OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od CarliePovídky od CarlieJEDNODÍLNÉ:
Tohle je o nás
Vrah vlastní krve
Čekat a přečkat
Komplic
Můj osud
Smířit se
Nepřítelkyně anorexie
KAPITOLOVÉ:
Vězněná
Všemocný

 

jednodílné:

Tohle je o nás krev

 

Minulost nás ovlivňuje po celý život. Jak se s tou svou dokáže vyrovnat mladá dívka, která se snaží postavit na vlastní nohy? Pocítí pochopení od osoby jí nejbližší?

Vrah vlastní krve maska

 

Snad skoro každá matka miluje své dítě nadevšechno na světě. Co když se ale najde jedna, která se rozhodla svou rodinu opustit? Zvládne se mladý otec chopit velké zodpovědnosti a postarat o své dítě sám?

Čekat a přečkat ulice

 

Co se vám může stát, když si jednou lehkovážně zkrátíte cestu domů přes temné ulice velkoměsta?

noviny


Komplic

Když se jednou nitky života staršího pána propletou s nitkami ruské mafie… podlehne nátlaku nebo si bude stát za svým? Dokonce i v případě ztráty vlastního života? 

 

destiny

Můj osud

Když vám jednou udělá někdo v životě velkou tlustou čáru, která se už nedá překročit, a vy se musíte dívat, jak vás vaši blízcí oplakávají...


 

Smířit se
smířit se

 

Mladičká dívka se snaží vyrovnat se svou minulostí a hledá profesionální pomoc. Podaří se jí se vším smířit? Bude moct jednou žít normální život?

 

 

 

Nepřítelkyně anorexie anorexie
Občas nezáměrně přehlížíme i nepřehlédnutelné. Později toho ovšem často litujeme...


 

kapitolové:


 

Vězněná(povídka je dokončena)
vězněná

 

Až do jisté chvíle si Annie žila relativně spokojeným životem, který se jí ovšem nešťastnou náhodou v jedné sekundě od základu změnil. Chvilka nepozornosti způsobila, že byla Annie unesena a uvězněna spolu s dalšími dívkami a dětmi, které jistí muži prodávají za velké peníze do otroctví. Bude schopna smířit se s osudem, který pro ni byl připraven? Bude natolik silná, aby se poprala s nástrahami cizího nepřátelského prostředí a zvládla velký psychický nátlak?

(Obchodování s lidmi je v dnešní době na denním pořádku a bohužel není v ničí moci tuhle škaredou kriminální činnost potlačit.)

 


*

kapitola 1.

kapitola 2.

kapitola 3.

kapitola 4.

kapitola 5.

kapitola 6.

kapitola 7.

kapitola 8.

kapitola 9.

kapitola 10.

kapitola 11.

kapitola 12.

kapitola 13.

kapitola 14.

kapitola 15.

kapitola 16.

kapitola 17.

kapitola 18.

kapitola 19.

kapitola 20.

kapitola 21.

kapitola 22.

kapitola 23.

kapitola 24.

kapitola 25.

kapitola 26.

kapitola 27.

kapitola 28.

kapitola 29.

kapitola 30.

kapitola 31.

kapitola 32.

kapitola 33.

kapitola 34.

kapitola 35.

kapitola 36.

kapitola 37.

kapitola 38.

kapitola 39.

kapitola 40.

kapitola 41.

kapitola 42.

*

 

 

 


(píše se???)
Všemocný

 

všemocný Nikdy nebyl spokojený se svým životem a doslova se jím probíjel. Až moc brzy byl  nucen dospět a stát se oporou jak matce, která se nikdy nepřenesla přes odchod svého  manžela, tak také sestře, neboť právě ona pro něj představovala tu největší přítěž.  Záviděl jí, že měla život o tolik jednodušší než on. Jenomže jednoho dne dolehne krutá  realita i na Annie a zmizí. Dokáže se Logan smířit s tím, že byla jeho sestra nemilosrdně  unesena a už nikdy se s největší pravděpodobností neshledají? Dokáže vydržet  úzkostně stále se sesypávající matku a přitom zůstat začleněn v běžném chodu života? A co láska? Dokáže si tenhle zatvrzelý sukničkář najít spřízněnou duši?

 

*

kapitola 1.

kapitola 2.

kapitola 3.

kapitola 4.

kapitola 5.

kapitola 6.

kapitola 7.

 


 

  

 

 

 

 
 


 

aktuálně: Snažím se. 

 Nevím, jak to říci, ale zatím mám jeden velký blok, přes který se nedokážu dostat. Skončila jsem na konci 8. kapitoly a nevím, jak mám překlenout jednu část Loganova života. Nedokážu pokračovat - psát tak, abych se dostala k tomu, k čemu chci. Zkrátka a dobře to teď drhne. A je jen otázkou času, jestli se mi podaří ten zásek překonat anebo mě porazí a má múza se ke mně už nevrátí. Ráda bych ji u sebe opět měla, ale je to velmi křehký nezvladatelný tvor, který se dá těžko lapit. Navíc je velmi obtížné skloubit školu, práci, rodinu, zájmy a přítele dohromady. Takže přiznávám, že si na psaní málokdy vzpomenu. Snad prominete mou odmlku...  

