OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od AndysekAndysekPovídky od AndysekAndysekNa pokračování: Odstřelovač (dokončená), Na konci duhy (rozepsaná) Jednorázové: Lektvary po francouzsku (dokončená) Drabble: Noční setkání, Hodiny smrti, Kouzelný kocour, Názorný nácvik, Základní pud, Plážové odhalení Básně: Jsem... jsem

Vítám vás ve shrnutí mé takzvané literární tvorby :)

 

Nejvíce se věnuji povídkám s postavou Severuse Snapea z románů J. K. Rowling.

 

Povídky na pokračování:

 

 

Odstřelovač (Harry Potter FF)

Odstřelovač

Co se stane, když Severus Snape zastává svou roli dvojitého agenta i jako odstřelovač s mudlovskými zbraněmi a nejenom s nimi? Hlavní postava je více či méně OOC. Povídku jsem začala psát v průběhu roku 2010 jako odreagování od těžkého období té doby. Z důvodu zaneprázdněnosti jsem v ní nepokračovala. Pozapomněla jsem na ni a objevila ji ve svých počítačových poličkách v lednu letošního roku (2017), kdy jsem na ni navázala a pokračuje tak, jak máte možnost číst.

 

V srpnu 2017 jsem nechala vytvořit vázanou knihu v jedné kopii, nakonec jsou dvě. Dovoluji si se pochlubit :)

 

Kniha Odstřelovač

 

 

 

Jednorázové povídky:

 

Lektvary po francouzsku (Harry Potter FF)

Lektvary po francouzsku

Severus Snape je vyslán do Francie pomoci s výrobou složitého lektvaru se vzácnou přísadou. Jak může vše dopadnout, když jeho pomocnicí má být nejlepší lektvaristka ve Francii? Jedná se o můj opravdový první literární počin, pokud nepočítám jednu velmi červenou knihovnu. Podílela se na něm má tehdejší nejlepší kamarádka Evelyn, která se mnou sdílela mé nadšení do postavy nenáviděného profesora lektvarů. Bohužel, rychle ji opustilo a já na svá malá dílka zůstala sama, jelikož mne můj zájem o něj neopustil :) Posuďte sami, když světlo světa tato povídka spatřila v roce 2004.

 

 

Drabbles:

 

drabbles

Někdy jenom tak sedím a najednou mne něco napadne a musím to zapsat. Jindy řídím a u toho přemýšlím. Občas se inspiruji hláškami svého okolí nebo mnou milovanou scénou ze sitcomu. Někdy čtu knihu a dané téma mne inspiruje. Každopádně, jedno je společné. Jakmile mne téma drabbleu napadne, ihned ho zaznamenávám na "papír".

 

 

 

Plážové odhalení

 

Severus a Hermiona tráví společnou dovolenou.

 

 Základní pud

 

Severus a Hermiona tráví společnou noc.

 

Noční setkání

 

Severus a Harry se potkávají uprostřed noci na štábu (inspirováno sitcomem Přátelé).

 

Názorný nácvik

 

Severus potkává Harryho a Rona uprostřed nácviku (inspirováno sitcomem Přátelé).

 

Kouzelný kocour

 

Severus a Hermiona si pořídili zvířátko.

 

Hodiny smrti

 

Zatím jediný triple drabble na neseverusovské téma. Téma, které se mne velmi dotýká a je odrazem skutečnosti.

 

 

Básně:

 

Nikdy jsem básně nepsala, nemám k nim jakýkoliv vztah. Nevím proč, ale něco se ve mně zlomilo a někdy potřebuji sdělit své pocity a jak jinak než básní?

 

 

Jsem…  jsem

 

Kdo opravdu jsem? A kým chci být?Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od AndysekAndysek:

10. Vanillkagirl3 přispěvatel
09.02.2018 [19:40]

Vanillkagirl3AndysekAndysek : dík

9. AndysekAndysek přispěvatel
02.02.2018 [21:43]

AndysekAndysekVanillkagirl3: přečti si tohle Emoticon www.ourstories.cz/2-o-webu/jak-pridam-povidku/

8. Vanillkagirl3 přispěvatel
02.02.2018 [21:27]

Vanillkagirl3Ahoj, chci tu písať nejaký príbeh ale nevim kde písať prosím kdy bi ste mi poradili ?? Emoticon Emoticon

7. AndysekAndysek přispěvatel
31.05.2017 [8:09]

AndysekAndysekDementni dotaz to neni,.ale ja fakt nejsem tak technicky antitalent Emoticon Perex jsem mazala 3x a znovu nahravala a upravovala velikost. Je i videt ze je 100.a ma 2kb ale v zobrazeni byl stale stejne velky. Vsechen text jsem zkopirovala do wordu, kazdy zvlast zautomatizovala, a pak dala zpet do admin. A jo ulozila jsem to Emoticon Neco jsem tam pridavala a bylo to tam Emoticon Viditelne me to nema rado Emoticon

6. Poisson admin
30.05.2017 [22:32]

PoissonVím, že to bude dementní dotaz, ale uložila jsi ty změny? Emoticon Každopádně jsem to udělala já podle toho návodu , a voalá Emoticon No, hlavní je, že to je, kdyby se to opakovalo, zkusíme to pak třeba po mejlu nějak technicky dořešit.

5. AndysekAndysek přispěvatel
30.05.2017 [18:57]

AndysekAndysekJá teda nechci být za bejka, ale celé jsem to převedla do wordu, nastavila automatickou barvu, perexu nastavila 100 bodů, je to i vidět v obrázcích a stejně to vypadá, jako bych s tím nic neudělala a to se tu s tim crcam už hodinu Emoticon

4. AndysekAndysek přispěvatel
30.05.2017 [12:44]

AndysekAndysekOka, provedu, děkuji Emoticon

3. Poisson admin
30.05.2017 [12:29]

PoissonTak kdyby to dál nešlo, předělám to já, ale vlastně je asi problém v tom, že to právě děláš přímo tady, možná to nějak blbne. Ty samotný texty bych, být tebou, hodila do Wordu, pro jistotu ještě dala do automatické černé, a vložila zpátky. Kdyby byl pořád problém, předělám to, ale vlastně bych jen udělala to samý, co píšu.

2. AndysekAndysek přispěvatel
30.05.2017 [12:16]

AndysekAndysekCo se tyce povidek, ve wordu mam vzdy cernou barvu automatickou na bilem pozadi. V administraci s ni nic nedelam. Shrnuti jsem vytvarela primo v administraci, to nikde mimo nemam. Co tedy s tim prosim? Perex foto upravim.

1. Poisson admin
30.05.2017 [11:59]

PoissonShrnutí ti musím vrátit.
1) Pravidla pro velikost perex obrázku platí i pro shrnutí (velikost max 10kB, výška max 100px)
2) Text není čitelný (když si článek otevřeš v jiném okně, sama to uvidíš). Je třeba mu dát ještě ve Wordu (nebo jakémkoliv programu, ve kterém s textem pracuješ) automatickou černou barvu, ne až v administraci. Někdy s tím míváš problém i v povídách, bylo by dobré dát si na to pozor.

Až si to upravíš, opět zaškrtni ´Článek je hotov´. Děkuji.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!