OurStories.cz ~ naše povídky - O webu » Moja prvotinaPre všetkých, ktorým sa páčili moje príbehy. Teraz jeden z nich prichádza aj v knižnej podobe. :) Aj pre tých, ktorí sa doteraz nemali možnosť k nim dostať, teraz je ten správny čas. :)

Ahojte, ľudkovia. :) 

Každý z nás, prispievateľov, má jeden veľký sen. Vydať knihu. Môj sen sa stáva skutočnosťou a veľmi rada by som sa o to s vami podelila. 

Na začiatku môjho písacieho života mi mnoho ľudí hovorilo, že moje diela sú nečitateľné, vraj mi chýba talent a moje texty su príliš povrchné. Mala som vtedy asi 13 rokov a písala necelý rok. Moje sebavedomie bolo zlomené. Myslela som si, že sa na to nehodím, hoc som vo svojom vnútri cítila, že je to to jediné, čo ma napĺňa. 

Tým by som vam chcela povedať len jedno. Nevzdávajte sa. Nech vám druhí hovoria čokoľvek. Kráčajte za svojimi snami! Bojujte pre to, čo cítite a stále sa zlepšujte. Všetko, čo potrebujete na splenie svojich snov, máte vo vlastných rukách. Tvrdá práca, viera a dohodlanosť vás privedú ku šťastiu. 

Som veľmi rada, že som našla túto stránku a mohla vás spoznať. Skvelych ľudí a výborných čitateľov. 

Takže ak sa pýtate, aká z mojich kníh vyjde, je to: Neuvidíš ma plakať :)

V prvom rade by som sa chcela podakovať všetkým čitateľom, ktorí verne čítali a čakali na každu jednu kapitolu mojej knihy. Veľmi si vás vážim. Ste jej, zatiaľ, jediní čitatelia, ktorí ma svojimi komentármi vždy hnali vpred. Veľmi pekne ďakujem!

Pre tých, ktorí si moju knihu neprečítali a nevedia o čom je, je tu krátka anotácia: 

Hana vyrastala v detskom domove. Jej život bol plný zrád a bolesti. Zlom nastal, keď stretla príťažlivého a sebaistého chalana, ktorý obrátil jej život naruby. Vzájomná príťažlivosť a bezhraničná nenávisť sa spoja v jedno. Neexistuje miesto, kam by sa mohla ukryť. Vedie boj o vlastnú česť, slobodu a srdce s protivníkom oveľa silnejším. Kto nakoniec zvíťazí?

 

Ak chcete vedieť viac, je tu táto stránka.

Predbežný dátum vidania je 5. decembra 2014, čo je už čoskoro. :D 

Ak sa vám kniha páčila, budem len rada, ak sa ju rozhodnete odporučiť dalej. Môžete si ju zakúpiť  na internetových stránkach gorila, ikarus a dalších a v každom dobrom kníhkupectve. :) Ak chcete, môžete moju knihu zdielať aj na facebooku. Sami dobre viete, že najlepšia reklama je od čitateľov. :) Bola by som vám veľmi vdačná. Neznámi autori to u nás nemajú ľahké. 

Ešte raz dakujem tejto stránke a hlavne vám, ľudia. Majte sa. :)Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Moja prvotina :

3. Perla přispěvatel
30.11.2014 [12:37]

PerlaVeľmi ti gratulujem, je skvelé, že sa ti plnia sny. Tento príbeh som rozčítala neraz a musím povedať, že štýl písania, sa mi veľmi páčil, emócie, ktoré z toho vyžarovali ešte viac a celkový dojem... človeku musel behať mráz po chrbte.
A ešte lepší pocit, keď po prečítaní prídem na to, že sme na rovnakom intráku. Dúfam teda, že keď si tú knihu kúpim, dostanem aj venovanie. Emoticon

2. Blacky
30.11.2014 [11:00]

Gratulujem, ja som ten titulok už niekde videla. Neviem, či ho náhodou nespomínali dievčatá na Fb v čitateľskom klube kde som. Želám mnoho úspechov v ďalšej tvorbe a nech má táto tvoja prvotinka dobrý predaj. Možno tu máme novú Urbaníkovu. Emoticon Emoticon

1. LiliDarknight webmaster
30.11.2014 [10:47]

LiliDarknightPríbeh bol skvelý už ako poviedka tu na webe a som si istá, že ako kniha bude ešte lepší. Emoticon Gratulujem. Emoticon Emoticon Emoticon

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!