OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od Rebekaah1606Povídky od Rebekaah1606 Kapitolové
Podivný deník lidský, respktive můj - rozespané
Reálný svět má své vrásky - chystané
To světlo, co tma vydává (ff na Hostitele) - plánované
Poezie
Zklamání hněvu

Aktualizace: 1.9

 


Becky se rozhoupala ke krůčku i na ourstories a Anett, kupodivu pro všechny přihlížející, přijala vlídně - velmi důležitá zpráva. :)

Opět začínám, opět prosím o schovívavost, ač jde o přání zcela zbytečné - klasické otřepané úvody a důvody - a tak mějte strpení, pokusím se o rozjezd, však nebude hladký, začátky cest jsou hrbolaté.


ofvnmtorngwijs

osdfnoianebgsi

 

doeinjrfjlstgnui

Ve stavu: rozepsaném
Obsah: Podivný deník lidský, respektive můj - toť znamená nepravidelné zápisy mé. Nehledejte žádnou souvislost s Upířími deníky či něčím podobným. Tady najdete jen (ne)reálné problémy (ne)všedních dnů (ne)normálního člověka.

V hlavních rolích: Já s přispěním mého alter ega
Počáteční inspriraci: Nese na bedrech dáma jménem arnesis
Obrázek: Tuto úžasnou tvorbu nese na bedrech machr PSD izzie22 - Moc děkuji

1  2  3  4 5 6 7 8


cdjdfvnsor

Ve stavu: chystaném a pomalými krůčky psaném

Obsah: Mou hlavou na koštěti od Gucciho prolétlo již spousta dívčin, žen i maličkých holátak či vrásčitých stařen. Výsledkem činění čepelí mixéru byla madam a lady závislá na kofeinu, nesouc jméno Alexandra Hawkinsová.
Naše/Moje drahá Lexie prochází krizí s otázkou na rtech - Žila jsem vůbec? Jako věčná asistentka pana Coopra je velice otřesena, když se dozví o jeho vraždě. Spolu se svou nejlepší přítelkyní přichází o práci a její matka umírá na infarkt. I přes to, že si byli dosti cizí, zažívá Alex nepěkné deprese.
Věci se snad ani nemohou vyvrbit hůře, ale do všechno se zaplétává jedna pěkná středoškolačka, která se u vašich dveří objeví s tím, že nese titul vaší nevlastní sestry Scarlett, který by ráda prezentovala na svém facebookovém profilu.

Zkrátka a jednoduše - Reálný svět má své vrásky a není to jen ta jedna, kterou objevíte hnízdit na svém čele.
V hlavních rolích:
Alexandra Hawkins, Scarlett Portman, Meredith a Benjamin Young, Manželé Mary a Joel Youngovi
Obrázek: Za tento úžasný obrázek Děkuji prozměnu naspídované veverce Johnny - (JohnnaOut)

4 7 8


To světlo, co tma vydává

Ve stavu: plánovaném do budoucna
Fan Fiction: na milovanou knihu The Host

Obsah: Sourozenci Maddoxovi žili dále šťastný život, zatímco svět lidí upadal pod chapadla mimozemské rasy zvné duše, oni žili dále se svou babičkou. Možná už to nebyla stará, dobrá a hlavně lidksá babička Polly, nyní to bylo jen její tělo v němž sídlila duše jménem Světlo stínu. Každý prarodič, ale miluje vnoučata, pudy a láska k malým roztomilým tvářím nedokázali připustit, aby byli nahlášena jako volná těla a dokonce dětská. V izolaci se žije hezky, nic však netrvá věčně. A když tělo babičky Polly umírá, Světlo stínu se přesou vá do jiného hostitele. Ne každý má ale lidské děti rád.
Nejstarší dívka - Angel ví, že na útěk už je pozdě. Zvrat, všek nastává, když pět živých těl není nijak využito. Hledači žijí v paranoie. V arizoně mizí příliš mnoho těl a duší zároveň. Jsou vytypované možné úkryty. Však kolik je zde lidí? Jsou ozbrojeni? Nikdo přeci nechce, aby někdo umíral. Jak zjistit pravdu? Snadno. Lidé přeci věří pouze člověku. O držení v šachu, výhružce smrtí, naději a zoufalství.

Kde je dětství? Tam kde se neumírá...

V hlavních rolích: Angel, Finn, Jimmy, Abby a Sabine Maddoxovi, Hledači, Původní postavy z Hostitele


 


Poezie

Zklamání hněvu / Papírová realita / Ventilace stydlivostiMé srdce fanouška <3

Jednoznačně a také má tepající srdovka a věc krajní, možná že i fanatická - Hunger Games!!!

HAPPY HUNGER GAMES AND MAY THE ODDS BE EVER IN YOUR FAVOR!

Nadále také čestné místo v srdci už nějaký ten pátek zastává Twilight saga, ač už se její post propadl o pár příček.

Závislá na seriálech, zvláště pak na True Blood, pro Iana/Damona The vampires diares, milovnice vtipu HIMYM, zvláště pak Barneyho, nepohrdnu jakoukoliv reality show, ale za tu nejlepší považuji bezpodmínečně The survior, sledovala jsem The Big Bang Teory, ale poslední dobou nějak přestávám, ráda zkouknu klasiku v podobě Simpsonů za doprovodu Futuramy.

 


 

Životní motta

„Dobré vlastnosti nikdy nepotlačí ty špatné. Stejně jako cukr do jedu, nezabrání jedu být smrtící” - Arabské přísloví

„Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme.” - Wiliam Shakespeare

Skutečnost nebo iluze? Real or not real?" - Hunger Games, Suzanne Colins

 

Vaše Becky. :)Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Rebekaah1606:

6. mere :3
06.11.2013 [14:14]

Povítku o Hostiteli!!!! Prosím! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5.
Smazat | Upravit | 01.09.2013 [22:10]

keď to človeka chytí, nemôže si pomôcť Emoticon Emoticon Emoticon

4.
Smazat | Upravit | 01.09.2013 [21:57]

Máš odo mňa správičku na maili... Emoticon

3. arnesis přispěvatel
01.09.2013 [14:14]

arnesisHm, pokusím se dopsat :D teď jsem si nadělala kapitoly dopředu, takže si hezky odpočinu :D a užiju si poslední den prázdnin a až se zejtra budu nudit ve škole, tak vymyslím, co bych mohla napsat dál :D a moc děkuju za hlas v anketě :D je drsný, že jsem se umístila s naprosto novou povídkou :D
No, néé, ty Hunger Games jsou moc divné :D a složité :D prostě tam popisuju více méně příběh 15ti lidí najednou, je to na základě jedné hry :)
Teen Wolf miluju :D jen tam existují dokonalí kluci :D a proto už mám dva nápady, co sepsat :D a nějak se nemůžu dokopat :D ach :D

2. arnesis přispěvatel
31.08.2013 [10:54]

arnesisJůůů, děkuji :D mě těší, že já jsem druhá s komentářem :D ..a ano, jsem tu už delší dobu, ale až včera jsem konečně sepsala shrnutí :D uch, netuším, upřímně, píšu ještě jednu povídku s Hunger Games, ale ...ta je moc komplikovaná, takže ji sem určitě nedám :X a neboj, první dopíšu, co mám rozepsané a pak skočím na Teen Wolf asi :D mám dvě velké inspirace 3:)

1. Poisson admin
28.08.2013 [21:02]

PoissonVe shrnutí je třeba mít názvy a popisy povídek (básní, článků apod.) a min. jeden již funkční odkaz. Až si to upravíš, opět zaškrtni ´Článek je hotov´. Děkuji.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!