OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od ibaliPovídky od ibalijednorázové: Fotoalbum, Deštivé odpoledne, Myšlenkové bariéry, Krása Na pokračování: Oheň na hranicích, Intliziyo metal, Hlasy z druhého břehu

cloud

 

Drabble: 

  • Fotoalbum
  • Deštivé odpoledne
  • Myšlenkové bariéry
  • Krása

Na pokračování:

 

Oheň na hranicích

fire

Paige Asherová žije ve světě, o kterém se normálním jen zdá. Svět v budoucnosti je napaden čarodějnicemi, vraždící smrtelníky nelítostným a drsným způsobem. Jedinou šancí jsou lovci. Lidé, alespoň z části odolní proti kletbám nadpřirozených tvorů. Přesně těm se Paige spolu se svým bratrem narodila. Ovšem život objetováný záchraně druhých má i své stiné stránky, mezi něž patří ztráta členů rodiny, které čelila i Paige po smrti sourozence. Nelítostná vražda v ní nechává růst nenávyst i touhu po pomstě. 

kapitoly: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

 

 

Intliziyo metal

robot

 Mé jméno je Aivie, neboli P032, jsem robot. Měla bych být mrtvá...Ale nejsem, i přes všechno kruté zacházení žiju, a jsem připravená se mstít!

Představa služebníka, plnícího každé přání, je sice moc pěkná, jenže co když už to přerostlo lidstvu přes hlavu? Co když stroje cítí bolest, vztek, touhu po svobodném životě?

Příběh o mladé robotce, poslušně plnící rozkazy svého pána, bolestně zklamané v lidech, které se podaří uniknout rozebrání a také jisté smrti. Aivie se vzdá svého jména, začíná nový život pod přezdívkou Intliziyo.

kapiloly: 1, 2, 3, 4

 

 

Hlasy z druhého břehu

 hlasy z druhého břehu

Helen je vytržena ze svého normálního života, jehož největší starostí jsou kluci, známky ve škole a přísní rodiče. Začne omdlévat v těch nejméně vhodných chvílích a po každém takovém zážitku je více spjatá se světem, do kterého se v takových stavech dostává. Nejedná se však pouze o jiný stát nebo světadíl, kam utíká, při jejích cestách s ní hovoří mrtví.

kapitoly: prolog

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od ibali:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!