OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Lifestyle of rock stars - 10. kapitolaLifestyle of rock stars - 10. kapitolaPokračovanie =D. Chcela by som sa naozaj veľmi pekne poďakovať všetým, ktorí túto poviedku čítajú. Naozaj to pre mňa veľmi znamená. Ďakujem. =)

„Dobre, pokúsim sa zastaviť vás. Vlastne teba. Mám taký pocit, že si ťa Char veľmi nepripúšťa k telu,“ povedal s výsmechom v hlase.

Chcel som sa naňho znovu vrhnúť ale tentoraz sa mi uhol.

„Ale keby som prišiel neskoro, prosím ťa, nerobte to v kuchyni na stole,“ povedal s mamutím zívnutím.

„Dobrý zvyšok noci,“ povedal.

„Brú...“ odpovedal som ale neviem či ma počul, pretože to už bol preč z kuchyne.

Popár minútach ticha som sa rozhodol, že si pôjdem znovu ľahnúť.

Bolo mi to ale prd platné, pretože som nemohol zaspať. Musel stále premýšľať. Vedel som, že Lee to nepovie. Síce sa dnes v noci správal ako malé decko ale dodrží sľub ktorý mi dal. A tiež vie, že ak sľub nedodrží, skončí naozaj zle.

Lee ale nebol ten, kvôli komu som nemohol zaspať. Ležal som na chrbte a počúval jej tichý dych. Nedokázal som uveriť, čo so mnou tá malá mrcha robí. A to si to ani neuvedomuje. Ani si radšej nechcem predstaviť, čo by so mnou robila, keby si to uvedomila. Keby si uvedomila ako veľmi ma priťahuje. Tá malá mrcha by to bola schopná využiť.

Ale aj ja by som to mohol celkom slušne využiť. To ma doteraz nenapadlo. Až teraz som si uvedomil, že keď som ju dneska začal bozkávať, skoro sa nebránila. Celkom rýchlo sa mi poddala. Vlastne to vyzeralo skoro ako keby sa jej to páčilo. V tej chvíli ma napadla geniálna myšlienka. Geniálna a diabolská. Plán na pomstu. Veľmi krutú pomstu. Pre ňu...

Z rozmýšľania ma ale vytrhli jej slová.

„Ian...“ povedala zasnene.

Jej sa o mne sníva. Nemohol som tomu uveriť. Jej  sa sníva o MNE. Srdce sa mi naplno rozbúšilo. Tešil som sa ako malé decko. Jej sa o mne sníva. Opakoval som si stále v duchu dookola. Nemohol som to vydržať a preto som sa postavil  a šiel sa na ňu pozrieť. Vyzerala ako anjel. Ako stará grécka bohyňa krásy alebo lásky.

Musel som sa na ňu poriadne pozrieť. Hnedé vlasy mala rozprestreté okolo hlavy, rysy jej tváre boli uvoľnené a pery mala jemne pootvorené.

Bože! Pomyslel som si.

Pocítil som obrovskú túžbu nahnúť sa k nej, dotknúť sa jej tváre, obkresľovať prstami tvár, bozkávať...

Bože, Ian prestaň. Musíš okamžite prestať! Prikázal som si v duchu.

Donútil som sa od nej pohľadom odtrhnúť a ľahnúť si na posteľ ale mysľou som bol stále pri nej.

 

_

 

Ráno, keď som sa zobudil, zistil som, že Char je už hore. Bola v kúpeľni, počul som vodu, takže sa asi sprchovala. Posadil som sa a rukami si prešiel po tvári. Nepamätal som si, kedy som zaspal ale pamätal som si presne, nad čím som v noci rozmýšľal. Hlavne tú časť, kde som vymyslel pomstu. Diabolsky som sa uškrnul ale keď som sa pozrel na dvere kúpeľne, úsmev mi z tváre okamžite zmizol. Ten pohľad ma úplne zobudil.

V dverách do kúpeľne stála Char vlastne skoro nahá. Mala okolo seba len malý uterák, ktorý sa ani uterákom nazvať nedal, taký bol krátky. Mala mokré vlasy a vlastne celá bola mokrá. Kvapky z jej pomaly stekali po dlhých opálených nohách.

Bože! Bolo to jediné čo som dokázal v mysli povedať.

Bojoval som s obrovskou túžbou prísť k nej, začať ju pomaly bozkávať...

Donútil som sa s týmito predstavami prestať a nakoniec mi to, síce horko – ťažko, podarilo. Myslím, že si môjho túžobného pohľadu nevšimla. Aspoň dúfam.

„Ou, ty si už hore?“ povedala ale neznelo to veľmi prívetivo. Povedala to skôr chladne.

Tón jej hlasu ma okamžite vrátil späť do reality a do myšlienok na moju pomstu.

„Áno, už som hore,“ povedal som jej rovnakým chladným tónom.

Vrátila sa späť do kúpeľne a ja som pomaly vstal. Obliekol som si nohavice a chcel ísť do kúpeľne. Presne v tej istej chvíli, keď som ja stál pri dverách ich ona otvorila. Obidvaja sme zostali stáť ako prikovaní. Boli sme od seba len niekoľko milimetrov. Cítil som ako sa mi všetky chlpy na tele pomaly ježia. Srdce mi začalo trepotať ako splašené a môj dych na tom nebol o nič lepšie. Jediná moja útecha bola, že som vedel, že je na tom rovnako ako ja.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Lifestyle of rock stars - 10. kapitola:

9. MirrorGirl454 přispěvatel
06.02.2011 [8:53]

MirrorGirl454No... veď chlapi sú ako malé decká... Emoticon

8. ElisR1 přispěvatel
05.02.2011 [19:25]

ElisR1Ian je vážně jako malé děcko, jak si furt opakuje, že se ji o něm zdá =)=)=)=), ale to je dobře =)=)
Tahle povídka se mi líbí čím dál tím víc =)=)
je to úúúžasný =)=)=) Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

7. bobik přispěvatel
06.11.2010 [8:24]

bobikTen ian je hajzíííl...ale taku pomstu by som si necala lubiť od neho...:D

6. MirrorGirl454 přispěvatel
30.09.2010 [19:31]

MirrorGirl454Jeeeeej ďakujeeeem. Emoticon Emoticon Emoticon Zlata si. Emoticon Emoticon Emoticon

5. voldy přispěvatel
30.09.2010 [18:43]

voldyno ehm... myslim ze sa nebudem rozpisovat len je to skvele ale uz musim ist dalej lebo z infarktujem Emoticon Emoticon

4. MirrorGirl454 přispěvatel
26.09.2010 [7:28]

MirrorGirl454Uvidíš, Emoticon ale nie je to pomsta, skôr pokuso vyhnanie z bytu. Emoticon

3. JasminaCullen
26.09.2010 [1:00]

aku vymyslel pomstu??? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. MirrorGirl454 přispěvatel
23.09.2010 [17:11]

MirrorGirl454Spokojnejšia som asi ešte doteraz nebola =DDD heheh Emoticon

1. Lussy přispěvatel
23.09.2010 [16:17]

LussyJsi spokojená? Ty mě chceš snadu mučit, rychle další prosím... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!