OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele zuzkarozszuzkarozs

zuzkarozsPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Zuzka

Věk: 13

O mně: Ahoj, vždy mě bavilo psát, ale netroufla jsem si na víc, než byly školní slohovky. Když jsem něco napsala, hned jsem to vyhodila do koše, nebo smazala.
Mezi mé oblíbené činosti patří sportování( jízda na in-line bruslích, atletika, tanec,...). Ráda čtu - nejradši mám trilogii "Rudá jako Rubín", "Upíří deníky" a také Vampýrskou Akademii. Také ráda sleduji seriály například Pretty Little Liars, The Vampire Diaries, The Secret Circle a 2 Broke girs, mezi mé oblíbené filmy patří LOL, Rubinrot, Diktátor a Kouzelná romance. Také ráda kreslím a maluju.
A škola? Ve školním roce 2013/14 budu chodit do 8. třídy. Zatím jsem všechny ročníky prolezla s vyznamenáním, takže doufám, že to tak bude i pokračovat. Mám pět sourozenců ( jsem nejstarší) a také psa o kterého se starám. Mám moc ráda zvířata. :)

Kontakt:

E-mail: zuzka.rozs (zavináč) gmail.com

Skype: zuzka.rozs

Statistiky:

Moje články: 1

Moje komentáře

Datum registrace: 9. 7. 2013

Poslední přihlášení: 26. 7. 2013, 19:40

Články:

Novinka

Born of dust - Prolog

Born of dust - PrologJako malá jsem ráda sledovala filmy o vílách. Všechny byly hodné a měly super kouzelnou moc. Jenže kdo by udržoval rovnováhu mezi dobrem a zlem, kdyby nebyl někdo zlý? Prosím napište, jestli se vám to líbilo, nebo ne, abych věděla, jestli mám pokračovat. Díky Z.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!