OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele Naty44Naty44

Práva: přispěvatel

O mně: Čím začať? Som pojašená holka, ktorej hovoria punkrocková metalistka. Milujem kapely ako BvB, A7x, Slipknot, Escape the fate a ďalšie. Písanie beriem ako odobratie sa z reality do mojej fantázie a mojích pocitov. Zaoberám sa hlavne básničkami ale sem tam ma kone múza tak vytvorím nejaký príbeh...Dúfam, že sa vám moje príspevky budú páčiť :)

Kontakt:

E-mail: 444natka444 (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 5

Moje komentáře

Datum registrace: 23. 4. 2012

Poslední přihlášení: 16. 8. 2013, 20:43

Články:

Novinka

Rozlúčka

Túto báseň venujem svojej prvej a najväčšej hviezde. Filipovi. Včera večer sa pobral na druhý svet. No verím, že stále je s nami. V mojom srdci ostaneš navždy. Ľúbim ťa, láska..

Novinka

Prečo?

Toto je moje prvé drabble. Dúfam, že sa vám bude páčiť, lebo presne teraz sa takto cítim. Už ani dýchať nevládzem. Nič. No život je boj. :)

Novinka

Tak veľmi...

Niekedy si niečo prajeme, ale keď sa nám to splní, tak zistíme, že sme zabudli na malý detail... Tak veľmi som chcela aby si bol môj. Ale keď sa mi to splnilo, zistila som, že sa zabudlo na malý detail...

Novinka

Nepoznaná láska

Ľúbili sa, no nestihli sa ani spoznať. Obaja boli mŕtvi. Viem síce, že to je dosť unáhlené... no ja nevydržím písať niečo dlhé alebo na pokračovanie a to je už čo povedať, keď ja napíšem niečo iné ako báseň.
P. S.: Váš názor poteší...

Novinka

Vinná

VinnáToto je moja prvá tu pridaná básnička... takže kritika poteší. Nie je dlhá, no ja celkovo píšem krátke básne. Naty
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!