OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele LotosovaKamiLotosovaKami

Práva: přispěvatel

Věk: 15

O mně: Baví mě plno věcí - psaní, koně a občas nějaký to kreslení. Ve škole mám ráda hlavně výtvarku a matiku. Miluju čtení - knížky hltám po desítkách a to všeho druhu. Od románků po sci-fi.

Kontakt:

E-mail: kamila.lotosova (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 15

Moje komentáře

Datum registrace: 28. 12. 2012

Poslední přihlášení: 20. 8. 2015, 18:07

Shrnutí povídek:

 

Povídky od LotosovaKami

Povídky od LotosovaKamiKapitolové povídky dokončené - Hunger games- Poslední hry (5) Kapitolové povídky rozepsané - Láska nezná čas - Jaspis, Kessy, Napospas Drabble - Zpátky doma!!!, Obyčejná neobyčejná

Články:

 

Tajemství rudého draka 2/2

Tajemství rudého draka 2/2Wu pokračuje v hledání rudého draka. Výprava začíná být nebezpečná a Wu musí prokázat, že může spoléhat nejen na Slunce, ale hlavně na sebe. Druhá část.

Novinka

Tajemství rudého draka 1/2

Tajemství rudého draka 1/2Povídka, kterou jsem původně psala na letní soutěž, ale nakonec jsem ji neposlala, a teď jsem se ji bez úprav rozhodla uveřejnit.
Wu je členkou Slunečního řádu a nyní ji čeká její hlavní zkouška, musí osvobodit Rudého draka, který čas od času zmizí. Nemá strach, protože věří, že Slunce je na její straně.

Novinka

Obyčejná neobyčejná

Obyčejná neobyčejnáNičím nevyniká, je obyčejná. A přesto zvláštní...

 

Láska nezná čas - Jaspis - 1. kapitola

Láska nezná čas - Jaspis - 1. kapitolaPovídka volně navazuje na triologii knih Láska nezná čas. Sedmnáctiletá Maddy, dcera Gwendolyn a Gideona, už si nějakou dobu neví rady se svou matkou. Několik let poté, co je Gideon opustil, se zhroutila. Maddy se stará sama o matku a mladší sestru Rosalie a navíc musí každý den několik hodin elapsovat. Jěště že během toho může navštívit své prarodiče Lucy a Paula, což je vítaným rozptýlením.

 

Napospas - 2. kapitola

Napospas - 2. kapitolaAdrianne v cele vězení potkává někoho neobyčejného, který jí konečně představuje "svět tam venku".
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!