OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele ShadeShade

ShadePráva: přispěvatel

Reálné jméno: Nikola

Věk: 17

O mně: Co říct? Jsem sedmnáctiletá holka, která věří v lepší svět, a jelikož ho tu nějak nenachází, má hlavu plnou snů.
Spousta lidí si myslí, že jsem šílená a svým způsobem mají pravdu.
Jsem pesimistická, naivní, paličatá a nenávidím lži a přetvářku. Za to bych opravdu zabíjela.
Poprvé jsem se u knížky rozbrečela, když jsem četla Harryho Pottera a Relikvii smrti. Ta knížka mě fakt dostala, a pak už to se mnou šlo z kopce.
Mám ráda filmy od Tima Burtona, protože je to taková šílená duše jako já. Z knížek si ráda přečtu sci-fi. Z knižních sérií jsem se momentálně zamilovala do Vampýrské akademie a Mortal Instruments.
Co dál bych o sobě řekla? Miluju jahody, muffiny a muffiny s jahodama. Nesnáším vnitřnosti ubohých zvířat a už dlouho uvažuju o vegetariánství (ale zatím nejsem schopná vzdát se kuřecího).
Věřím, že ze světa se jednou stane lepší místo, ale bohužel s tím nepočítám, spíš očekávám třetí světovou a nemoci, protože tímhle směrem právě směřujeme.

Kontakt:

E-mail: Shade10 (zavináč) email.cz

Statistiky:

Moje články: 12

Moje komentáře

Datum registrace: 3. 10. 2010

Poslední přihlášení: 21. 9. 2013, 14:11

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Shade

Povídky od ShadeKapitolové: Survivor
Připravuje se: Darkest Hour, City of Light

Články:

 

Survivor - 8. kapitola

Survivor - 8. kapitolaStíny obklopovaly potemnělou místnost a plížily se jí jako hejno rozbouřených mračen. Šířily kolem sebe smutek a žal jako smrtonosnou nákazu a pohled na ně byl vskutku nesnesitelný.

Osmá kapitola s názvem Poslední umírající, kterou přidávám po měsíci nečinnosti. Stydím se za sebe. Tomu věřte. Více uvnitř.

 

Survivor - 7. kapitola

Survivor - 7. kapitolaDívka z obrazu, kterou jsem postřehla, když jsem sem vcházela, se mi vyloženě vysmívala. Hloupá, hloupá Raven. Mozek jsem měla na kaši. Žaludek jsem měla jako ve svěráku a nohy se mi pod vahou vlastního těla podlamovaly. Opřela jsem se o nejbližší zeď a ztěžka oddechovala.

Nechci vám toho moc prozrazovat, ale řeknu vám jen, že se jedná o zlomovou kapitolu od kterého se bude odvíjet velká část budoucího děje. Snad se vám bude líbit.

 

Survivor - 6. kapitola

Survivor - 6. kapitolaDal mi slib, připomněla jsem si. Ne, že by to znamenalo, že by ho nemohl porušit koneckonců jak často lidé v dnešních dobách plní své sliby? Jednou v roce na Vánoce?

Raven následuje Nata do Společenství. A jak to bude probíhat se dočtěte sami.

 

Survivor - 5. kapitola

Survivor - 5. kapitolaPostavil se vedle mě a já očekávala, že se mě pokusí odvléct násilím. V břiše mi začaly bublat první stopy magie. V tu chvíli jsem věděla jenom jedno. Že jestli se mě dotkne, pro jednoho z nás to nedopadne dobře.

Na scéně se nám objevuje Nathaniel. A nebyla by to Rave, aby všechno procházelo v klidu. No, přečtěte si to sami. Vaše Shade

 

Survivor - 4. kapitola (2/2)

Survivor - 4. kapitola (2/2)Raven Wintertonová si žila poklidným životem nepříliš mocné čarodějky, která má všechno, co by si jen člověk mohl přát. Vše se ovšem změnilo, když se jedné podzimní noci probudila v nemocničním pokoji s pár zraněními a bez jakýchkoliv vzpomínek na několik předchozích měsíců. Vzápětí musí čelit skutečnosti, že její kdysi pevná rodina je v troskách. A když přichází pocit, že už nic nemůže být horší, objeví se na prahu Nathaniel - pravděpodobně aby udělal všechno ještě desetkrát horší.

Bouře
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!