OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Lifestyle of rock stars - 24. kapitolaLifestyle of rock stars - 24. kapitolaJe mi ľúto, že ste museli tak dlho čakať, ale mala som nabitý týždeň, ale nakoniec sa mi podarilo zosmoliť toto. Dúfam, že sa vám bude páčiť.

Preplietla si prsty svojej ruky s prstami mojej ruky. Zatlačila ma na posteľ a ja som sa vôbec nebránil. Nevedel som, či je to len kvôli Mikeovi, ale bolo by to celkom jedno.

Tričko som už na sebe nemal a vedel som, že teraz prídu na rad nohavice. Pustila mi pravú ruku a pomaly ju začala posúvať stále nižšie a nižšie. Musel som dychčať ako keby som zabehol aj trikrát 100 km maratón, ale vôbec mi to nevadilo. Pomaly mi začala rozopínať opasok, potom gombík a nakoniec zips. Jemne sa ma dotýkala a každý jej dotyk ma neuveriteľne dráždil. Nohavice leteli asi na druhý koniec izby, ani neviem, kde dopadli.

Zrazu sa odo mňa odtiahla a ja som sa natiahol za ňou, takže teraz na mne sedela. Mierne sa mi pokúsila vykrútiť z objatia ale ja som ju nechcel pustiť. Medzi bozkami mi zašepkala do pier:

„Vieš, že by sme to nemali robiť.“

„Už si ma skoro vyzliekla a ak si myslíš, že ťa teraz pustím, mýliš sa,“ odpovedal som jej.

Pretočil som sa s ňou, takže teraz ležala ona podo mnou. Už som sa tešil, že „si ju vyzlečiem“, keď k nám vtrhol Lee.

„Char, radím vám, buď si švihnite alebo skry Iana do kúpeľne alebo pod posteľ alebo kde, pretože ak vás Mike takto nájde, budeme musieť volať pohrebák.“

„Do riti! Nemali ste prísť až neskôr?“ zavrčala Char.

Následkom Charinho bozkávania a jej dotykov som bol totálne neschopný sa čo len postaviť. Pokúsila sa ma postaviť, ale vôbec sa jej to nedarilo, pretože som mal neuveriteľne rozklepané kolená. Nechcela to ale vzdať a preto sa ku mne nahla a zašepkala mi do ucha:

„Ak sa postavíš a utečieš do kúpeľne, Mike ťa nezabije a my to budeme môcť niekedy dokončiť.“

To ma okamžite prinútilo postaviť sa a utekať do kúpeľne. Zamkol som za sebou dvere a pomaly sa po nich zosunul až na zem.

„To nie je možné! Už skoro bola moja a zrazu nám tam vtrhne Lee,“ zašepkal som si naštvane.

Jediná spásonosná myšlienka boli jej slová. Dokončíme to. Lenže ja som to chcel dokončiť hneď teraz. Chcel som výjsť z kúpeľne, chcel som si ju vziať pred Mikeovými očami a vziať do izby. Už len pri myšlienke na to, že by som to skutočne urobil som sa zachvel. Nie tým, že by ma potom Mike zabil, ale tým, čo by sa dialo za dverami našej izby.

Približne po pol hodine som sa odvážil otvoriť dvere a vyjsť z kúpeľne. Nikto nebol v izbe a preto som si kľudne mohol začať hľadať svoje veci. Tričko ležalo vedľa dverí ale nohavice som už hľadal dlhšie.

Konečne som ich našiel, obliekol sa a vyšiel z izby. Dúfal som, že sa Mike nedozvedel, čo sa dialo v mojej posteli, kým tu nebol. Všetci ale boli v obývačke a o niečom sa rozprávali.

„Pôjdeme autobusom, nie?“ spýtal sa Stu.

„Jasné, ako inak?“ povedal mu Luke.

„Berieme aj Char?“ spýtal sa Jamie.

„Samozrejme,“ povedal Mike.

„O čom sa bavíte?“ spýtal som sa konečne.

„Nepamätáš sa? Na budúci týždeň máme to menšie turné po Anglicku,“ oznámil mi Mike.

„Ježiš! Vážne! Ja som na to úplne zabudol!“ skríkol som.

„Jasné, veď ťa úplne zamestnávala Char, čo?“ ozval sa Lee a chalani sa zasmiali.

„Ale neboj sa, mysleli sme aj namiesto teba. Všetko je už dohodnuté,“ povedal Jamie keď sa všetci konečne upokojili.

„Uff,“ vydýchol som si.

„A ako budeme na izbách?“ spýtal sa zrazu Lee.

„Tak ako vždy nie?“ povedal Mike.

„A Char?“ spýtal sa Luke.

„Tá bude s...“ nedopovedal Mike, pretože už každému došlo s kým bude na izbe.

„Ale veď môže byť sama,“ ozval sa Lee a ja som sa naňho škaredo pozrel.

„Prečo? Mne to nevadí,“ povedal som a diabolsky sa usmial na Char.

„Ani mne,“ povedala Char a stále sa mi pritom pozerala do očí.

„Ale mne to vadí!“ povedal Mike.

„Neboj sa, Mike. Nedovolím mu nič, čo by som sama nechcela,“ povedala Mikeovi.

Ten si viditeľne vydýchol, ale všetci sme vedeli, že má absolútnu pravdu. Dostanem len to, čo mi ona dá.. A keď som sa tak díval na ten jej diabolský úsmev, čo mala na tvári, usúdil som, že som došiel. A to doslovne!Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Lifestyle of rock stars - 24. kapitola:

5. MirrorGirl454 přispěvatel
06.02.2011 [14:28]

MirrorGirl454Heheheheh, ja asi začnem byť závyslá na tvojivh komentároch. Emoticon

4. ElisR1 přispěvatel
06.02.2011 [10:00]

ElisR1Teda to se divim, že je Mike nechá :D:D:D:D hele je to úžasný, ale zase čas, budu muset jít, takže se to zase nedozvim jééé, to vůbec není fér, jinak kapitola úplně skvělá jako vždycky. Začínám být tak trochu závislák, ne, přestanu tu kecat... musím jít :( jsem zvědavá, kdy to konečně dočtu :D

3. MirrorGirl454 přispěvatel
07.10.2010 [14:34]

MirrorGirl454Jeeeeeej, ďakujem vám, hrozne zlaté ste. Emoticon Emoticon Vždy, keď čítam komentáre od vás, tak sa usmiavm ako totálny magor ale keď mňa to tak hrozne teší, že to čítate. Emoticon Emoticon

2. voldy přispěvatel
06.10.2010 [19:38]

voldyno totooooo!!! ja nemozem uplne som ako... idiot... chichocem sa pri kazdej spomienke a tgrasu sa mi ruky a mam pocit, ze ak nebudem mat hned 25... tak vybuchnem!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. Lussy přispěvatel
06.10.2010 [18:04]

LussyNé, to není možné. Už zase, zase se uculuju, jako totální magor. Jak ty to děláš? Emoticon To je tkaový magor... Emoticon Hehe, Mike si oddychl... a to ani neví, co se chystá... Emoticon
Už se těším na další... Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!