OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele MissyMissy

MissyPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Lucka

Věk: 15

Kontakt:

E-mail: missynka-l (zavináč) seznam.cz

ICQ: 389054860ICQ status

Statistiky:

Moje články: 6

Moje komentáře

Datum registrace: 24. 8. 2009

Poslední přihlášení: 7. 4. 2010, 19:31

Články:

 

Ochutnávka smrti - 2. kapitola

Ochutnávka smrti - 2. kapitolaTak a mám tu druhou kapitolu, která odpovídá na některé vaše otázky a zároven vytváří nové. Co vy na to? Líbí? Pls každý komentář mě potěší a dodává chut do nové kapitoly. :)

 

Ochutnávka smrti - 1. Kapitola

Ochutnávka smrti - 1. KapitolaPříběh vypráví dívka jménem Jody, která se mrtvá probouzí v motelovém pokoji a zjišťuje, že být mrtvá není takový klid, jak by očekávala a čeká ji ještě spousta problémů. Je zmatená a spousta jejích otázek jsou nezodpovězené. Ale nebude na to sama. Ve světě je plno upírů a jiných nadpřiroyených bytostí, které ji můžou pomoct, ale i zabít.

 

Pocus failed - 1. kapitola

Pocus failed - 1. kapitolaToto bude příběh z budoucnosti a asi se mi nepovede.... Věda už je dávno na mnohem vyšší úrovni a doktorka Rissy Liuzuka přijde s novým nápadem, jak zkřížit zvířecí a lidské geny, což celkem hodně vědců zkouší... A proto je čtyřem mužům, dobrovolníkům, dáno každýmu nějaký DNA... Vlk, tygr, orel, kůň... a jedné ženě, jménem Shikuro Tamed (btv. tamed - ochočený) netopýr... Brzy se prokáže, že lidé, kterým byla dána DNA nejsou schopni ovládat své tělo, mysl, zdravý rozum, atd... Muži zkončili v psychiatrické léčenbě, ale ukázalo se, že Shikuro se dokáže narozdíl od mužů v pohodě ovládat....Víc asi neřeknu....

 

Moucha tse-tse

Tak sem se ve škole jednou nudila.... mno není to nicmoc ale prosím komenty :)

 

Místo tvého snění

Tak jednou jsem se tak zasnila...co na to říkáte vy?
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!