OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele JohnnaOutJohnnaOut

JohnnaOutPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Johnny

Bydliště: Hruška

Věk: 18

O mně: Ahoj,
jsem Johnna a pokusím se psát i něco jiného než stmívání. Ráda čtu i píšu. Má nejoblíbenější kniha je off E.Hemingway! Dál si ráda přečtu Harryho Pottera nebo Stmívání, Salingra, Červeného trpaslíka nebo cokoliv co vypadá hustě. Nesnáším romány pro dívky! Jinak sleduji seriály a filmy. Nejlepší seriály - Red dwarf, Simpsonovi, Přátelé, Sex ve městě, Jmenuji se Earl, Teorie Velkého třesku a tak bych mohla pokračovat dál. Už jsem toho napsala nejspíš víc než dost. Doufám, že se vám moje práce bude líbit!
Vaše naspeedovaná veverka JohnnaOut!

Kontakt:

E-mail: polopolokoj (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 20

Moje komentáře

Datum registrace: 13. 8. 2013

Poslední přihlášení: 6. 11. 2016, 19:25

Shrnutí povídek:

 

Povídky od JohhnaOut

Povídky od JohhnaOut

<3 Povídky na pokračování:
Barevná smetánka (BS) - pozastavené
Vnitřní zvíře (FF Harry Potter) - rozepsané 
V tom domě straší - rozepsané 

Aktualizace - 18.2. 22:00

Články:

 

18. experiment - 4. kapitola

18. experiment - 4. kapitolaBludička A dveře se otevřely... Ale co je za nimi? Co uvidí a prožije naše Alenka č. 18? Řekněme, že pěkné to zrovna nebude.

 

18. experiment - 3. kapitola

18. experiment - 3. kapitolaMusíme být silní, nebát se a brát věci tak, jak jsou. Ale někdy nám prostě něco přeskočí v hlavě. Nejsme stroje a nedokážeme myslet jen racionálně. Jsme ovlivnění psychikou, city a svým vnitřním já. Jak dokáže č. 18 reagovat na zprávu o svém zdravotním stavu? Kam až ho to ponoří? Svět, který si malujeme v hlavě, je někdy lepší než ten, ve kterém žijeme. Ale musíme se zase vrátit zpět, oni nás donutí.

 

18. experiment - 2. kapitola

18. experiment - 2. kapitolaSubjekt se probudil a nadělal celkem pěkný nepořádek, který teď bude muset někdo uklidit. Co uvidí, až se bude moct konečně pořádně rozhlédnout? Co v sobě najde a jak to s ní vlastně vypadá? Tohle probuzení nebude jako v pohádce. Jedna vítězná bitva válku nevyhrává.

Novinka

18. experiment - Prolog + 1. kapitola

18. experiment - Prolog + 1. kapitola Každému se to může stát. Ani o tom nevíme. Žijeme si své životy a najednou... naše loď narazí na útes. Co když se najednou stanete 18. experimentem? Minulost, přítomnost a budoucnost - to vše je nejasné. Jediná jistá věc je, že experiment musí někdy skončit. Co když jím ale vůbec nejsme? Hra může začít. Necháte si ji ujít?!

 

Vnitřní zvíře - 10. kapitola:

Vnitřní zvíře - 10. kapitola:Elis ví, že z toho může být průšvih, ale chce přátelé, chce být něčím víc, ne jen zvířetem. Udělala šťastnou volbu?
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!