OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Poviedky od Spitej5kyPoviedky od Spitej5kyPoézie - Paródie:

Náš príbeh stvorenia

Spitá5ka

Občianska náučná výchova

Paródia na Harryho Pottera

 

Iba sa rozbiehame!

Niečo o nás:

Tak, v prvom rade je naša tvorba dosť uletená. Doporučujeme len odvážnejším! A vznik? Vznikli sme na zastupovanej hodine. Nudili sme sa, a keďže Killy a Naty už s písaním skúsenosti majú, povedali sme si, že zabijeme čas a vymyslíme si básničku. Samozrejme nemohla byť o ničom normálnom, pretože našu partiu tvorili aj Adzimáčik s Willym a to znamená, že nič, v čom sa nebude nachádzať slovíčko "debil" a "chľast" sa určite neurobí. No, našťastie, bola tu aj Bambi, ktorá nás v pravý čas vždy zastavila, aby sme nenapísali ešte nejakú väčšiu volovinu... A potom, keď sme dopísali, sme zistili, že tvoríme super tím! Spojením Naty, Killy a Bambi sa utvoril rým - no WAW! A spolčením Adzimáčika s Willym vznikli NAOZAJ originálne nápady, takže o múzu (podľa nás až prehnane aktívnu) sme mali postarané. A tak nás tu máte! A my už iba dúfame, že si naše... ehm... zvrhlosti niekto prečíta.

xD Spitá5ka xD

 

 

Aktuálne voloviny:

 

*Občianska náučná výchova*

*Náš príbeh stvorenia*

 

 

 

 

 

 

Náš príbeh stvorenia

Naša úplne, ale úplne prvá básnička! Čiže to berte s rezervou. Rozhodne len pre odvážnejších!!! *Jedného večera za súmraku... vybrali sa... do...*

TU

 

 

 

 

Spitá5ka

Tak, oproti ostatným básňam je táto naozaj dobrá. Bude o nás, ako o členoch, samotných.

TU

 

 

 

 

Občianska náučná výchova

Keď sa človek nudí, vymýšľa naozaj čudné veci. Aj vám sa stalo, že ste na hodine s triednym učiteľom pomaly zaspávali a mysleli ste na to, aký je jeho výklad nudný a bezfarebný?

TU

 

 

 

Paródia na Harryho Pottera

A máme tu ďalšiu poéziu-paródiu, tentokrát na Harryho Pottera! Nie je to nič hrozné, vlastne nám to príde aj v celku vtipné. Tentokrát bez vekovej hranice, nie je to nič úchylné... výnimočne. Skrátka, začiatok je o tom, ako Harry prežil "Avada Kedavra" lorda Voldemorta a potom sa presunieme do obdobia, keď Dumbledore hľadal horcruxi (viteály po česky). Ale ako to skončí? Prežije tentoraz Dumbledore? A prežije vôbec Harry?

TU

 

 

 

 

 

Tak, a to je ZATIAĽ všetko. Prajeme pekný zvyšok dňa.

 xD Spitá5ka xD

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Poviedky od Spitej5ky:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!