OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Poviedky od MimiPoviedky od Mimi** Viacdielne **
Nezostať sama (Dokončená) ♦ Len porozumieť (Dokončená)

** Fanfiction **
Little Dirty Secret (Dokončená) ♦ Podvedení (Dokončená)

 

welcome to my world

"Knihy sa podobajú na domov, kam sa vraciame aj cez najväčšiu búrku."

- Bernard Bolzano

 

 

Viacdielne 

 nezostať sama

Nezostať sama

Vlastná tvorba - DOKONČENÁ

Počet kapitol: 31 + prológ a epilóg

Obsah:

Jessie Stretton je mladý právnik, ktorý stále čaká na svoj prípad. Na prípad, ktorý ho vystrelí medzi vrcholových právnikov a on si konečne bude môcť voliť klientov, ktorých chce on a nik sa mu už neodváži diktovať čo áno a čo nie. Jedného dňa príde za Jessiem sociálna pracovníčka a žiada ho o pomoc. Zavedie ho za dievčinou, ktorá nevyzerá ani na dvadsať rokov, odmieta hovoriť a k svojmu okoliu je apatická.

Všetci vedia, že Diana si prešla peklom, ale ako zistiť, čo ju trápi, keď ich vytrvalo ignoruje? Ako zistiť, čo dlhé mesiace robila sama uprostred lesa a kde má celú rodinu? Jessie vie, že tomuto dievčaťu musí pomôcť a najlepšie čím skôr, lebo dievčina nie je len apatická, ale zrejme aj veľmi chorá. A aby toho nebolo málo, jediné, čo jej pery opúšťa, sú slová: Chcem ísť TAM.

Postavy: Jessie Stretton ι Diana Averyová ι Simone Collinsová ι Eddie Morris ι Steven Peterson ι Tiffany Blakeová ι Samantha Strettonová ι Dean Avery ι Mason Cooper ι Richard Flemming ι Jack Pharrel ι Nicolas Dante

Poviedku nájdete → TU

len porozumieť

Len porozumieť

Pokračovanie "Nezostať sama" - DOKONČENÁ

Počet kapitol: 25 + prológ a epilóg

Obsah:

Sam Strettonová je mladé dievča, ktoré si vďaka svojej tvrdohlavosti prešlo peklom. Stala sa drogovo závislou, žila s kriminálnikom a kradla. No ako sa hovorí, všetok zlé je na niečo dobré a Sam sa po niekoľkých rokoch utrpenia spamätala a rozhodla sa študovať a pracovať, aby sa vyrovnala svojmu bratovi, ale hlavne aby dokázala, že aj ona za niečo stojí.

Nič nie je jednoduché a Sam sa životom doslova pretĺka. Ale vo vnútri ju sužuje strach z jedného človeka, ktorý jej kradne spánok a pokoj.

Mason sa stále túla po svete a nikto nevie, kde sa nachádza. Sam sa musí mať na pozore, pretože Mason je viac než nebezpečný a voči drobnej dievčine chová obrovskú zášť a túži len po jednom. Po pomste.

Postavy: Samantha Strettonová ι Jessie Stretton ι Dominica Bennerová ι Tony Hines ι Paul Cesare ι Lacey Hatchettová ι Eric Pharrel ι Diana Averyová ι Mason Cooper

Poviedku nájdete → TU

 


 

FF 

little dirty secret

lds

FF na TVD - DOKONČENÁ

Počet kapitol: 34 + prológ a epilóg

Obsah:

Čo sa stane, keď Klaus zistí, že Elena má dvojča? Vytváranie nových hybridov sa stáva pomaly ale isto znova skutočnosťou. Ale keď JU spozná, celý jeho svet sa obráti naruby a nereálne sa stáva reálnym.

Postavy: Wilsonovci ι Alexander Vanderwall ι Chris Anthony ι Elliot Jefferson ι Aaron Wilden

Poviedku nájdete → TU 


 podvedení

Cheated

"Odvaha nie je neprítomnosť strachu, ale schopnosť prekonať ho!"

- Donald J. Trump

Stávka

FF na HP - DOKONČENÁ

Počet kapitol: 7

Obsah:

Človeka občas zaslepuje hlúposť a nenávisť. A zaslepený je aj Draco Malfoy, ktorý by radšej zomrel, ako položil ruku na nejakého Humusáka. Ale hovorí sa, že nenávisť a láska majú k sebe len jeden krôčik. Tak čo sa stane, keď Draco uzavrie stávku, aby dokázal, že môže mať všetko?

Poviedku nájdete → TU

 

Spáry minulosti

Pokračovanie Stávky - DOKONČENÁ

Počet kapitol: 23 + epilóg

Obsah: 

Minulosť sa nedá zvrátiť a občas je ťažké ju ignorovať. Draco Malfoy o tom vie svoje.

Od jeho romániku s Hermionou Grangerovou prešli už celé dva roky a on v sebe nenašiel silu, aby jej obraz vyhnal zo svojej mysle. Siedmy ročník sa chýli ku koncu a Draco vie, že ak niečo neurobí, Hermionu už nikdy neuvidí.

Jedine ak vo vojne, ktorá sa blíži neodvratnou rýchlosťou.