 
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Carlie:

68. Carlie přispěvatel
26.05.2013 [20:34]

CarlieAhojky holky,
to je mi náhoda. Zrovna dnes jsem sem opět po několika měsících zavítala a co tu nenajdu. Zprávy od vás. Emoticon
No dlouho jsem nic nenapsala, ale mám teď dlouhé prázdniny, tak bych se chtěla ke svému oblíbenému odpočinkovému koníčku vrátit. Jak dlouho u toho opět vydržím těžko říci. Emoticon Je to se mnou jak na horské dráze, ale každopádně mě moc těší váš zájem.
Zkusím sem hodit první kapitolu Všemocného a uvidíme, jestli se bude líbit a jestli mě chytí můza k napsání dalších. Skončila jsem někde u šesté, prozatím.
Teď si ale budu muset znovu připomenout, jak to tady vlastně funguje. Emoticon Emoticon

67. Killy přispěvatel
26.05.2013 [20:17]

KillyMusím sa pridať k Janna. Ako tvoja veľká fanúšička, nedá mi inak, len ako ti zopakovať, že Veznená je jedna z naj poviedok, aké som kedy na OS čítala a veľmi ma inšpirovala. Hádam sa k nám raz vrátiš!!! Emoticon

66. Janna přispěvatel
26.05.2013 [19:51]

JannaAhoj, Carlie, dnes jsem si vůbec nevím proč najednou vzpomněla na tvou povídku Vězněnou :D A nedalo mi to, dokud jsem si ji zas nenašla, takže si ji plánuji zas znovu přečíst :D (aneb, ať vládne prokrastinace během zkouškového)
Ale chtěla jsem se zeptat, jestli náhodou neplánuješ něco dalšího napsat? :) Tvůj styl psaní je fakt úžasný :)

65. Killy přispěvatel
12.08.2012 [13:07]

Killyja som trpezlivá, nie je problém Emoticon budem čakať Emoticon P.S. A Veznená je jedna z najlepších poviedok na týchto stránkach, takže ťa prosím aby si ju neurážala Emoticon

64. Carlie přispěvatel
11.08.2012 [23:49]

CarlieMilá Killy,
jsi fakt úžasná... já bych dávno někoho nestálého a utlumeného, celkově prostě hrozného člověka, jako jsem já, leda tak poslala někam, kde slunce nesvítí. Děkuji ti, že jsi jiná.
Ale obávám se, že moc skvělé zprávy nemám. Trochu jsem "s tím" sice pokročila, ale asi jen tak o dvě, možná tři kapitoly. Zkrátka mám takový pocit, že to nemá šťávu. Teda upřímně... když si tu tak po té dlouhé době pročítám Vězněnou, mám takový pocit, že ona byla taktéž hrozně napsaná - prostě průšvih, ale bavilo mě to... žila jsem tím, žila jsem s Annie bez ohledu na to, jak hrozně neprofesionální a lajdácky napsané to bylo.
Ale tohle je jiné... Všemocný mi nejde. Nedokážu se do něj vžít.
Ale občas se mi přeci jen podaří připsat pár odstavců... nevím. Ještě bych to nerada vzdávala. Jestli to někdy spatří světlo světa to nevím. Jedno vím ale určitě. Za moc to stát nebude. Emoticon
Měj se hezky, nezlob se a ještě jednou děkuji za tvou oddanost. Emoticon

63. Killy přispěvatel
10.08.2012 [21:12]

Killytak fajn... aby si videla, tak na teba ešte stále po viac ako polroku pravidelne myslím... ale ako si na tom ty? stále rovnako? Emoticon

62. Killy přispěvatel
09.01.2012 [18:30]

KillyAj ja sa hlásim!!! Emoticon čakám na Všemocného!! (a dúfam, že sa tam na konci objaví aj Annie... Je mi za ňou smutno Emoticon ) Tak.. držím palce!!! Emoticon

61. TalenntativeKing přispěvatel
10.12.2011 [22:04]

TalenntativeKingCarlie, doufám, že stále ještě neprožíváš svou tvůrčí krizi. A pokud ano, tak žadoním, abys v sobě znovu nalezla lásku a chuť do psaní a tvoje můza se konečně vrátila z dovolené. Emoticon Takový talent, s jakým píšeš, je hřích zahodit, mnohem větší zlo ale je, nechat čekat ty zástupy lidí, kteří se těší na další příběh. (Já mezi nimi.)

Takže přeju hezké svátky a pilnou, svědomitou můzu pod stromeček. Emoticon

60. Carlie
30.11.2011 [16:08]

Milá Killy,
Emoticon Opravdu nevím, promiň. Moc toho nemám. Jen jednu kapitolu. Nevymyslela jsem totiž hlavní myšlenku celého jeho příběhu... zatím. Pokusím se na to podívat a zamyslet se znovu. EmoticonJsem teď docela časově vytížená... abych podávala dobrý výsledky ve škole, zájmy, přátelé a rodina... na psaní moc náladu v poslední době nemám. Emoticon

59. Killy přispěvatel
28.11.2011 [21:27]

KillyEhm, ešte stále nevieš, či budeš niečo v najbližšej dobe písať???? Chýba mi Veznená a niečo o jej bratovi by som si rada prečítala... Emoticon

 1 2 3 4 5 6 7   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!