OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele petruss11petruss11

petruss11Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Petra

Bydliště: Hradec Králové

Věk: 13

O mně: Mám ráda NCIS a NCIS: Los Angeles. Také hraji basketbal a miluji plavání. Začala jsem na Stmívání.eu a nějak jsem se dostala až sem. Mám rozepsanou jednu vícedílnou povídku, ale zatím jí nechci přidávat. Budu spíše zatím přidávat své jednodílné povídky. Jinak nemám moc ráda takové ty "slaďáky", takže je tu ode mne rozhodně nečekejte. Budu se snažit, aby se vám moje povídky líbily a abych se díky vám mohla zlepšovat, ale nebudu se snažit změnit téma celé povídky, jen aby jste byly šťastní.
Mým vzorem je Ziva Davidová i když neexistuje.

Kontakt:

E-mail: polackova.peta (zavináč) seznam.cz

Skype: petrus.polackova

Statistiky:

Moje články: 9

Moje komentáře

Datum registrace: 9. 8. 2013

Poslední přihlášení: 1. 2. 2014, 13:35

Články:

Novinka

Poslední přeživší

Poslední přeživšíCo by se stalo, kdyby svět skončil? Kdyby na celé planetě zbylo pouze pár jedinců, kteří by ještě byli nuceni bojovat na život a na smrt? Pěkné počtení přeje Petruss. Také bych chtěla všem popřát Veselé Vánoce a šťastný nový rok. (Toto přání se k povídce nevztahuje :) )

Novinka

Když princezny vyrostou...

Když princezny vyrostou...Tohle mne napadlo, když jsem se dozvěděla o nové soutěži. Napadlo mě, co by se asi mohlo stát s princeznami, když vyrostou. Bohužel má hlava nevymyslela nic víc než drabble... :DD Jsem zvědavá, co mi na to řeknete. Přeji příjemné počtení a budu šťastná za jakoukoli odezvu.

Novinka

Kanibal s dřevěnou nohou

Kanibal s dřevěnou nohouRadši sem pro klid duše přidám +15 Píše se rok 1894 a ulicemi Anglie se nese nářek a pláč. Právě v těchto chvílích totiž začínají vznikat monstra. Lidé, jenž na sebe převzali zodpovědnost. Ti, jež provádí boží práci, i když se boha straní. Někteří jim říkají blázni či psychopati, avšak oni sami se nazývají zachránci. Asi nejznámější z těchto individuí je kanibal s dřevěnou nohou. Nikdo nezná jeho pravý popis, protože všichni, co ho kdy viděli, skončili mrtví převážně jeho rukou. Nikdo neví, zda je příběh, který vám teď budu vyprávět pravdivý, avšak hrůzy, kterými si naše hrdinka prošla, jsou pouze těžko uvěřitelné a nejspíše nikdo by si je nedokázal vymyslet.

Novinka

Jsem vážně tak tlustá?

Jsem vážně tak tlustá?Ehm, tak tohle měl být prve drabble, ale pak se mi to nějak rozrostlo. Je to o tom, jak můžete díky jednomu člověku a jedné myšlence skončit až na úplném dně. Předem děkuji za jakoukoli reakci a třeba se v nějaké části někdo najde. Petruss11

Novinka

Soulmate

SoulmateToto je taková FF k NCIS. Vím, že mnoho z vás NCIS nezná, ale já se vám jména a podobně pokusím alespoň trošku vysvětlit. Je to o životě Tonyho a Zivy, až se dají dohromady :).
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!