OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele LadyDomDomLadyDomDom

LadyDomDomPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Hanka

Věk: 15

O mně: Ahoj,
jsem neuvěřitelně ráda, že jsem si na tyhle stránky po dlouhé době opět vzpomněla, protože můj notebook doslova praská ve švech, kolik povídek a básniček v něm mám schovaných :). Ale hezky popořadě.
Svojí první pohádku jsem napsala jako hodně malá a myslím, že to byla úplně stejná, na kterou jsem se zrovna dívala v televizi, jen jsem postavám změnila jména :). Na začátek to ovšem zas až tak špatné nebylo.
Pak přišlo Stmívání - to jediné, na co jsem dokázala myslet, o čem mé drahé pero dokázalo psát. Stmivani.eu se stalo mým druhým domovem, proto doufám, že tak tomu bude i na těchto stránkách :).
Jelikož teď už na Stmívání vůbec nemyslím a zabývám se úplně jinými věcmi... Těším se, co na mé povídky řeknou ostatní. Některé výplody své fantazie nedávám číst nikomu. To je totiž přesně ta věc, kterou hodlám změnit :).
A něco o mě? No, to se snad dozvíte přes má dílka, ale můžu prozradit, že taky ráda kreslím a zbožňuju historii, jíž bych se chtěla věnovat i v budoucnu, jen co se mrknu do Norska :).
Tak, to by mohlo stačit.
Nashle u mé první povídečky.

Kontakt:

E-mail: havlickova.hanka (zavináč) gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/hanka.havlickova.75

Statistiky:

Moje články: 6

Moje komentáře

Datum registrace: 18. 9. 2013

Poslední přihlášení: 6. 11. 2013, 10:32

Shrnutí povídek:

 

Povídky od LadyDomDom

Povídky od LadyDomDom

Jednorázové

Panic station, Agnes

Drabble

Mé malé milenky, Galateia, Zakázaná

Články:

Novinka

Agnes

AgnesJak to dopadá, když se zamilujete do smrtky? Mnohdy nešťastně i šťastně zároveň. Jonas poznal takovou lásku, lásku, co trvá až za hrob... A tohle je jeho příběh.

Novinka

Zakázaná

Zakázaná...Aneb když tak moc toužíme, až nás to ničí :).

Novinka

Mé malé milenky

Mé malé milenkyOddechový drabble podle stejnojmenné básně od Arthura Rimbauda... Když se až moc snažíme snít, vždycky tu bude někdo, kdo nás udrží na zemi :).

Novinka

Galateia

GalateiaŽil byl jednou jeden velmi nadaný sochař, který vytvořil tak nádhernou sochu, že se do ní sám beznadějně zamiloval. Ona socha nakonec přeci jen obživla, ale tomu předcházelo mnoho a mnoho dní soužení a trápení...

Novinka

Panic station

Panic stationPro dobrotu na žebrotu, anebo ještě líp - do hrobu. A tam skončila i jedna neprávem zavražděná učitelka. Jenže někdy nás naše touha po pomstě dokáže přivést zpět... První povídka ode mě publikovaná na ourstories, tak koukejte číst a komentovat :)! Edit: Na doporučení přidávám, že příběh je poněkud drastický...
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!