OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele Niki311Niki311

Niki311Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Nikita

Bydliště: V nicotě

Věk: xx

O mně: Člověk stárne, mění se, ale když je něco správné v jeho životě, vždy se k tomu vrátí. Nemusí to být hned, ale někdy. Po pár letech ticha, volno naznačilo, že bych měla dodělat to, co jsem před dvěma lety začala.
Umělec tělem i duší, který si potrpí na kvalitu v každém směru.

Kontakt:

E-mail: balabanova.niki (zavináč) gmail.com

ICQ: 425-500-982ICQ status

Statistiky:

Moje články: 65

Moje komentáře

Datum registrace: 30. 7. 2009

Poslední přihlášení: 27. 1. 2016, 19:28

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Niki311

Povídky od Niki311

Pokračování: Oheň a voda
                          Černý havran
                          Cena života

Jednodílné: Tango; The Story Teller; Temný anděl


Články:

 

Cena touhy - Nonus

Cena touhy - NonusJsem schopná ho milovat? Ano, ne, možná? Je velice těžké se rozhodnout, když mě rozptylují tak sladké rty. Tak něžné a vášnivé zároveň. Tak chtivé a přitom samy dávaly víc, než jsem si mohla přát. Sladká chuť mi vlévala do žil život a kdesi v zadní části hrdla jsem začala vyluzovat odevzdané skučení. Neverbální způsob prošení o ještě více vášně.

 

Cena touhy - Octus

Cena touhy - OctusChtěla jsem pro něj být vyzývavá. Cokoliv. Jen ne obyčejná. Odtančila jsem dva pomalé vlnivé kroky a ukazováčkem mu pokynula, aby přišel blíž. Jedním krokem překonal vzdálenost a přivlastnil si moje stehno. Vytáhl ho po svém a zaklínil na boku.

 

Černý havran - 19. kapitola

Černý havran - 19. kapitola„Její krev, vaše krev, pane vynálezče, tenhle kříženec a havran z jejího živůtku - který jste jí tak moudře daroval - jste mou vstupenkou k otevření bran mezi živými a mrtvými. Pak mi už nebude vůbec nic stát v cestě."

 

Cena touhy - Septimus

Cena touhy - SeptimusJeště jednou zamrkal, než přelétl z parapetu na opěradlo židle. „Potvoro! Okamžitě vypadni!“ smlouvala jsem. A co bylo horší. Smlouvala jsem s bílým kuřetem! Nevšímal si mě! Přelétl na stůl a čučel mi na zápisky z dějin. Prudce jsem vyšvihla ručník proti holubovi.

 

Cena touhy - Sextus

Cena touhy - SextusZemí otřásl další bouřlivý ryk. Děsivý a krutý. Světlo, které bylo v dáli z jedné strany pohlcovala temnota. Krásná melodie se mísila s hrůzostrašným skřípáním zubů, dokud se neozvalo zatroubení šofarů.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!