OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Shrnutí od: JannaShrnutí od: JannaJednorázovky: Rescue out of Darkness // Mrtvé město
Básně: Škola // Umřít v bolesti a žít

Poslední aktualizace: 24.1.2011

Jelikož se hlavně věnuji psaní FF na Stmívání, tady toho ještě moc nemám :) Doufám, že časem něco přibude :) Budu šíleně ráda, když zanecháte nějaký komentík :)
Vaše Janna

 


Rescue out of Darkness (Vysvobození z Temnoty)


Jednorázovka. Povídka o slepé dívce, která zažila spousty otřesných věcí v životě. Snaží se vysvobodit z temnoty, která ji obklopuje. Doufám, že se zalíbí :D Jak už někteří možná víte, mé povídky jsou silně pesimistické a tahle není vyjímkou :D Dokonce si myslím, že jsem do této toho pesimismu vložila až moc... No uvidíte :) Dalo by se říct, že má špatný konec, ale je to polemizující... pro tu dívku je to třeba konec dobrý...

Čtěte: ZDE

 


Mrtvé město


Elizabeth Smithová je (ne)typická dívka ze snobské čtvrti města. Po hádce se svojí matkou uteče z domu, jenže narazí na několik pochybných lidí... Kdo je James, a co se to děje ve čtvrti největší chudiny přezdívané jako Mrtvé město?
Jednorázovka. Abych přiznala barvu, hodně dlouho jsem se rozmýšlela, jestli sem tuto povídku dám, protože tak jaksi na ni nemám úplný podíl. Byla to hromadná slohovka, kterou jsme psaly v šesti lidech ve škole ještě minulý školní rok. Přece jenom, zřejmě mám alespoň trochu autorských práv na tuhle povídku, a proto ji tu nakonec máte. Mě ovšem nepište žádné chvály, jelikož já se na ni téměř nepodílela (v té době bylo pro mě psaní jakýchkoliv slohovek největší vopruz - doby se mění, bohudík :D).
Dle mého mínění je tato povídka přímo bombastická, holky to napsaly úžasně :) Je to ten typ, co ve vás něco zanechá, takový zvláštní pocit... Alespoň u mě to tak bylo.

Čtěte: ZDE

 


Škola


Ha! Víte, co vznikne, když se někdy ale opravdu příšerně nudíte ve škole? Básnička! :D Teda, v mém případě spíš jen pokus o básničku, vemte to tak, že jsem v životě žádnou nenapsala, takže se to moc nerýmuje a je to dost uhozený (a trochu sarkastický) :D Snad to bude alespoň k přečtení :) Jen tak pro informaci - napsala jsem to v hodině latiny, tak si domyslete, jaká musí být v ní asi nuda :D

Čtěte: ZDE

 


Umřít v bolesti a žít


V pořadí má druhá báseň. Tentokrát se nejedná o žádnou parodii, jde o vážné téma. Snažím se lyricky popsat bolest v umírání a následné probuzení do nového života.

Čtěte: ZDE

 

  

Kontakt


 

Takže, v případě, že byste mě chtěli nejak zkontaktovat. Můj email je jana7777(a)seznam(d)cz nebo janna(a)stmivani(d)eu a moje icq je 252*196*011.

Odkaz na shrnutí na mé povídky na Stmívání.eu: ZDESdílet Sdílet

Diskuse pro článek Shrnutí od: Janna:

1. Lareth přispěvatel
02.10.2009 [16:52]

LarethBeautiful, my devil twin!EmoticonEmoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!