Postavy: Slizolinčania ι Bystrohlavčania 

Poviedku nájdete → TU

 

Úlomky zrady

Pokračovanie Stávky a Spárov minulosti - DOKONČENÁ

Počet kapitol: 21 + epilóg

Obsah:

Ani po všetkom, čím si Draco pre Hermionu prešiel na neho nečakal šťastný koniec a žena jeho života je šťastná s niekým celkom iným. Ale je to naozaj tak? Je Hermiona šťastná? Je správne, že sa Draco utiahol do úzadia a uzavrel sám do seba? Čo všetko ešte bude musieť urobiť aby aj on konečne pocítil tú vzácnu emóciu, ktorej sa hovorí skutočná a nefalšovaná  radosť? 

Postavy: Liam Igleby ι Edward Igleby ι Katie Potterová ι Abbie Malfoyová

Poviedku nájdete → TU 


co mam rada

- "Harry Potter" - životná láska .

- "The 100" - najväčšie prekvapenie vôbec.

- "Game of Thrones" - legendárna TV séria.

- "John Green" - pán Originálny.

- "Stephen King" - kráľ spisovateľov.

- "Tim Burton" - majster svojho remesla.

- "Na vine sú hviezdy" - keď Vás jedna kniha núti plakať a smiať sa zároveň.

- "Zelená míľa" - lebo ten príbeh nikdy nikto neprekoná. 

- "Malá princezná" - taký malý, veľký film!

- "Avril Lavigne" - because she is crazy bitch. 

- "Broken" - FF, ktorá čiastočne prekonala aj originál. Odkaz ↔ TU

  


Nezostať sama a Len porozumieť ponúkam aj vo formáte PDF. :)


 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Poviedky od Mimi:

10. Ali přispěvatel
01.04.2013 [14:36]

AliMimi, děkuji za názor a za trefnou kritiku. Vím, že spousta z těch věcí, co jsem napsala se neshoduje s přesnými charaktery postav. No, popravdě to nebylo ani moje nejlepší období... Chci napsat pokračování, které by se odehrávalo zhruba o deset let později. Draco by byl profesorem ve škole - učil by lektvary. A byl by přeci jen trochu víc malfoyovský. A Mia?! No, ta by se mohla vdávat... Jsem zlomyslná a chci jí překazit pravdu. No, a možná bych mohla uvést na pravou míru vše, co je zmíněné v těch povídkách. Co si o tom myslíš? Emoticon

9. Ali přispěvatel
01.04.2013 [11:37]

AliJéé! Budu moc ráda, když si to přečteš. Jelikož píšeš na téma HP, bude se to týkat taky toho. Emoticon Psala jsem dvě povídky - Prokletý tanec a Malá mudlovská šmejdka. No, popravdě si v hlavě pohrává s pokračováním a ráda bych znala tvůj názor, jestli do toho jít nebo ne. Emoticon Emoticon

8. Ali přispěvatel
31.03.2013 [21:04]

AliAhojky,
nerada otravuju, ale ráda bych znala tvůj názor na jednu mojí povídku. Měla bys čas si ji přečíst? :)

A.

7. LiliDarknight webmaster
27.03.2013 [22:29]

LiliDarknightAhoj.
Všetky kapitoly príbehu Hra som ti zmazala. Emoticon

6. zuzinecckaa přispěvatel
27.03.2013 [20:11]

zuzinecckaaDobře, pokusím se k tomu nějak dostat... Emoticon Ale opravdu sama nemám přesně nic promyšlené. Emoticon Byl to stav mysli, když jsem nad tím přemýšlela, takže fakt netuším, kam mě to dovede... A já tak nesnáším překvapení Emoticon

5. zuzinecckaa přispěvatel
27.03.2013 [20:05]

zuzinecckaaAbych se přiznala, sama ještě nevím. Je to teprve na začátku a vůbec netuším, co s tím mám dělat. Emoticon Jsem sama na to zvědavá, kam mě to jednou dovede... Jestli se do toho opravdu pustím. Emoticon

4. zuzinecckaa přispěvatel
27.03.2013 [19:57]

zuzinecckaaAhoj Emoticon
ještě netuším. Mám někde v pc teprve prolog a pár řádků k první kapitole... Možná. Emoticon Pomaličku (hodně pomaličku Emoticon Emoticon ) se na tom pracuje. Ale řeknu ti jedno - po dnešku mám asi náladu si něco napsat. Jestli to bude tohle či něco jiného... Emoticon To ještě netuším.
Uvidím, do čeho bych se pustila. Emoticon

3. Perla přispěvatel
26.03.2013 [18:56]

PerlaPozerám pozerám na nové zhrnutie. Emoticon Emoticon Emoticon Aj tak je úžasné rovnako ako predtým. Emoticon Emoticon

2. mima33 admin
26.03.2013 [16:32]

mima33Ahoj Emoticon
skype mám, ale používam ho málo Emoticon no určite Ti napíšem Emoticon Emoticon

1. Sophia přispěvatel
26.03.2013 [16:20]

SophiaAhoj Emoticon
Nemáš náhodou skype? Rada by som si s tebou popísala. Keď budeš mať záujem, napíš mi. Môj je v profile. Emoticon

« Předchozí  1 ... 25  26  27  28  29  30  31  32

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!