OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele JasminelisJasminelis

JasminelisPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Jasmína

Bydliště: Nové Mesto nad Váhom, Slovensko

Věk: ;P

O mně: Som plachá, vyrovnaná a beznádejne romantická. Aj v tom najkrvilačnejšom príbehu hľadám nejakú romantickú zápletku.
Keď som mala 11 rokov, prečítala som prvý a posledný raz knihu Odviate vetrom. Bola som úplne vedľa z toho, ako sa kniha skončila. Presnívala som celé dni o inom, šťastnejšom konci.

Varovanie: Som beznádejne posadnutá knihami a takmer vždy v dobrej nálade. Takže ak sa aj snažím napísať niečo bez happyendu, väčšinou to nevyjde... ;)

Kontakt:

E-mail: Jasminka009 (zavináč) azet.sk

Statistiky:

Moje články: 2

Moje komentáře

Datum registrace: 30. 10. 2010

Poslední přihlášení: 21. 8. 2011, 20:24

Články:

 

Mami, ďakujem

Mami, ďakujemMoja milá mama,
vždy si pri mne stála.
Musím sa ti priznať,
ale aj ti vyznať,
že ťa mám veľmi rada,
ako najvernejšieho kamaráta,
ale ešte stokrát viac,
tak ako hviezda mesiac.
Laura Remetová

 

Difficile vitae - Prológ

Difficile vitae - Prológ Difficile vitae, v preklade Život je ťažký, je poviedka o Nathanielovi Arcanovi a Chloe Greshamovej. On je utrápený, životom zničený muž. Ona je horlivá záchrankina zvierat. On si nevšíma neprávnosti vo svete. Ona je magnet na bytosti v núdzi. On sa trápi pre minulosť a svoje morálne sklamanie utápa v alkohole. Ona sa teší na budúcnosť a život si vychutnáva plnými dúškami. On bol najlepším priateľom jej matky. Ona bola jej jedinou dcérou. On poznal a zabil jej otca. Ona si ho nepamätá. Dvaja celkom odlišný ľudia, s odlišnou minulosťou a budúcnosťou. Predsa sa však stretli. Jej matka ho pred smrťou stanovila za poručníka jej dcéry. Ona sa má k nemu presťahovať. Ako dopadne súžitie dvoch úplne odlišných ľudí, s odlišným zmýšlaním, medzi ktorými to však poriadne iskrí?
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!