem. Dodáva mi energiu.

„ I AM NOT WHAT YOU THINK I AM!“ skríkol som a užíval si spievanie.

Dohrali sme a publikum spustilo obrovský potlesk a výkriky a ja som bol tak nadšený, že som začal kričať s nimi a poskakovať po pódiu. Musel som vyzerať naozaj šialene, ale bol som taký šťastný, že sa im to páčilo, že som si nemohol pomôcť. Chalani sa na mne smiali a keď som sa konečne upokojil, povedal som:

„A teraz, síce stará, ale jedna z mojich obľúbených: THE FAKE SOUND OF PROGRESS!"

Publikum vykríklo a začali sme hrať. Robil som prestávky, aby mohli fanúšikovia spievať spolu s nami. Všetci sme vrieskali a kričali a na konci som sa už chystal hodiť medzi fanúšikov. SBS- kari sa pripravili vytiahnuť ma odtiaľ, ak by si nejaké bláznivé faninky zmysleli, že ma tu pred všetkými znásilnia. Skočil som a všetky nadšené dievčatá ma s radosťou chytili. Zrazu som si uvedomil, že sa mi nohavice šmýkajú zo zadku a že to nebude len povoleným opaskom. A do riti! Tie baby boli pevne rozhodnuté ma tu vyzliecť.

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Lifestyle of rock stars - 26. kapitola:

13. ElisR1 přispěvatel
06.02.2011 [11:44]

ElisR1Tak to bylo úžasné (grr Emoticon Emoticon Emoticon musim jít vařit) Já chci číst dál, no ale nedá se svítit, musím jít. Tak doufám, že to budu mít rychle a budu se moct vrátit ke čtení.
Jinak ke kapitole: skvělá jako vždy + skvělý písničky + dokonale napsaný + opravdu se ti to povedlo, úplně jsem si představovala, že jsem na tom koncertě =)
jo a jsem upřímně zvědavá, jak to dopadne s tou manželskou posteli, schválně kterou půlku si vybere=)=)=)=)
jinak ten konec, zase se válím pod stolem Emoticon Emoticon Emoticon

12. bobik přispěvatel
07.11.2010 [17:53]

bobikVyzliecť ho??? o to by som sa veru aj ja pokúúsila...sak ked je taky aky he mnáámm HMMM...:D

11. MirrorGirl454 přispěvatel
13.10.2010 [19:07]

MirrorGirl454Heh Emoticon Emoticon posnažím sa. Emoticon Emoticon

10. JasminaCullen
13.10.2010 [18:39]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

9. Hanka
12.10.2010 [19:51]

Nemusíš mi děkovat, to já jsem tu ten, co by měl děkovat. Ale kdybys na tom přece jen dál trvala, tak další kapitolou bych rozhodně nepohrdla. Emoticon
Zajímá mě, co se na turné semele Emoticon

8. MirrorGirl454 přispěvatel
11.10.2010 [16:01]

MirrorGirl454Ďakujem ti, hrozne zlatá si. No, asi ten Lee tam naozaj bude mať nejaký radar heh. Emoticon Emoticon

7. Hanka
10.10.2010 [23:37]

Píšeš moc hezky, celá kapitolovka je zábavná, jejich naschvály v prvních kapitolách neměly chybu a natož pak když mezi nimi začalo jít o víc než o boj pohlaví. Ale teda abych řekla pravdu tak Leemu vůbec nezávidím - ten snad má v hlavě zabudovanej radar Emoticon
Emoticon Emoticon

6. MirrorGirl454 přispěvatel
10.10.2010 [19:42]

MirrorGirl454Ale začínam mať taký zlý tušák, že to nestihnem nejak extra skoro. Emoticon Emoticon Ale posnažím sa tentoraz napísať čo najdlhšiu kapitolu. Emoticon Emoticon

5. Lussy přispěvatel
10.10.2010 [19:27]

LussyMirrorGirl454: Šupej! Emoticon

4. MirrorGirl454 přispěvatel
10.10.2010 [19:26]

MirrorGirl454Heh... ďakujem vám, zlaté ste všetky. Posnažím sa pridať novú kapitolu čo najskôr. Emoticon Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!