OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele MuffinSarahMuffinSarah

MuffinSarahPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Sára

Bydliště: Praha

Věk: 16

O mně: Začnu asi základními informacemi. Jmenuju se Sára, je mi patnáct a studuju střední uměleckoprůmyslovou školu v oboru Tvorba pro děti. Je asi jasné, že miluju umění a to všestraně. Hudba, film, malířství, fotografie, ruční práce atd.
Jsem strašlivě ukecaná, tak pozor na mě. Nemám žádný vyhraněný názor, ať se každému líbí co chce. Já osobně mám ráda především dějiny a hlavně 20. století. Edith Piaf, Elvis Presley, Jerry Lee Lewis, Ray Charles a další jsou mí největší oblíbenci. Mám ráda taky Twilight ságu, ale nejsem nějak posedlá sbíráním věcí a tak. I přes to ale píšu FF povídky a to pod jménem SarahBell na stmivani.eu. Zatím toho asi není co víc říct. Děkuju že jste se mrkli na můj profil.

Kontakt:

E-mail: sara.bouse (zavináč) seznam.cz

Facebook: https://www.facebook.com/sara.bousova.7

Web: www.stmivani.eu/37-shrnuti-povidek/povidky-od-sarahbell/

Statistiky:

Moje články: 2

Moje komentáře

Datum registrace: 26. 4. 2013

Poslední přihlášení: 20. 2. 2020, 15:59

Články:

Novinka

French revolution

French revolutionÚnorová revoluce 1848 v Paříži. Dva rozdílní lidé, které revoluce spojila. Katherine je rebelka, která chce bojovat za každou cenu. Frederic je student medicíny, který se vrátil domů v nesprávný čas. Každý je jiný, a přesto je spojí hrozba blízké smrti.

MuffinSarah

Novinka

Svět očima umělce

Svět očima umělceJá studuju uměleckou školu a díky svému vnímání světa si všímám spousty věcí, které lidé přehlíží. Chtěla bych se s vámi podělit o moje vidění světa a doufám, že se bude líbit.

MuffinSarah
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!