OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od alanisealicecullenPovídky od alanisealicecullenPoezie: Nešťastná láska; Závislost jedné dívky; Nešťastná láska
Povídky na pokračování: Spřízněné duše - Záchrana před půlnocí Povídky na pokračování - FF: Holka na zabití(Vampýrská akademie); Holka na zabití 2:Láska za trest (Vampýrská akademie)

 

 

 

 

 

 

SD: Záchrana před půlnocí - 5%

Holka na zabití 2 - 2. kapitola - 90%

Holka na zabití 2 - 3. kapitola - 85%

 

 

Závislost jedné dívky

děj: Příběh o závislosti na drogách

stav: dokončená

 

Neštastná láska

děj: Je to o lásce, která dopadne špatně. 

stav: dokončená

 

 

Spřízněné duše: Záchrana před půlnocí

děj: Alexandra je úplně na dně. Během krátké doby přišla o svou první velkou lásku, nejlepší kamarádku a milovaného koně. Její rodiče to nenechají jen tak a k Vánocům ji darují kobylku příhodně pojmenovanou Naději. Mezi nimi vzniká to nejpevnější pouto na světě. Pouto člověka a koně. Už za krátkou dobu je vidět, že Naděje je to jediná, která může pomoct Alex žít dál. Díky ní se Alex statečně staví minulosti, která není ještě uzavřená a navazuje křehká pouta s okolím. Záhy však Alex zjistí, že Naděje není jen obyčejný kůň. Začíná jejich první společné dobrodružství.

stav: rozepsaná

1.kapitola * 2. kapitola * 3. kapitola * 4. kapitola

 

 

 

Holka na zabití

FF: Vampýrská akademie

děj: Rose se jednoho dne probudí v cizím domě. To by zkušenou "pařmenku", jako je ona, ani tak nezaskočilo. Jenže už od začátku je to divné. Jen do doby, než zjistí, že je mrtvá. Avšak Rose zjistí, že život není spravedlivý ani po smrti, když ji "svěří" jednomu ruskému týpkovi. Rose je to už počátku proti srsti, protože vedle něho vyplouvá na povrch černá minulost, popletená přítomnost. Rose se brání svojí typickou zbraní- ostrým jazykem, ale Dimitrij umí vracet stejně. Nakonec jim nezbývá nic jiného než věřit v sílu, která otupí i ten nejostřejší nůž.

Stav: dokončená

1. kapitola * 2. kapitola * 3. kapitola * 4. kapitola * 5. kapitola * 6. kapitola * 7. kapitola * 8. kapitola * 9. kapitola + epilog

 

 

Holka na zabití 2

děj: Rose a Lissa se vrací na akademie Sv. Vladímíra. Obě doufají, že před Dimkem zamlčí svou třetí kamarádku Sydney Sage - uprchlici z akademie, která je v Řecku. Ale osudu neporučíš a Sydney se vrátí o něco dřív. Takže všichni tři odjedou na Akademii. Z počátku je všichni jako dobrý vtip - nešikovná dhampýrka, uprchlá princezna a morojka z alchymistické rodiny. Ale tyto tři dívky zamíchají karty, tak že by to slavná Akademie Sv. Vladimíra nemusela přežít.

Rose začíná chápat, že ve vztazích  založených na lásce je úplný nováček. Její vztah s Dimitrijem je plný napětí a vášně. S Dimitrijem hledají tu správnou rovnováhu a vůbec jim nepomáhá, když se kolem Rose motá Matt a její nový učitel Stan Alto.

Na Lissu plně dopadne odpovědnost za své postavení a získá to, co nikdy nechtěla - být princeznou. Aby toho nebylo málo, tak najednou se s ní začně něco dít. Už toho má i tak dost a navíc se kolem ní motá Christian Ozera. Lissa zná jeho úmysly s ní - díky ní vyšplhovat, co nejvýš na společenském žebříčku. Bohužel i přesto ji Christian nedá spát.

Sydney to nemá lehké. Jediná osoba, která se dokáže přenést, přesto, že je morojka je její lidská mamka. Její otec ji dává jasně najevo, že měla být alchymistkou a ne zrůdou. Stejný názor sdílí i ve škole a Sydney si vbrzku připomene, proč byla, taqk pošetilá, riskovat vše, aby se z téhle školy dostala. Ale to je její velké tajemství. Bohužel tajemství se vždy nakonec vyjeví a její přátelství s Lissou a Rose se ocitá na pokraji krachu. Sydney si ale neuvědomuje, že se ocitá v hlavní roli jistého plánu.Adrian Ivashov dobře ví, že jako královský a královnin prasynovec si musí vybrat dobrou partii, ale když se po letech objeví jeho dávná láska Sydney je ohoten zariskovat vše jen, aby ji dostal.

Mia Rinaldiová si na svůj život nemohla stěžovat, než znovu oživla její dávná můra....

stav: píše se

1. kapitola * 2. kapitola * 3. kapitola

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od alanisealicecullen:

6. petra
26.03.2016 [11:57]

Ahoj, mieniš ešte pokračovať v poviedke Holka na zabití II.? Emoticon

5. mima33 admin
02.12.2015 [20:27]

mima33Ahoj, je jedno, ktorej sérii dáš hlas. Keďže sa jedná o jednu poviedku, tak na konci budú zrátané hlasy. Emoticon

4. Fluffy admin
23.09.2015 [18:24]

FluffyUž jsem tvůj článek dávno upravila, takže je všechno již v pořádku. Příště si dej, prosím, pozor na to, abys vkládala text v automatické barvě a ne v černé. Díky.

3. alanisealicecullen přispěvatel
04.06.2015 [21:54]

alanisealicecullenpetra: Děkuji za přání i za pozitivní ohlas. Ano s výškou mi to dopadlo dobře. K psání se pomalu vracím. Tak uvidíme, jak to půjde po takové době. Už mi to schází stejně jako vám.
Naštěstí to odnesla jen maturitní slohovka, kdy jsem dostala doslova tvůrčí zážeh. Emoticon Emoticon

2. petra
31.05.2015 [18:49]

Píšeš výborne, dúfam, že čoskoro pridáš 2. kapču Holky..., inak držím palce, dúfam, že ti to s VŠ víde, podľa tvojich predstáv! Emoticon

1. Blacky
04.12.2013 [9:44]

Ty si môj miláček, neuveríš ale do komentu som ti chcela napísať, že by som chcela dvojku Sydninku a Môjho sladko hrozného Adriana Emoticon A ty si mi to splnila skôr ako som stihla požiadať :) MIlujem ťa Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Aj tak ma hnevá, že sa neviem dostať k trojke kde riši mead ich vzťah, tak si to tu určite viac než užijem. Tajk prosím čo najskôr Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon je mi jedno koľko tu budeš mať komentov proti, ja ju chcem chcem Chcem Adriana ach... buĎ pochválená, že si vypočula moje prosby Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon a Už mi ani nevadí, že bola jednotka tak krátka, lebo si mi zpríjemnila celý deň. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!