OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele RebeldeRebelde

RebeldePráva: přispěvatel

Reálné jméno: Angela Black

Věk: 17

O mně: Som bláznivá baba, ktorá vie, čo chce a povie to (aj keď by som si mala dávať pozor na jazyk, ja jednoducho poviem to, čo si myslím). Ak by som vám povedala niečo, čo sa vám nebude páčiť, tak sa ospravedlňujem. Mám strašne rada Twilight, proste všetko, čo sa týka upírov, čarodejníkov, morské panny a anielov. Som team Seth, Leah, Embry, Renesmee, Cullens, Bree, Jane, Alec a Riley (aj keď je pekný, ale oklamala ho Victoria). Ďalej mám rada TVD, tam som team Damon, Stefan, Bonnie, Elena, Anna (aj keď je už mrtvá, proste páčila sa mi tam), Lexi (hoci tam bola len raz), Matt a Caroline. Mám rada aj REBELDE, tam som team Roberta (kvôli jej povahe), Lupita (niekedy taká som), Jose, Mia (zmysel pre módu), Vico, Bianca, Lola, Pilar, Augustína, Diego, Santos, Teo, Miguel, Rocco, Thomas a Giovanni. Milujem svoju rodinu, do ktorej patria aj moje kamošky a kamoši. Rada nakupujem, prerábam, plánujem a keďže sa učím za kozmetičku - vizážistku, tak aj veci okolo toho, ale najviac milujem fotenie a keď môžem niekomu vybrať oblečenie. Kamošky ma prezývajú Alice vďaka tomu. Pri každej príležitosti fotím.

Kontakt:

E-mail: RebelskeMacicky (zavináč) azet.sk

Statistiky:

Moje články: 7

Moje komentáře

Datum registrace: 6. 12. 2010

Poslední přihlášení: 5. 8. 2012, 15:15

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Rebelde

Poviedky od Rebelde Poviedky na pokračovanie: Tajomný svet, Stretnutie s upírmi

Články:

 

Tajomný svet - 5. kapitola

Tajomný svet - 5. kapitolaTáto kapitola nesie názov Upír vs. Čarodej. Ide o výcvik dievčat a trochu odokryjeme minulosť naších posledných dvoch. Začne upír Teodor, dievčatá niečo nájdu a potom čarodej Zachariáš. Ďalej zistíte, čo sa bude diať po výcviku. Prosím, dajte mi aj komentáre. Ďakujem.

 

Tajomný svet - 4. kapitola

Tajomný svet - 4. kapitolaTáto kapitola nesie názov anielky. Ide o výcvik dievčat a trochu odokryjeme minulosť našej anielky Loony. Ďalej zistíte čo sa bude diať po výcviku. Prosím, dajte mi aj komentáre. Ďakujem.

 

Tajomný svet - 3. kapitola

Tajomný svet - 3. kapitolaTáto kapitola nesie názov Morské panny. Ide o výcvik dievčat a trochu odokryjeme minulosť našej morskej panny Cheril. Prosím, dajte mi aj komentáre. Ďakujem.

 

Tajomný svet - 2. kapitola

Tajomný svet - 2. kapitolaTáto kapitola nesie názov Otázky. Dozviete sa to, čo Sofi ťaží na srdci. Príjemné čítanie a prosím Vás, dajte viac komentárov. Ďakujem.

 

Tajomný svet - 1. kapitola

Tajomný svet - 1. kapitolaTu sa dozvieme čo sa stalo keď sa Sofi prebudila. Príjemné čítanie a prosím komentáre aspoň viac ako 10. Ďakujem. P.S.: Ospravedlňujem sa, že to trvalo tak dlho, ale viete... Škola.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!