OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky

Novinka

Lapena v notách - 1. kapitola

Lapena v notách - 1. kapitolaElena právě končí studium na gymnáziu v Mladé Boleslavi. Navenek to vypadá, že se jí plní jeden sen za druhým. Chlapci po ní touží, všude je vítaná. Takže nikdo netuší, že přede všemi skrývá děsivé tajemství. Díky kamarádce se seznamuje s její oblíbenou kapelou Bleeding Scream. Jedná se pro ni konečně o odrazový můstek, nebo o další komplikaci? Elena je odhodlaná vrátit svůj život do normálu a vše si vyřešit sama. Netuší, že osudu neunikne, ať se snaží sebevíc. Tento příběh je plný správných i špatných životních rozhodnutí a zvratů, kde nic nemusí být tak, jak se zdá.

Novinka

Hviezda a vrah I.

Hviezda a vrah I. Astra svoj život skôr prežívala, ako žila. Otec ju nenávidel, rodinná tradícia ju nútila učiť sa za kráľovského strážcu a Majster jej zo života robil hotové peklo. Po dlhých rokoch snahy bojovať s osudom nakoniec rezignovala a necháva sa unášať prúdom. Apatická k vlastnému životu len pomaly čakala na istú smrť. Až do momentu, čo spozná podivnú osobu s maskou cez spodnú časť tváre. A práve vtedy Astra ochutná prvé kvapky túžby po živote. Ako môže nájomný vrah, vraždiaci ľudí okolo nej, pomôcť niekomu tak zlomenému životom, že nepozná nič iné ako bolesť?

 

V kvapke krvi - Kapitola 5.

V kvapke krvi - Kapitola 5.Keď ťa strach z odpovede prinúti otáľať s otázkou

 

V kvapke krvi - Kapitola 4.

V kvapke krvi - Kapitola 4.Tajné plány zaskočia viac, ak sú prezradené neskoro

 

Goodbye Agony 39. kapitola

Goodbye Agony 39. kapitolaZačnou se věci nakonec skutečně vracet do starých kolejí?
Příjemné čtení Vám přeje marSabienna

 

V kvapke krvi - Kapitola 3.

V kvapke krvi - Kapitola 3.Skúsenosť hovorí, že poslednú zavraždia nádej

 

Královnina služebnice - 11. kapitola

Královnina služebnice - 11. kapitolaSetkání s mužem, který vykradl královský zámek, otevře Sianně oči o situaci kolem a také přivede nečekaného spojence v jejím boji s úlohou služebnice.

 

Goodbye Agony 38. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Goodbye Agony 38. kapitolaAndyho a Inessy romantická chvilka...
Užijte si kapitolu, přinejmenším tak jako ti dva, Vaše marSabienna

 

Květoslav Dobromysl Stehýnko (5. kapitola: Barelův seznamovací večer, 3. část)

Potencionální partnerky se scházejí na seznamovací večer, jenže záhy se ukazuje, že najít tu pravou nebude tak snadné. Každá je něčím zvláštní!

 

Květoslav Dobromysl Stehýnko (5. kapitola: Barelův seznamovací večer, 2. část)

Květoslav se tedy vydává za upírem. Své přátele pověří nalezením upírek a pozváním na seznamovací večer. Jenže Barel má ještě jeden problém!

 

V kvapke krvi - Kapitola 2.

V kvapke krvi - Kapitola 2.Tajné plány nevraživých príbuzných

 

Goodbye Agony 37. kapitola

Goodbye Agony 37. kapitolaAlessandro se s Inessou sejde, aby jí mohl oznámit, co všechno pro ni sehnal. A jak se to Inessa rozhodne oslavit? No, možná asi tím nejnečekanějším způsobem.
Příjemné čtení Vám přeje marSabienna

 

Květoslav Dobromysl Stehýnko (5. kapitola: Barelův seznamovací večer, 1. část)

Čaroděje Květoslava navštíví sova Dorota, která přichází s prosbou, její přítel upír Barel Haufnberg potřebuje pomoci - trpí samotou!

 

Goodbye Agony 36. kapitola

Goodbye Agony 36. kapitolaCo si Shannon myslí o Inessině chování? A jak bude Andy reagovat na všechny novinky, které si pro něj Isa připravila? Příjemné čtení Vám přeje marSabienna

Novinka

V kvapke krvi - Kapitola 1.

V kvapke krvi - Kapitola 1.Kedysi dávno boli zahnaní do podzemia...
Dnes Nóirín a členovia piatich kmeňov žijú v jaskyniach a sú v podstate šťastní. Ostala im mágia, ktorá ich život zjednodušuje, ale občas ich aj potrápi. Napríklad, keď kvôli nej musí Nóirín nedobrovoľne spojiť svoj život s mužom. Čo by ju až tak nerozčuľovalo, keby tým mužom nebol jej vlastný brat Hefin.
V deň obradu spojenia sa však ukáže, že Nóirín by možno mohla zmeniť osud všetkých, a kvôli tomu by mala byť potrestaná. No nebola by to ona, keby nedokázala sama sebe vyrobiť ešte väčšie problémy. A možno nielen sebe.
Prajem príjemné čítanie. Lili

« Předchozí   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 991   Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!