OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Drabble » První dotekPrvní dotekZnáte to napětí, tu nervozitu před první dotekem?
Mé podání prvního doteku dvou zamilovaných ve dvě stě slovech.
Příjemné čtení, které Vám snad úsměv na tváři vykouzlí, přeje Candice.

Mladý nezkušený pár sedící v kině na nějaké přihlouplé americké komedii o lásce, přičemž ona se nervózně vrtí v měkké sedačce, nohu má ležérně přes nohu. Občas si dovolí krátký boční pohled na svého společníka. Hlavně nenápadně.

On je na sedačce rozvalený a podivně uvolněný (moc se mu líbí), pravou ruku má položenou na opěradle dlaní vzhůru. Škoda, že jsme nešli radši na horor, pomyslí si v důsledku nudy. Ovšem moc rád by si uloupil nějaký ten dotek, doufá, že ho vezme za náhodně připravenou ruku.

Ani jeden z nich nevnímá dění na velkém bílém plátně. Jsou zaujati jeden druhým.

Ona na něj znovu pohlédne a všimne si ruky, nezvykle položené dlaní vzhůru. Tváře jí zahoří, srdce se rozbuší. Musel ji tam dát kvůli ní, určitě chce, aby se ho dotkla.

Vše kolem přestane existovat. Nevnímá návštěvníky kina sedící za nimi a chroupající máslový popcorn. Vezme veškerou svoji odvahu a nenápadně se přiblíží rukou k opěrce. I on si všimne jejího náhlého projevu. Jejich ruce se skoro dotýkají. Kdo udělá ten první krok? Ona nebo snad on?

Nádech, výdech.

Ve stejnou chvíli překonají tu vzdálenost. Oba dva vnímají ten náhlý proud statické elektřiny, který jim vyvolal onen první neochvějný dotek.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek První dotek:

2. Candice přispěvatel
09.08.2014 [22:40]

CandiceTheSinna: Díky. Emoticon Drabbly píšu, jen když mě napadne dobré téma. Ale teď chystám ještě jeden na podobné bázi, takže se máš na co těšit. Emoticon

1.
Smazat | Upravit | 09.08.2014 [22:22]

Dala ses nám na Drabble. Dobrá cesta. Emoticon
I na tech dvě stě slovech si mě donutila představit si to kino, ty dva a prostě celkově všechno.
Těším se co napíšeš příště. :3 Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!