OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele loocalooca

loocaPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Lucie

Věk: 16

O mně: Jsem holka závislá na Twilight a i obecně na upírech a vlkodlacích. Už od skoro rok jsem na stmivani.eu a píšu tam svou povídku, ale ráda bych se ještě podělila o své další povídky, které nemají s Twilight moc společného.

Kontakt:

E-mail: lucka667 (zavináč) email.cz

Statistiky:

Moje články: 39

Moje komentáře

Datum registrace: 24. 3. 2010

Poslední přihlášení: 12. 4. 2016, 18:56

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Loocy

Povídky od LoocyKapitolové: Světlo Tajného Dvorce, Mocný Rod

Články:

 

Mocný Rod 10. kapitola

Mocný Rod 10. kapitolaAhojky, doufám, že jste na mě nezapomněli, tady je další kapitolka MR, Karin s Tomášem budou probírat stěhování a někdo nám do naší velké rodinky přibude :), Looca

 

Mocný Rod 9. kapitola

Mocný Rod 9. kapitolaAhojky, tady máte další kousek MR, zde se zase k našim hrdinům někdo přidá, uvidíte sami, kdo to bude, :) hezky si počtěte. Looca

 

Mocný Rod 8. kapitola

Mocný Rod 8. kapitolaAhojky, tady máte další dílek MR, tady budeme mít pár malý a velkých přírůstků do naší velké rodinky. Hezky si počtěte, Looca.

 

Mocný Rod 7. kapitola

Mocný Rod 7. kapitolaAhojky, tady máte další dílek MR, zde Karin někdo navštíví a dozvíte se, jak to dopadlo s Tomem. Jinak nevím, jak tu budu o prázdninách, protože budu mít celé dva měsíce brigádu a ještě jedu s našima na dovolenou, ale pokusím se sem něco někdy přidat, Looca.

 

Mocný Rod 6. kapitola

Mocný Rod 6. kapitolaAhojky, tady máte další kapitolku MR, omlouvám se, že to je takhle pozdě, ale byla jsem v zahraniční na studijním pobytu a tam nebyl přístup k internetu, takže to sem dávám až sem, doufám, že se vám to bude líbit, tady Karin odpoví na Tomášovu nabídku :), hezky si počtěte, Looca.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!