OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele KimKim

KimPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Michaela

Bydliště: Brezno

Věk: 17

O mně: Ahoj. Takže čím by som mala začať? Asi tým, že som bláznivá, pojašená a hlavne divná. :D Tak trochu metalovo naladená. Zbožňujem skupinu Black Veil Brides. Zbožňujem divadlo. Je to divné a je to tak. :D A ešte knihy. Písanie je moje oslobodenie. Nie vždy ale dávajú moje príbehy zmysel. Nikdy nepíšem keď na to nemám náladu do svojich príbehov dávam svoje pocity. A je to v nich vidieť.

Kontakt:

E-mail: michaela.bilikova (zavináč) centrum.sk

Facebook: www.facebook.com/mishamisha.bilikova

Statistiky:

Moje články: 31

Moje komentáře

Datum registrace: 1. 1. 2012

Poslední přihlášení: 25. 2. 2016, 17:26

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Kim

Povídky od KimNa pokračovanie: Black Veil Brides
Všetko je ťažké, ale láska je najťažšia
Krvavá budúcnosť
Jednodielne: Will you marry me?
Smutný príbeh
Vlci a neznámy
Veritas
Taká malá zmena
Ako som vstúpil do seba
Wolves
Náhoda? Nie, moja spolubývajúca
Krvavá minulosť
Krvavá budúcnosť

Články:

 

Krvavá budúcnosť 2

Krvavá budúcnosť 2Koho Cam stretla v bare? Ako to dopadne? Vráti sa niekto z jej minulosti. Niekto, koho by najradšej zabila. Urobí to? Alebo s tou osobou uzavrie dočasné prímerie? Za beta read ďakujem PrincessCaroline.

 

Black Veil Brides - IV. Jinxx 2

Black Veil Brides - IV. Jinxx 2Po neskutočne dlhej dobe pridávam pokračovanie poviedky o skupine Black Veil Brides. Pokračovanie príbehu o Jinxxovi. Po dvoch rokoch som sa rozhodla dokončiť jeho príbeh. Za beta read ďakujem PrincessCaroline.

Novinka

Krvavá budúcnosť 1

Krvavá budúcnosť 1Pokračovanie mojej poviedky Krvavá minulosť. Cameron sa vrátila do Londýna. Mesta, na ktoré má veľa spomienok. Stretáva sa so svojim starým kamarátom. Ale stretne aj niekoho iného. Niekoho komu sa chcela vyhnúť. Ale prečo sa vrátila? Za beta read ďakujem PrincessCaroline.

Novinka

Krvavá minulosť

Krvavá minulosť Po dlhej dobe zase niečo pridávam. Príbeh o žene/dievčati, ktorá prežila niečo, čo nemala. A to jej zmenilo život. Za beta read ďakujem PrincessCaroline.

 

Všetko je ťažké, ale láska je najťažšia - 10. Bližšie ku koncu? Ani veľmi nie

Všetko je ťažké, ale láska je najťažšia - 10. Bližšie ku koncu? Ani veľmi nie Čo sa bude diať? Príde niekto s nápadom ako zachrániť malú Sofii a všetko skončiť? A ako to je medzi Aleksiou a Liamom? Budú spolu, alebo zabudnú na všetko? Je mi ľúto, že ju pridávam po takej dlhej dobe, ale teraz som nemala čas na písanie. Pretože som sa potrebovala učiť na prijímačky na strednú.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!