OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele LonelyRebelLonelyRebel

LonelyRebelPráva: přispěvatel

Věk: 16

O mně: Má fantazie je téměř nekočná, a proto miluji psaní, protože přesně v něm můžu vyjádřit to co zrovna cítím nebo co se odehrává uvnitř mé hlavy. Miluji psaní, protože si sama můžu stvořit vlastní svět, svět, který je jen můj a nikdo mi ho nemůže vzít, místo, kam můžu utéct a schovat se, já jsem ta, která může psát dějiny a taky jsem ta, která překračuje hranice lidského chápání. Můžu si stvořit postavy, které si zamiluji, ale taky osoby, které budu nenávidět.
Můžu být padlý anděl, opuštěný rebel nebo jen dívka, která se dostane ve špatný čas na špatné místo.
Teď mám já moc bořit mýty a dávat základy novému příběhu.

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 152

Moje komentáře

Datum registrace: 16. 7. 2009

Poslední přihlášení: 31. 1. 2015, 21:26

Shrnutí povídek:

 

Povídky od LonelyRebel

Povídky od LonelyRebelMoje jednodílné povídky: Padlý anděl, Prokletí malé mořské víly, Vznik skleněné růže, Jen pohádky mají dobrý konec, Každý má svůj sen(Já věřím), Heart in your hand, I´m lost without you, Friends always and forever, Když padá hvězda, Snažší než život, Sweet dreams and beautiful nightmare, Vzpomeň si na mě, prosím..., Someone like you, One last dance Moje vícedílové povídky: Revollution, Revollution 2, If you realy love me, let me go, Innocent, Innocent: Guilty, My heroine, Lonely rebel, Some place other century, No more princess no more Innocent, Dance with the devil, You can´t break a broken heart

Články:

 

Beautiful disasters 4. díl

Beautiful disasters 4. dílVelká prázdninová cesta může začít.

 

Beautiful disasters 3. díl

Beautiful disasters 3. dílA je to tady. Děti se dozvídají o plánech na prázdniny a nikdo z nich není nadšený.

 

Beautiful disasters 2. díl

Beautiful disasters 2. dílA je tu druhý díl. Nové díly většinou čekejte o víkendu, protože mám dost věcí do školy a snad ještě víc mimo školu, takže píšu, kdy se dá a nejčastěji právě o víkendu. Jinak nový díl je slabší než ten první. Znovu nám přinese pohled do Kayliina života, ale slibuji, že v díle příštím se seznámíme s celou rodinou Santiegových a čeká nás "překvapení", které vztahy v jejich rodině zrovna nestmelí.

 

Beautiful disasters 1. díl

Beautiful disasters 1. dílA je to tu. První díl mojí nové povídky na pokračování. Potřebovala jsem se odprostit od všech depresivních témat, takže doufám, že se Vám povídka bude líbit.
Vítejte v rodině Santiagových, kde se seznámíte s věčně pracujícími rodiči a jejich třemi potomky, kteří kdyby mohli, tak si vzájemně vyškrábou oči. Nejstarší Justin je na škole sportovní hvězda a každý týden si užívá s jinou holkou, prostřední Kaylie je roztleskávačka s prořízlou pusou, nepodléhající žádným společenským konvencím a nejlepším kamarádem Freddiem, který je gay. A nesmíme zapomenout na nejmladšího Davida, moc chytrého kluka, který má jednu vadu - závislost na počítači. Mezi sourozenci každým dnem vzniká větší a větší napětí, naštěstí se však blíží prázdniny, které by tyto rozboje mohly utišit, protože se každý chystá strávit je po svém, ale jejich milující rodiče jim lehce naruší plány: po sedmi letech se totiž rozhodnou znovu se vydat na celé prázdniny k domu u jezera společně s dalšími třemi rodinami.

 

One last dance

One last danceCo kdyby se zrovna na Vašem plese objevil ON? Co byste dělali vy?
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!