OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele dablice4dablice4

dablice4Práva: přispěvatel

Reálné jméno: evča

Věk: 18

Kontakt:

E-mail: V.Gwin (zavináč) seznam.cz

ICQ: 386 563 119ICQ status

Statistiky:

Moje články: 15

Moje komentáře

Datum registrace: 7. 8. 2009

Poslední přihlášení: 11. 1. 2011, 15:05

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Evči (dablice4)

Povídky od Evči (dablice4)Zrcadla duše - povídka na pokráčko

Články:

 

Zrcadla duše 14 - Tahák

Zrcadla duše 14 - TahákNevím, jestli si ještě někdo z váš pamatuje tuhle povídku. Nějak jsem se u ní zasekla a po dlouhém roku přidávám konečně další kapitolu. Budu se snažit přidávat častěji! Jinak kapitolka je věnována mojí úžasné kmotřence Sabotaszce!!! Děkuju za všechno... dablice4!

 

Zrcadla duše 13 - Naděje umírá poslední

Zrcadla duše 13 - Naděje umírá posledníPo delší době trošku delší dílek :) Když začalo svítat, zvedla jsem se, sedla si do křesla a znovu jsem ho s úsměvem pozorovala. Okolo sedmé hodiny ranní se začal probouzet. Zavrtěl se a povzdechl si: „Zase to byl jen sen, ach jo.“ „Nebyl, jsem zpátky.“ odpověděla jsem mu se smíchem. „Clair? Seš opravdu zpátky? Nezdá se mi to?“ ptal se vyděšeně. „Nezdá, neboj. Všechno co jsem ti včera večer řekla, byla pravda. Pamatuješ si to, nebo ti to mám říct ještě jednou?“

 

Zrcadla duše 12 - Nečekané zjištění

Zrcadla duše 12 - Nečekané zjištěníTato kapitola je z pohledu Jamese, měla by osvětlit vše, co se zatím děje kolem Clair.

 

Zrcadla duše 11 - Smrt pro nás nic neznamená

Zrcadla duše 11 - Smrt pro nás nic neznamenáNa Clair čekají hned dvě nemilá překvapení, které z nich je to horší? Posuďte sami... Prosím o komentáře, abych věděla na čem jsem, jestli mám pokračovat.

 

Zrcadla duše 10 - Příběhy a trocha adrenalinu

Zrcadla duše 10 - Příběhy a trocha adrenalinuClair konečně našla nejen lidské spřízněnéé duše. Těší se na Jamese, ale ví co ji vůbec čeká? Jaké tajemné nebezpečí ji hrozí? Tuto kapitolu věnuji Twigirl :-)
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!