Rozervané srdce - 27. kapitola
tak po delší odmlce přidávám další kapču. Omlouvám se, ale vůbec jsem nestíhala. tak se dočtete o Bethaninu návratu domů a o tom co se tam dělo...
22.07.2009 (13:25) • Luna • Povídky » Na pokračování • komentováno 7× • zobrazeno 1038×
Bílé peklo 2. díl
A je tu další díl!!
Přeji příjemné čtení ;)
21.07.2009 (19:24) • Janee • Povídky » Na pokračování • komentováno 3× • zobrazeno 1087×
Tvůj hřích si Tě najde !!! 7. díl
Pokračování....
Přeji příjemné čtení a děkuji za všechny komentáře :) xox
21.07.2009 (15:24) • Janee • Povídky » Na pokračování • komentováno 4× • zobrazeno 1123×
Nedůvěřuj vzhledu 6.
A je tu, po dloooouhé době, Nedůvěra:)
20.07.2009 (22:30) • Arya • Povídky » Na pokračování • komentováno 12× • zobrazeno 2484×
Hope,love and sorrow 12.
Tak jsem se rozepsala a vznikla jedna delší kapitola. Ať se vám to dobře čte a napište mi komentáře, jak se vám to líbí, nebo nelíbí :D
20.07.2009 (19:23) • Kafi • Povídky » Na pokračování • komentováno 8× • zobrazeno 1331×
Neuvěřitelný výlet - 2. část
20.07.2009 (12:49) • • Povídky » Na pokračování • komentováno 6× • zobrazeno 1115×
Tvůj hřích si Tě najde !!! 6. díl
V tomhle díle se nic moc neděje,ale doufám, že to nevadí :)
Příjemné čteníí !!
20.07.2009 (12:48) • Janee • Povídky » Na pokračování • komentováno 2× • zobrazeno 1002×
Lost in the middle -17. kapitola
20.07.2009 (12:47) • Nenefer • Povídky » Na pokračování • komentováno 5× • zobrazeno 1246×
Bílé peklo
Další výtvor z nudy :D
Takovej pokus popsat život feťáka:D
Doufám, že se vám to bude líbit. Příjemné čtení ;) xox
19.07.2009 (20:50) • Janee • Povídky » Na pokračování • komentováno 2× • zobrazeno 986×
DokončenoNeuvěřitelný výlet - 1. část
19.07.2009 (12:49) • • Povídky » Na pokračování • komentováno 6× • zobrazeno 1593×
Tvůj hřích si Tě najde !!! 5. díl
Pokračování!! :D
Eliz zasáhne další rána osudu....
Příjemné čtení a děkuju všem za komentáře :) xox
19.07.2009 (12:48) • Janee • Povídky » Na pokračování • komentováno 3× • zobrazeno 980×
Lost in the middle -16. kapitola
A že by se nám to v dobré obrátilo?
19.07.2009 (12:47) • Nenefer • Povídky » Na pokračování • komentováno 2× • zobrazeno 1242×
Lost in the middle -15. kapitola
Mel řekne něco, co říkat rozhodně neměla.
18.07.2009 (15:32) • Nenefer • Povídky » Na pokračování • komentováno 4× • zobrazeno 1214×
Tvůj hřích si Tě najde !!! 4. díl
Další díl!!
Elizabeth vysloví jedno jedinné slovo, které ji navždy změní život......
Děkuji všem, kteří čtou mou povídku :)
P.S.: Omlouvám se, jestli je tam hodně chyb ;)
xox
17.07.2009 (20:32) • Janee • Povídky » Na pokračování • komentováno 5× • zobrazeno 1168×
Lost in the middle -14. kapitola
Sol je na tom zle, pomůže mu Mel?
17.07.2009 (17:32) • Nenefer • Povídky » Na pokračování • komentováno 2× • zobrazeno 1269×
- Judgement of the Buried - Prolog
- Ginny Weasleyová - Rusovlasá čarodějka (Prolog)
- Odstřelovač 2: Mudlovská mise - 1. kapitola
- Lesk a bída příštích dní - I. část
- The Betrayal's Price - Prolog
- Budu tam
- English Gentleman - 1. kapitola
- Smrťák 3 (1. část)
- Setkání v lese
- The Killing Past (Prolog)
...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře
Kdo je tu z členů? Klikni!
