OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Poviedky od LiliumPoviedky od LiliumKapitolové:
V zlatej klietke - píše sa
Právo silnejšieho - pripravuje sa
Anjeli a Démoni - nápad
Biele pierko - nápad
Drabble:
Koniec všetkého
Neviem
Treba sa zamyslieť

f

 

Vitajte na mojom zhrnutí! Dúfam, že sa Vám budú páčiť moje príbehy. :-)

 

Aktualizácia:

Nič nové. :)

 as

 V zlatej klietke 

VZK

píše sa 5 kapitola :)

Legenda vraví, že každý človek na svete má svojho ochrancu. Do tohto sveta sa narodila dievčina menom Lana. Nikdy nepoznala aké je to byť Chránená mať svojho ochrancu (démona). Jedného dňa sa to však zmení a tak sa začne Lanin život zrúcať ako domček z karát.

1.kapitola ♥ 2.kapitola ♥ 3.kapitola ♥ 4.kapitola ♥ 5.kapitola

 

 

A&D

Anjeli a Démoni

nápad (dal by sa zrealizovať)

John Newman. Muž s ťažkou minulosťou. Muž, ktorý zomrel, aby našiel vraha svojej ženy a dieťaťa. Ocitá sa tak medzi týmito dvoma svetmi už veľmi dlhú dobu. A už nie je žiadny nováčik. Je to známy...Prebehlík.

Príbeh je o jednom chlapcovi, ktorý sa stane svedkom vraždy. Ale vrah ho zbadal skôr, ako náš hrdina príbehu stihne ujsť. Príbeh plný zápletiek malých či veľkých, lásky a hlavne padlých anjelov.

Drabble:

Koniec všetkého

t

(Kliknúť na obrázok)

Neviem

ghlj

Treba sa zamysieťmetrSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Poviedky od Lilium:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!