OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » FanFiction Harry Potter 

Mors principium est 19

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Mors principium est 19Bradavická slavnost, která se vymkla. A pak se vymkl i závěr téhle kapitoly, ale já za nic nemůžu. To hlavní postavy. :-) Užijte si to.

 

Ukradený svět III - 10. kapitola

Ukradený svět III - 10. kapitolaJednou se muselo stát něco hrozného... Královna znovu vytahuje drápky. Auguronův odboj stojí před těžkým rozhodnutím. A Ministerstvo kouzel je značně ohroženo.

 

Nádherný pád - 4. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Nádherný pád - 4. kapitolaRodolphus Lestrange udělal osudovou chybu. Nebo ji udělala Bellatrix, když slíbila, že se za něj provdá? Kdosi zapálil oheň a ten oheň hoří. Kdo se o něj popálí?

 

Nádherný pád - 3. kapitola

Nádherný pád - 3. kapitolaBellatrix si začíná jasně uvědomovat, že svatba rozhodně nebude nejšťastnějším dnem v jejím životě. Voldemort si začíná jasně uvědomovat, že je pro něj Bellatrixina blízkost nebezpečná...

 

Mors principium est 18

Mors principium est 18Noční můra, sbližování a dopisy z Ministerstva kouzel. Profesor lektvarů začíná zjišťovat, že i v jeho životě se mohou objevit šťastné chvíle. Další přelomová kapitola ve vztahu Hermiony a Severuse.

 

Mors principium est 17

Mors principium est 17Vzpomínky, které bolí...

 

Nádherný pád - 2. kapitola

Nádherný pád - 2. kapitolaDům Blacků se pomalu vzpamatovává z večírku. Bellatrix nemůže dostat z hlavy jistého „pana Smitha" a Rodolphus jí v tom příliš nepomáhá. Dokáže nejlepší duelistka ze školy udělat dojem na Pána Zla?

 

Ukradený svět III - 9. kapitola

Ukradený svět III - 9. kapitola9/19 Agnes se konečně zkusí naučit patrona. A možná taky bude muset čelit svému největšímu strachu. Obstojí?

Novinka

Nádherný pád - 1. kapitola

Nádherný pád - 1. kapitolaPíše se rok 1970. Nejstarší dcera Cygnuse Blacka, překrásná Bellatrix, zhýčkaná bohatstvím a opilá pohádkou o čisté kouzelnické krvi, je připravena vykročit vstříc nové životní etapě a provdat se za Rodolphuse Lestrange. Někdo však zkříží její kroky a navždy změní její osud... (Bellamort fanfiction. Hooodně romantiky, kapka erotiky, hluboký rýpání ve špinavé duši lorda Voldemorta a ve zmatené mysli mladičké Bellatrix ještě-ne-Lestrangeové.)

 

Mors principium est 16

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Mors principium est 16Napadení a Severusův zásah

 

Ukradený svět III - 8. kapitola

Ukradený svět III - 8. kapitola8/19 Agnes a Tim vyrážejí do archivu bystrozorů hledat informace. Co zjistí? A odolá Agnes pokušení a bude se držet tématu?

 

HP: New Generation - Kapitola 18

HP: New Generation - Kapitola 18Nečakané prekvapenie a sladká vendeta

 

HP: New Generation - Kapitola 17

HP: New Generation - Kapitola 17Nečakaný spojenec

 

HP: New Generation - Kapitola 16

HP: New Generation - Kapitola 16Záchrana

 

Mors principium est 15

Mors principium est 15Nečekaná návštěva, která nedopadla příliš dobře.

« Předchozí   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 58   Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!